Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Dyrynková
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m př. 826 1010
    akt. 09.08.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 Stará Boleslav 21.05.2013
60 m 08.27 h Praha - Stromovka 05.02.2022
100 m 13.27 Praha - Eden 13.08.2022
150 m 20.06 h Praha - Strahov 17.01.2020
150 m 20.04 Praha - Eden 02.05.2022
200 m 26.79 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 26.79 Praha - Děkanka 07.05.2022
300 m 44.44 h Praha-Strahov 18.01.2019
300 m 43.27 Praha - Eden 17.05.2021
400 m 63.47 Praha - Eden 13.08.2022
600 m 1:48.76 Stará Boleslav 21.05.2013
800 m 2:32.99 Třebíč 06.06.2021
800 m 2:35.63 h Praha - Stromovka 12.02.2022
1500 m 5:57.14 Praha-Eden 11.08.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.32 h Praha-Strahov 15.01.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 09.92 Kladno 16.09.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 09.07 h Praha - Strahov 13.12.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 09.23 h Praha-Stromovka 06.02.2016
60 m překážek (0.84) 08.78 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.39 Stará Boleslav 12.05.2013
100 m překážek (0.76/8.50) 14.90 Bílina 18.06.2016
100 m překážek (0.84) 14.03 Praha - Eden 04.06.2022
200 m překážek (0.76) 31.36 Plzeň 21.09.2014
300 m překážek (0.76) 47.45 Ostrava 24.09.2016
400 m překážek (0.76) 66.77 Stará Boleslav 23.06.2019
skok vysoký 1.62 Třebíč 05.06.2021
skok vysoký 1.59 h Praha - Stromovka 12.02.2022
skok o tyči 2.20 h Praha - Strahov 07.12.2013
skok o tyči 2.10 Praha-Eden 11.08.2019
skok daleký 5.19 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 5.31 Třebíč 06.06.2021
vrh koulí 3kg 10.00 h Praha-Stromovka 12.02.2016
vrh koulí 3kg 10.55 Praha - Eden 03.06.2016
vrh koulí 4kg 09.86 h Praha - Stromovka 12.02.2022
vrh koulí 4kg 10.16 Praha - Eden 04.06.2022
hod diskem 1kg 25.83 Praha-Eden 11.08.2019
hod oštěpem 500g 30.63 Praha 13.07.2014
hod oštěpem 600g 30.10 Praha - Eden 26.07.2020
hod kriketovým míčkem 40.23 Třinec 07.07.2012
pětiboj 2528 Kladno - Sletiště 25.05.2012
pětiboj hala [Zky] 2916 h Praha-Stromovka 07.02.2014
pětiboj hala [Dky] 2976 h Praha-Stromovka 12.02.2016
pětiboj hala [Z] 3373 h Jablonec nad Nisou 29.01.2022
sedmiboj [Zky] 4134 Praha 13.07.2014
sedmiboj [Dky] 3859 Praha-Eden 21.05.2016
sedmiboj [Z] 4628 Třebíč 06.06.2021
desetiboj 5330 Praha-Eden 11.08.2019
vrhačský trojboj 1270 Praha-Juliska 15.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.56 Praha - Eden 07.08.2021
200 m 26.99 Třebíč 05.06.2021
300 m 43.27 Praha - Eden 17.05.2021
800 m 2:32.99 Třebíč 06.06.2021
100 m překážek (0.84) 14.10 Praha - Eden 12.06.2021
skok vysoký 1.62 Třebíč 05.06.2021
skok daleký 5.31 Třebíč 06.06.2021
vrh koulí 4kg 09.68 Martin 22.05.2021
hod diskem 1kg 21.01 Praha - Eden 08.08.2021
hod oštěpem 600g 29.01 Třebíč 06.06.2021
sedmiboj [Z] 4628 Třebíč 06.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2021 19. České akademické hry (AK Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 7 Olomouc 15.04
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 16 Olomouc 09.62
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Olomouc NM
04.09.2021 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Ž 12 Olomouc 4.90
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/U23Z/R2 3 Plzeň 14.31
28.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/U23Z/F 7 Plzeň 14.63
22.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 Pacov 15.04
22.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B03 3 Pacov 27.86
17.08.2021 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B03 Praha - Eden DQ
17.08.2021 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B04 4 Praha - Eden 28.02
08.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž MS Praha - Eden 25.72
07.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 MS Praha - Eden 13.56
07.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Ž MS Praha - Eden 09.19
08.08.2021 T.KOP CUP 2021 (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Ž MS Praha - Eden 21.01
26.06.2021 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/R3 Zlín DNS
18.06.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 4 Praha - Eden 15.53
18.06.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B02 Praha - Eden DNS
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 Praha - Eden 14.10
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 9 Praha - Eden 5.24
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Ž 6 Praha - Eden 1.51
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj [Z]/Ž/F 9 Třebíč 4628
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Ž 11 Třebíč 2:32.99
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 5 Třebíč 14.38
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Ž 7 Třebíč 1.62
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Ž 7 Třebíč 5.31
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 4kg/Ž 13 Třebíč 09.12
06.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 600g/Ž 10 Třebíč 29.01
05.06.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/B2 3 Třebíč 26.99
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 4 Plzeň 14.45
22.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 5 Martin 17.32
22.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok skok vysoký/Ž 7 Martin 1.55
22.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok vrh koulí 4kg/Ž 7 Martin 09.68
22.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok 200 m/Ž/B2 4 Martin 58.89
23.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok skok daleký/Ž Martin DNS
23.05.2021 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok sedmiboj [Z]/Ž Martin DNF
19.05.2021 Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT) (TK Plus) 100 m překážek (0.84)/Ž 6 Ostrava 14.31
17.05.2021 Měřený trénink (ASK Slavia Praha) 300 m překážek/Ž/B2 1 Praha - Eden 45.44
17.05.2021 Měřený trénink (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B2 4 Praha - Eden 43.27