Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Tesař
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Tesař Jan
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m př. 66 1132
    akt. 02.03.2021
  • Úspěchy:
    2012: ME-400 m/SF; 2013: MS-4x400 m/R; 2014: ME-400 m/R, 4x400 m/7.; 2015: HME-400 m/SF, 4x400 m/3., Univ.-400 m/3.; 2016: ME-4x400 m/4.; 2017: HME-400 m/SF, 4x400 m/3., MS štafet-4x400 m/FB, Univ.-400 m/SF, 4x400 m/3.; 2018: ME-4x400 m/7.; 2019: HME-400 m/R, MS štafet-4x400 m/FB, MS-4x400 m/R, 4x400 m mix/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
2 2 - - - - - - - - - - - - -
3 3 - 1 - - - - - - - - - - -
2 2 - - - - - - - - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Světová univerziáda
Tchaj-pej 2017 4x400 m
Kwangdžu 2015 400 m
Halové mistrovství Evropy
Bělehrad 2017 4x400 m
Praha  2015 4x400 m
Evropské hry
Minsk 2019 smíšená štafeta 4x400 m
Rekordy ČR
Hala Muži
4 x 400 m 3:04.09 Praha 08.03.2015

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.13 h Praha-Strahov 14.01.2012
60 m 07.16 Stará Boleslav 04.09.2019
100 m 10.86 Liberec 05.07.2012
150 m 16.76 h Praha-Strahov 21.01.2011
150 m 16.32 Stará Boleslav 04.09.2019
200 m 21.86 h Praha - Stromovka 26.02.2017
200 m 21.64 Kladno 13.07.2019
300 m 33.48 Cheb 12.08.2015
300 m 33.48 h Ostrava 12.02.2019
400 m 46.21 h Praha-Stromovka 22.02.2015
400 m 45.73 Gwangju 10.07.2015
500 m 1:03.07 Praha-Eden 06.05.2016
600 m 1:18.05 Ostrava 27.05.2015
800 m 1:52.39 Praha 23.08.2014
800 m 1:54.36 h Praha - Strahov 12.01.2019
1000 m 2:43.60 Kolín 01.05.2015
1500 m 4:49.10 Stará Boleslav 14.10.2007
60 m překážek (0.84) 9.85 h Praha-Strahov 09.01.2005
60 m překážek (0.91) 08.87 h Praha Strahov 08.12.2007
60 m překážek (0.99) 08.48 h Praha-Stromovka 14.02.2009
100 m překážek (0.84) 16.01 Kladno 06.05.2005
110 m překážek (0.91) 16.06 Stará Boleslav 14.10.2007
110 m překážek (0.99) 15.21 Ostrava 20.06.2009
110 m překážek (1.06) 15.27 Kladno 22.05.2010
200 m překážek (0.76) 27.71 Stará Boleslav 03.09.2008
300 m překážek (0.91) 36.43 Cheb 27.07.2017
400 m překážek (0.83) 57.1 Jablonec nad Nisou 28.09.2007
400 m překážek (0.91) 49.89 Brno 28.08.2019
skok vysoký 1.72 Stará Boleslav 13.10.2007
skok o tyči 2.60 Stará Boleslav 14.10.2007
skok daleký 5.62 Stará Boleslav 13.10.2007
vrh koulí 4kg 10.21 Stará Boleslav 31.05.2006
vrh koulí 5kg 10.48 Kolín 15.09.2007
vrh koulí 6kg 09.88 Kladno 19.09.2009
hod diskem 1,5kg 23.00 Stará Boleslav 14.10.2007
hod oštěpem 700g 22.16 Stará Boleslav 14.10.2007
hod kriketovým míčkem 44.60 Praha-Jeseniova 08.10.2009
desetiboj [Dci] 5160 Stará Boleslav 14.10.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 21.87 h Praha - Stromovka 14.02.2021
400 m 47.52 h Ostrava 21.02.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.02.2021 4. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 400 m/M/B01 1 Praha - Stromovka 47.75
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/R2 1 Ostrava 47.63
21.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/F Ostrava 47.52
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B2 2 Praha - Stromovka 21.87
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 400 m/M/B02 2 Praha - Stromovka 48.00