Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Klimešová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: ATLETIKA Polička, spolek
  • Trenér:
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.00 h Praha - Strahov 13.01.2020
60 m 07.97 Litomyšl 01.08.2020
100 m 12.61 Brno 25.08.2020
200 m 25.63 Litomyšl 01.08.2020
400 m 58.53 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
800 m 2:35.79 h Praha-Stromovka 07.02.2014
800 m 2:24.17 Praha - Eden 26.07.2020
1000 m 3:22.0 Polička 01.06.2020
60 m překážek [83,8 cm] 09.46 h Pardubice 23.01.2022
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 10.50 h Jablonec nad Nisou 07.12.2013
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 09.42 h Praha-Stromovka 07.02.2014
100 m překážek [83,8cm] 15.26 Uherské Hradiště 03.07.2021
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 17.22 Blansko 26.04.2015
400 m překážek [76,2 cm] 70.18 Pardubice 13.09.2014
skok vysoký 1.66 Liberec 11.06.2016
skok vysoký 1.60 h Pardubice 23.01.2022
skok daleký 5.49 h Praha - Strahov 13.01.2020
skok daleký 5.66 Olomouc 04.07.2020
trojskok 11.40 Liberec 11.06.2016
trojskok 10.85 h Ostrava 30.01.2022
vrh koulí 3kg 08.78 h Olomouc 24.01.2015
vrh koulí 4kg 08.66 Ústí nad Orlicí 01.10.2022
vrh koulí 4kg 08.75 h Jablonec nad Nisou 29.01.2023
hod diskem 1kg 20.01 Brno 29.07.2020
hod kladivem 4kg 18.61 Brno 29.07.2020
hod oštěpem 600g 27.82 Chrudim 12.06.2022
pětiboj hala [Dky] 3121 h Praha-Stromovka 07.02.2014
pětiboj hala [Z] 3125 h Jablonec nad Nisou 29.01.2023
sedmiboj [Z] 4616 Praha - Eden 26.07.2020
sprintérský trojboj 2518 Litomyšl 01.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.28 Hradec Králové 24.08.2021
100 m 12.66 Trutnov 27.06.2021
200 m 26.16 Olomouc 12.06.2021
800 m 2:37.17 Ústí nad Orlicí 03.10.2021
100 m překážek [83,8cm] 15.26 Uherské Hradiště 03.07.2021
skok vysoký 1.64 Ústí nad Orlicí 02.10.2021
skok daleký 5.38 Uherské Hradiště 03.07.2021
trojskok 11.33 Olomouc 04.09.2021
vrh koulí 4kg 08.65 Ústí nad Orlicí 02.10.2021
hod kladivem 4kg 18.56 Svitavy 05.09.2021
hod oštěpem 600g 26.97 Svitavy 05.09.2021
sedmiboj [Z] 4377 Ústí nad Orlicí 03.10.2021
sprintérský trojboj 2132 Hradec Králové 24.08.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) sedmiboj [Z]/Ž Ústí nad Orlicí 4377
02.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž Ústí nad Orlicí 26.52
03.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Ž Ústí nad Orlicí 2:37.17
02.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m překážek [83,8cm]/Ž Ústí nad Orlicí 15.63
03.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 600g/Ž Ústí nad Orlicí 26.32
02.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 4kg/Ž Ústí nad Orlicí 08.65
03.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Ž Ústí nad Orlicí 5.25
02.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/Ž Ústí nad Orlicí 1.64
05.09.2021 2. kolo společného KPD mužů a žen a KP Open PA kraje (TJ Svitavy, z. s.) hod kladivem 4kg/Ž MS Svitavy 18.56
05.09.2021 2. kolo společného KPD mužů a žen a KP Open PA kraje (TJ Svitavy, z. s.) hod oštěpem 600g/Ž MS Svitavy 26.97
05.09.2021 2. kolo společného KPD mužů a žen a KP Open PA kraje (TJ Svitavy, z. s.) skok vysoký/Ž MS Svitavy 1.63
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Ž 10 Olomouc 1.59
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) trojskok/Ž 5 Olomouc 11.33
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B02 3 Olomouc 15.56
24.08.2021 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/Ž Hradec Králové 2132
24.08.2021 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Ž/B01 1 Hradec Králové 08.28
24.08.2021 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž Hradec Králové 13.46
24.08.2021 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B01 3 Hradec Králové 27.42
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž 9 Břeclav 4.98
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B01 6 Břeclav 15.59
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R03 3 Břeclav 13.15
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FB Břeclav 12.96
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Ž 7 Uherské Hradiště 5.38
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Ž 4= Uherské Hradiště 1.61
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B02 1 Uherské Hradiště 15.26
27.06.2021 1. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok vysoký/Ž MS Trutnov 1.62
27.06.2021 1. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B02 MS Trutnov 15.56
27.06.2021 1. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 100 m/Ž/R05 MS Trutnov 12.66
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Ž 4 Olomouc 5.35
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Ž 6= Olomouc 1.56
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Ž/B02 5 Olomouc 26.16
26.05.2021 Kontrolní závody Atletického klubu Olomouc (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Ž Olomouc 1.55
26.05.2021 Kontrolní závody Atletického klubu Olomouc (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž Olomouc 13.33