Karta atleta

Export do excelu
  • Anežka Kopecká
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Odvárka Jaromír
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    3000 m př. 474 972
    akt. 30.11.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 Praha 20.06.2012
60 m 08.61 h Praha-Stromovka 20.01.2015
100 m 13.54 Praha 11.06.2013
150 m 21.98 Praha 15.10.2011
150 m 20.20 h Praha-Strahov 16.01.2015
200 m 27.53 Praha 23.05.2014
200 m 26.81 h Praha-Stromovka 16.02.2016
300 m 42.56 Praha-Eden 06.05.2016
300 m 42.22 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 58.50 Praha - Eden 03.06.2016
400 m 57.86 h Praha - Stromovka 11.02.2020
500 m 1:16.47 Praha - Eden 03.05.2019
600 m 1:37.88 Kolín 01.05.2019
600 m 1:34.48 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 2:12.91 Turnov 28.05.2019
800 m 2:13.25 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
1000 m 2:54.72 Praha - Eden 07.05.2019
1000 m 2:54.21 h Praha - Strahov 17.01.2020
1500 m 4:36.00 h Praha - Stromovka 01.02.2020
1500 m 4:31.59 Praha - Eden 26.06.2020
2000 m 6:22.47 Praha - Eden 17.05.2021
3000 m 11:33.72 h Ostrava 14.01.2016
3000 m 10:21.80 Praha - Děkanka 22.08.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.11 Praha 09.10.2010
60 m překážek (0.76/8.20) 09.64 h Praha 15.12.2012
60 m překážek (0.76/8.50) 09.82 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
60 m překážek (0.84) 09.77 h Praha-Stromovka 20.01.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 16.63 Praha - Strahov 13.10.2012
100 m překážek (0.76/8.50) 15.84 Plzeň 13.05.2014
100 m překážek (0.84) 16.16 Pardubice 13.09.2014
200 m překážek (0.76) 31.24 Olomouc 06.10.2012
300 m překážek (0.76) 45.24 Třinec 28.06.2014
400 m překážek (0.76) 62.91 Třinec 26.06.2016
1500 m překážek 5:31.45 Praha 11.06.2011
3000 m překážek 10:49.29 Ostrava 23.05.2021
skok vysoký 1.43 Praha 17.06.2014
skok vysoký 1.40 h Praha-Strahov 23.01.2015
skok daleký 4.97 Praha 23.05.2014
skok daleký 4.81 h Praha-Strahov 23.01.2015
vrh koulí 2kg 05.14 Praha-Mazurská 24.06.2008
vrh koulí 3kg 07.60 Praha - Strahov 13.10.2012
vrh koulí 3kg 07.78 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
hod oštěpem 500g 15.93 Praha - Strahov 14.10.2012
hod oštěpem 600g 11.08 Praha 16.10.2011
hod kriketovým míčkem 27.14 Praha 09.10.2010
pětiboj 2075 Praha 09.10.2010
pětiboj hala [Dky] 2751 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
sedmiboj [Zky] 3528 Praha - Strahov 14.10.2012
sedmiboj [Dky] 3328 Praha 13.10.2013
čtyřboj 2237 ZŠ Campanus, Praha 11 20.09.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:14.27 Kladno 15.06.2021
1000 m 2:54.50 h Praha - Stromovka 23.01.2021
1500 m 4:41.09 h Ostrava 21.02.2021
1500 m 4:37.62 Plzeň 02.06.2021
2000 m 6:22.47 Praha - Eden 17.05.2021
3000 m překážek 10:49.29 Ostrava 23.05.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2021 2. kolo KPD Stč. kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 800 m/Ž/B01 MS Roztoky 2:18.76
07.09.2021 19. České akademické hry (AK Olomouc) 1500 m/Ž 4 Olomouc 4:44.08
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Ž 6 Olomouc 4:43.62
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) 3000 m překážek/Ž Olomouc 11:43.71
22.08.2021 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 3000 m překážek/Ž Praha - Juliska 11:04.70
15.08.2021 56. ročník Chodské 1500 a Memoriál I. Kitzbergera na 100m, Mistrovství Plz., Jih. a Kar. kraje v běhu na 1500 m (st. žactvo - dospělí) (AC Domažlice, z. s.) 1500 m/Ž 9 Domažlice 4:58.94
04.07.2021 1. kolo extraligy mužů a žen (VSK Univerzita Brno) 3000 m překážek/Ž Brno 11:21.56
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 3000 m překážek/Ž 7 Zlín 11:04.05
15.06.2021 Kladno hází a Kladenské memoriály (Bronzový mítink WACT) (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž Kladno 2:14.27
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/Ž 4 Plzeň 4:37.62
28.05.2021 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 1500 m/Ž Praha - Eden 4:47.00
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m překážek/Ž Ostrava 10:49.29
17.05.2021 Měřený trénink (ASK Slavia Praha) 2000 m/Mix 8 Praha - Eden 6:22.47
26.02.2021 4. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 1000 m/Ž/F Praha - Stromovka DNF
21.02.2021 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž 10 Ostrava 4:41.09
03.02.2021 Czech Indoor Gala (WAIT Silver) 1500 m/Ž 8 Ostrava 4:45.75
30.01.2021 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 1500 m/Ž 8 Praha - Stromovka 4:42.62
23.01.2021 1. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) 1000 m/Ž/F 7 Praha - Stromovka 2:54.50