Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Bek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Baroň Kamil
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.65 Opava 16.05.2019
60 m 07.79 h Opava 05.01.2020
100 m 12.40 Opava 25.05.2021
150 m 18.51 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
200 m 24.15 Zlín 06.06.2021
300 m 40.15 Opava 24.08.2021
400 m 57.12 Třinec 29.08.2020
1500 m 5:00.98 Opava 21.05.2019
skok vysoký 1.57 Opava 21.05.2019
skok vysoký 1.65 h Opava 03.12.2019
skok daleký 6.32 h Opava 09.01.2022
skok daleký 6.41 Opava 07.06.2022
trojskok 12.57 Zlín 06.06.2021
pohár rozhlasu 1487 Opava 21.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.40 Opava 25.05.2021
200 m 24.15 Zlín 06.06.2021
300 m 40.15 Opava 24.08.2021
skok vysoký 1.55 Opava 08.06.2021
skok daleký 6.31 Opava 25.05.2021
trojskok 12.57 Zlín 06.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2021 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) skok daleký/J 16 Praha - Eden 5.75
24.08.2021 5.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/M Opava 5.92
24.08.2021 5.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m/M Opava 40.15
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M 13 Břeclav 11.80
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M 17 Břeclav 5.69
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) trojskok/M 14 Uherské Hradiště 12.15
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/M 18 Uherské Hradiště 5.96
19.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Dci Kladno NM
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) trojskok/M Olomouc NM
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/M 17 Olomouc 5.99
08.06.2021 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok vysoký/M Opava 1.55
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) skok daleký/Dci Zlín 6.27
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) trojskok/Dci 4 Zlín 12.57
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) 200 m/Dci/B03 1 Zlín 24.15
30.05.2021 Župní přebor skoky (TJ Sokol Opava) skok daleký/M Opava 6.24
25.05.2021 1.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/M Opava 6.31
25.05.2021 1.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 100 m/M 5 Opava 12.40