Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Kodrová
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1689 960
    100 m př. 413 1059
    akt. 23.11.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.53 Praha 08.05.2012
60 m 08.63 Praha 08.05.2012
60 m 07.67 h Praha - Stromovka 09.02.2021
100 m 12.24 Kladno 18.07.2020
150 m 19.45 Praha 10.06.2007
150 m 19.71 h Praha-Strahov 10.01.2014
200 m 26.23 h Praha-Stromovka 02.02.2014
200 m 25.36 Olomouc 04.09.2021
300 m 41.30 Praha 25.07.2014
300 m 41.92 h Praha-Stromovka 19.01.2016
400 m 57.70 Praha-Juliska 14.06.2014
400 m 57.98 h Praha-Stromovka 21.02.2015
500 m 1:20.79 h Praha-Strahov 23.01.2009
500 m 1:17.15 Praha 08.05.2015
600 m 1:46.53 h Praha-Strahov 13.01.2012
800 m 2:20.1 h Praha - O2 Aréna 10.02.2009
800 m 2:19.69 Tábor 06.06.2009
1500 m 5:30.18 Praha 24.09.2005
1500 m 5:30.44 h Praha-Strahov 23.02.2006
60 m překážek (0.76/7.70) 10.21 Praha 04.06.2006
60 m překážek (0.76/8.20) 09.74 h Praha-Stromovka 26.02.2007
60 m překážek (0.84) 08.43 h Praha - Stromovka 26.02.2021
100 m překážek (0.76/8.20) 16.51 Praha 13.10.2007
100 m překážek (0.76/8.50) 16.00 Praha 09.10.2010
100 m překážek (0.84) 13.74 Eisenstadt 09.06.2021
200 m překážek (0.76) 30.36 Chodov 03.05.2014
300 m překážek (0.76) 47.50 České Budějovice 02.10.2010
400 m překážek (0.76) 64.05 Praha 23.08.2014
skok vysoký 1.35 Praha 09.10.2010
skok daleký 4.51 Stará Boleslav 19.07.2008
vrh koulí 3kg 08.93 Praha 09.10.2010
hod diskem 1kg 23.28 Praha 01.06.2011
hod oštěpem 600g 25.89 Praha 12.10.2008
hod kriketovým míčkem 36.23 Praha 22.06.2006
pohár rozhlasu 0703 Ústí nad Labem 03.06.2008
pětiboj 2475 Praha 12.09.2006
sedmiboj [Zky] 3739 Praha 11.10.2008
sedmiboj [Dky] 3850 Praha 10.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.67 h Praha - Stromovka 09.02.2021
100 m 12.30 Ried 09.07.2021
200 m 25.36 Olomouc 04.09.2021
60 m překážek (0.84) 08.43 h Praha - Stromovka 26.02.2021
100 m překážek (0.84) 13.74 Eisenstadt 09.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 5 Olomouc NM
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/FA 6 Olomouc 12.17
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/R02 3 Olomouc 12.61
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Ž/B03 1 Olomouc 25.36
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/R3 4 Praha - Juliska 12.43
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 8 Praha - Juliska 14.31
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/FB Praha - Juliska DNS
18.08.2021 Rieter mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž 4 Ústí nad Orlicí 12.33
14.08.2021 Int. JOSKO Laufmeeting 2021 100 m překážek (0.84)/Ž/R2 4 Andorf 14.15
14.08.2021 Int. JOSKO Laufmeeting 2021 100 m překážek (0.84)/Ž/F 4 Andorf 14.38
09.07.2021 Int. Rieder Leichtathletik Meeting 100 m/Ž 6 Ried 12.30
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/R1 3 Zlín 13.95
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/F 7 Zlín 14.06
18.06.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 Praha - Eden DNS
18.06.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 Praha - Eden DNS
13.06.2021 Vzhůru Brno - Memoriál Josefa Sečkáře 2021 (AK Olymp Brno, spolek) 100 m překážek (0.84)/Ž/R1 3 Brno 13.71
13.06.2021 Vzhůru Brno - Memoriál Josefa Sečkáře 2021 (AK Olymp Brno, spolek) 100 m překážek (0.84)/Ž/F 6 Brno 13.70
09.06.2021 Raiffeisen Austrian Open 100 m překážek (0.84)/Ž/R1 2 Eisenstadt 13.84
09.06.2021 Raiffeisen Austrian Open 100 m překážek (0.84)/Ž/FB Eisenstadt 13.74
07.06.2021 Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT) 100 m překážek (0.84)/Ž 6 Praha 13.99
03.06.2021 SPORTUNION Liese Prokop Memorial (UNION St. Pölten) 100 m překážek (0.84)/Ž/R2 3 St.Pölten 13.82
03.06.2021 SPORTUNION Liese Prokop Memorial (UNION St. Pölten) 100 m překážek (0.84)/Ž St.Pölten DNF
26.05.2021 Int. Oberbank LAZ-Meeting 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 4 Linz 14.03
26.02.2021 4. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Praha - Stromovka 08.43
26.02.2021 4. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/B02 1 Praha - Stromovka 08.47
26.02.2021 4. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m/Ž/R02 Praha - Stromovka DNS
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R1 2 Ostrava 08.59
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/F 5 Ostrava 08.51
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R2 5 Praha - Stromovka 07.85
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 3 Praha - Stromovka 08.52
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/F Praha - Stromovka DNS
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m/Ž/F 4 Praha - Stromovka 07.67
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m/Ž/R01 3 Praha - Stromovka 07.68
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Praha - Stromovka 08.59
09.02.2021 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/R02 1 Praha - Stromovka 08.48
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/Ž/R1 Ostrava DNS
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m překážek (0.84)/Ž/R2 6 Ostrava 08.47
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/R01 2 Praha - Stromovka 08.54
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/F 4 Praha - Stromovka 08.58
23.01.2021 1. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/R01 3 Praha - Stromovka 08.67
23.01.2021 1. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/F 7 Praha - Stromovka 08.98