Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Krtková
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: Nejezchleba Jozef
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - 1 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 Ostrava 18.06.2013
60 m 08.52 h Ostrava 23.02.2016
100 m 13.87 Hranice 27.05.2012
150 m 21.24 Brno 13.09.2011
200 m 27.71 h Ostrava 26.01.2016
200 m 27.97 Opava 27.09.2016
300 m 43.0 Frýdek-Místek 07.10.2015
300 m 43.25 h Ostrava 23.02.2016
400 m 59.74 Třinec 10.09.2016
400 m 60.92 h Ostrava 07.01.2017
500 m 1:17.3 Frýdek-Místek 18.05.2016
600 m 1:38.0 Frýdek-Místek 13.04.2016
600 m 1:39.63 h Ostrava 08.01.2022
800 m 2:17.71 Třinec 11.06.2016
800 m 2:16.15 h Ostrava 14.02.2017
1000 m 3:10.87 h Ostrava 08.01.2022
1500 m 5:00.04 h Bratislava 28.01.2017
1500 m 4:56.89 Šumperk 16.08.2020
1 anglická míle 5:25.1 Frýdek-Místek 23.06.2021
3000 m 11:25.76 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
3000 m 11:05.75 Frýdek-Místek 13.11.2021
5000 m 20:43.1 Frýdek-Místek 22.05.2019
10000 m 42:29.94 Frýdek-Místek 16.06.2021
hodinovka běh 13795 Frýdek-Místek 22.09.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 11.09 h Olomouc 05.03.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 11.01 Praha 29.05.2011
60 m překážek (0.76/8.50) 10.27 h Ostrava 11.01.2014
60 m překážek (0.84) 10.10 h Ostrava 09.02.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.17 h Ostrava 23.02.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 18.00 Olomouc 12.10.2012
200 m překážek (0.76) 31.92 Ostrava 18.06.2013
300 m překážek (0.76) 47.27 Olomouc 26.09.2015
400 m překážek (0.76) 65.68 Břeclav 05.06.2016
1500 m překážek 5:37.12 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
2000 m překážek (0.76) 7:11.17 Třinec 29.08.2020
3000 m překážek 11:18.08 Jablonec nad Nisou 20.09.2020
skok vysoký 1.44 Frýdek-Místek 02.10.2015
skok vysoký 1.39 h Ostrava 14.01.2017
skok daleký 4.55 h Ostrava 23.01.2016
skok daleký 4.74 Frýdek-Místek 01.08.2018
trojskok 10.18 Frýdek-Místek 01.08.2018
vrh koulí 3kg 06.09 h Olomouc 10.03.2012
vrh koulí 3kg 07.52 Frýdek-Místek 14.10.2015
vrh koulí 4kg 05.79 h Ostrava 23.01.2016
vrh koulí 4kg 05.85 Frýdek-Místek 27.06.2016
hod kladivem 3kg 06.02 Frýdek-Místek 29.04.2015
hod oštěpem 500g 17.79 Frýdek-Místek 01.05.2014
hod oštěpem 600g 20.06 Frýdek-Místek 27.06.2016
hod kriketovým míčkem 39.41 Frýdek-Místek 26.08.2015
pětiboj 2431 Praha 29.05.2011
pětiboj hala [Zky] 2232 h Olomouc 10.03.2012
pětiboj hala [Z] 2612 h Ostrava 14.01.2017
sedmiboj [Zky] 3014 Třinec 06.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:20.55 Uherské Hradiště 03.07.2021
1500 m 5:10.34 Uherské Hradiště 03.07.2021
1 anglická míle 5:25.1 Frýdek-Místek 23.06.2021
3000 m 11:05.75 Frýdek-Místek 13.11.2021
10000 m 42:29.94 Frýdek-Místek 16.06.2021
hodinovka běh 13795 Frýdek-Místek 22.09.2021
400 m překážek (0.76) 68.97 Olomouc 12.06.2021
3000 m překážek 11:36.91 Olomouc 05.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2021 Běh Frýdeckým parkem (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Ž Frýdek-Místek 7:56
27.11.2021 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (SKM Valašské Meziříčí) Přespolní běh/Ž 17 Valašské Meziříčí 37:51
13.11.2021 Loučení s oválem (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 3000 m/Ž Frýdek-Místek 11:05.75
06.11.2021 Běh okolo Olešné (jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Ž Olešná DNS
06.11.2021 Běh okolo Olešné (jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Ž Olešná 11:45
06.11.2021 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu - Běh okolo Olešné (jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Ž Frýdek-Místek DNS
06.11.2021 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu - Běh okolo Olešné (jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Ž Frýdek-Místek 0:11:45
22.09.2021 Slezanská hodinovka (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hodinovka běh/Ž/B 2 Frýdek-Místek 13795
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 4 Ostrava - Vítkovice 69.57
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž Ostrava - Vítkovice DNF
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B01 9 Ostrava - Vítkovice 2:23.67
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Ž/B01 9 Břeclav 2:23.94
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 6 Břeclav 70.08
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Ž Břeclav DNF
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 1500 m/Ž 8 Uherské Hradiště 5:10.34
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 400 m překážek (0.76)/Ž 7 Uherské Hradiště 71.34
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 800 m/Ž/B02 1 Uherské Hradiště 2:20.55
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 3000 m překážek/Ž 12 Zlín 11:42.53
23.06.2021 Frýdecká míle (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1 anglická míle/Ž Frýdek-Místek 5:25.1
16.06.2021 Slezanská desítka (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 10000 m/Ž 4 Frýdek-Místek 42:29.94
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) 3000 m překážek/Ž Olomouc 12:19.51
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 4 Olomouc 68.97
05.06.2021 1. kolo MMaS družstev juniorů a juniorek + MMaS jednotlivců juniorů a juniorek (AK Olomouc) 3000 m překážek/Jky MS Olomouc 11:36.91
30.05.2021 Májové závody - 5.část (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Ž Frýdek-Místek 2:25.05
23.05.2021 Mítink ČAS (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m překážek/Ž 6 Ostrava 11:43.94