Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Gdula
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Piták Ivo
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Chůze 35km 33 1052
    akt. 18.01.2022
  • Úspěchy:
    2010: MSJ-10 000 m chůze/18.; 2013: ME22-20 km chůze/6.; 2014: ME-50 km chůze/25.; 2015: MS-50 km chůze/DQ; 2016: OH-50 km chůze/DQ; 2018: ME-50 km chůze/21.; 2021: OH-50 km chůze/46.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - 12 - - - - 1 - - 1 - - - -
1 - 6 - - - 1 - - 2 1 - 1 - -
- - 1 - - - 2 - - - - - - 2 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 Pardubice 27.06.2006
100 m 13.42 Pardubice 24.10.2007
150 m 18.88 Pardubice 16.05.2006
300 m 43.08 Pardubice 24.10.2007
400 m 55.72 Ústí n/Orl. 01.10.2008
600 m 1:38.98 Pardubice 27.06.2006
800 m 2:01.68 Pardubice 13.08.2011
1000 m 2:46.60 Pardubice 14.08.2007
1500 m 4:43.35 h Praha-Strahov 05.03.2006
1500 m 4:13.27 Břeclav 13.10.2008
1 anglická míle 4:46.84 Pardubice 23.04.2008
3000 m 09:25.46 Hradec Králové 07.06.2008
3000 m 09:17.86 h Praha-Stromovka 20.02.2010
5000 m 15:52.41 Chodov 04.05.2013
10000 m 33:46.32 Praha 07.10.2015
10 km silnice 33:41 Běchovice-Praha 30.09.2012
hodinovka běh 15869 Pardubice 14.11.2007
100 m překážek (0.84) 19.38 Pardubice 25.06.2006
200 m překážek (0.76) 32.79 Pardubice 03.09.2006
300 m překážek (0.84) 44.23 Břeclav 04.10.2008
400 m překážek (0.83) 64.48 Kladno 06.10.2007
1500 m překážek 5:01.14 Pardubice 07.06.2006
2000 m překážek 6:16.83 Nové Město nad Metují 26.06.2012
3000 m překážek 09:47.50 Tábor 30.07.2011
skok daleký 4.95 Pardubice 24.10.2007
chůze dráha 3000 m 11:48.19 Dubnica nad Váhom 30.08.2014
chůze dráha 3000 m 11:56.97 h Praha - Strahov 12.01.2020
chůze dráha 5000 m 20:16.5 h Jablonec nad Nisou 27.12.2013
chůze dráha 5000 m 20:37.26 Olomouc 04.09.2021
chůze dráha 1000 m 3:36.5 Rumburk 07.07.2019
chůze dráha 10000 m 43:51.42 Rumburk 05.06.2021
chůze dráha 50000 m 3:57:21.3 Trnava 05.12.2020
hodinovka chůze 13150 Praha - Stromovka 20.10.2018
dvouhodinovka chůze 25344 Trnava 05.12.2020
3 km chůze 15:55 Olomouc 15.04.2006
3 km chůze 13:58.06 h Jablonec nad Nisou 23.01.2008
5 km chůze 0:27:58 Poděbrady 08.04.2006
10 km chůze 41:58 Poděbrady 09.04.2016
20 km chůze 1:25:50 Poděbrady 09.04.2016
30 km chůze 2:25:12 Curych 15.08.2014
35 km chůze 2:43:56 Dudince (SVK) 20.03.2021
50 km chůze 3:54:29 Dudince 19.03.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
10 km silnice 34:02 Praha - Běchovice 26.09.2021
3000 m překážek 10:15.28 Praha - Juliska 22.08.2021
chůze dráha 3000 m 11:51.34 Turnov 14.09.2021
chůze dráha 5000 m 20:37.26 Olomouc 04.09.2021
chůze dráha 10000 m 43:51.42 Rumburk 05.06.2021
10 km chůze 46:39 Dudince (SVK) 20.03.2021
20 km chůze 1:30:57 Poděbrady 16.05.2021
35 km chůze 2:43:56 Dudince (SVK) 20.03.2021
50 km chůze 3:56:06 Dudince (SVK) 20.03.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.10.2021 Mistrovství ČR v chůzi mužů a žen na 35 km 10 km chůze/M 2m Banská Bystrica 47:10
17.10.2021 Mistrovství ČR v chůzi mužů a žen na 35 km 20 km chůze/M 4m Banská Bystrica 1:35:39
17.10.2021 Mistrovství ČR v chůzi mužů a žen na 35 km 35 km chůze/M 4 Banská Bystrica 2:53:16
26.09.2021 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Sdružení závodů Běchovice) 10 km silnice/M 22 Praha - Běchovice 34:02
14.09.2021 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov, z. s.) chůze dráha 3000 m/M Turnov 11:51.34
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) chůze dráha 5000 m/M Olomouc 20:37.26
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 3000 m překážek/M 11 Praha - Juliska 10:15.28
06.08.2021 XXXII. LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY 50 km chůze/M 46 Sapporo 4:33:06
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) 10 km chůze/M Brno
05.06.2021 1. kolo chůze do extraligy, I. a II. ligy mužů a žen (AC Rumburk, z.s.) chůze dráha 10000 m/M/SA 2 Rumburk 43:51.42
16.05.2021 EA Permit Mítink 20 km muži a ženy 20 km chůze/M 43 Poděbrady 1:30:57
16.05.2021 MISTROVSTVÍ EVROPY V CHŮZI DRUŽSTEV 20 km chůze/M 39 Poděbrady 1:30:57
10.04.2021 55. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi, Mistrovství ČR mužů a žen v chůzi na 20 km (AK Olomouc) 20 km chůze/M 14 Olomouc 1:35:14
20.03.2021 Dudinská 50 10 km chůze/M 16m Dudince (SVK) 46:39
20.03.2021 Dudinská 50 20 km chůze/M 11m Dudince (SVK) 1:32:41
20.03.2021 Dudinská 50 35 km chůze/M 20m Dudince (SVK) 2:43:56
20.03.2021 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km 50 km chůze/M Dudince (SVK) 3:56:06