Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Svoboda
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Uher Jakub
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1796 960
    200 m 1163 967
    akt. 23.11.2021
  • Úspěchy:
    2019: Univ.-200 m/R, 4x100 m/6.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - 2 - - - - - - - -
1 - - - - - - 2 - 1 - - - - -
- - - 1 - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 06.95 Bílina 19.08.2017
60 m 06.83 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
100 m 10.64 Praha 11.06.2019
150 m 16.42 h Praha-Strahov 15.01.2016
150 m 16.16 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
200 m 21.70 h Praha-Stromovka 23.02.2014
200 m 21.32 Zlín 15.08.2020
300 m 34.86 Cheb 02.08.2016
300 m 35.40 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 55.12 h Jablonec nad Nisou 28.01.2012
400 m 52.10 Stará Boleslav 15.09.2012
skok daleký 5.07 h Jablonec nad Nisou 23.02.2011
skok daleký 6.45 Bílina 04.08.2015
hod diskem 2kg 19.87 Bílina 04.08.2015
hod kriketovým míčkem 30.40 Liberec - městský stadion 04.06.2009
sprintérský trojboj 2661 Hradec Králové 07.09.2016
chůze dráha 3000 m 20:10.55 Hradec Králové 04.10.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.90 h Praha - Stromovka 30.01.2021
60 m 07.08 Cheb 13.09.2021
100 m 10.78 Zlín 26.06.2021
150 m 16.37 Cheb 13.09.2021
200 m 21.69 Praha - Eden 18.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2021 41. ročník Velké ceny Chebu (SKP Union Cheb) 60 m/M/B01 1 Cheb 07.08
13.09.2021 41. ročník Velké ceny Chebu (SKP Union Cheb) 150 m/M/B01 1 Cheb 16.37
05.09.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R2 6 Břeclav 11.23
05.09.2021 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B2 5 Břeclav 22.38
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/R2 3 Praha - Juliska 11.17
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/FB 4 Praha - Juliska 11.11
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B2 5 Praha - Juliska 22.24
18.08.2021 Rieter mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/M 4 Ústí nad Orlicí 22.37
14.08.2021 ZLÍN 2021 (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/M/BA 6 Zlín 22.08
09.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 Praha - Eden DNS
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) 100 m/M/R2 5 Brno 10.98
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) 100 m/M/FB Brno 10.88
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) 200 m/M/B1 6 Brno 21.80
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/M/R2 5 Zlín 10.78
27.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/M/R1 4 Zlín 21.77
18.06.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 5 Praha - Eden 11.00
18.06.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 2 Praha - Eden 21.69
15.06.2021 Kladno hází a Kladenské memoriály (Bronzový mítink WACT) (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B2 2 Kladno 10.86
15.06.2021 Kladno hází a Kladenské memoriály (Bronzový mítink WACT) (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 4 Kladno 21.75
07.06.2021 Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT) 200 m/M 6 Praha 21.70
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B2 3 Ostrava 21.84
19.05.2021 Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT) (TK Plus) 100 m/M/BC 4 Ostrava 10.80
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R1 3 Ostrava 06.96
20.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/F 7 Ostrava 06.94
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R2 2 Praha - Stromovka 06.96
14.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/F Praha - Stromovka 06.96
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/M/R1 1 Ostrava 06.97
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 60 m/M/F Ostrava 06.93
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m/M/F 6 Praha - Stromovka 06.90
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m/M/R02 5 Praha - Stromovka 06.91
23.01.2021 1. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 60 m/M/R02 6 Praha - Stromovka 06.96