Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Kučerová
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Dvořáková Gabriela
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1835 953
    Dálka 147 1077
    akt. 30.11.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - - - - 2 1 - 2 - -
2 2 - 1 - - - 1 - 1 1 - 1 2 -
3 1 - - - - - - - - - - 1 3 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m 07.83 Cheb 23.07.2020
100 m 12.09 Praha - Eden 08.07.2021
150 m 19.32 h Praha - Strahov 10.01.2020
150 m 18.75 Cheb 23.07.2020
200 m 26.62 h Praha-Stromovka 17.02.2008
200 m 25.94 Praha - Eden 19.06.2020
800 m 2:45.23 Ústí nad Labem 01.05.2010
1500 m 5:57.96 h Praha-Strahov 27.02.2010
1500 m 5:39.63 Ústí nad Labem 01.06.2010
60 m překážek (0.84) 09.68 h Praha - Stromovka 17.01.2017
skok daleký 6.19 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
skok daleký 6.36 Praha - Eden 31.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.91 h Ostrava 03.02.2021
100 m 12.09 Praha - Eden 08.07.2021
skok daleký 5.76 h Ostrava 03.02.2021
skok daleký 6.26 Zlín 27.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok daleký/Ž 11 Praha - Juliska 5.62
14.08.2021 ZLÍN 2021 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Ž/BA 7 Zlín 12.28
14.08.2021 ZLÍN 2021 (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Ž Zlín 6.01
17.07.2021 Horst Mandl Memorial Graz 2021 skok daleký/Ž Graz 6.20
08.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž Praha - Eden 6.23
08.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/F Praha - Eden 12.12
08.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R02 1 Praha - Eden 12.09
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Ž Brno 6.26
27.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Ž Zlín 6.26
18.06.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 2 Praha - Eden 12.38
15.06.2021 Kladno hází a Kladenské memoriály (Bronzový mítink WACT) (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž 8 Kladno 12.36
15.06.2021 Kladno hází a Kladenské memoriály (Bronzový mítink WACT) (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž Kladno 6.22
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Ž Plzeň 6.20
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/R2 3 Ostrava 12.39
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/F 7 Ostrava 12.53
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž Ostrava 6.06
15.05.2021 Mid Summer Track Night 2021 skok daleký/Ž Wien 6.05
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/Ž/R1 4 Ostrava 07.91
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) skok daleký/Ž Ostrava 5.76
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/Ž/F 7 Ostrava 08.01