Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Beneš
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Pastrňák Aleš
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.75 h Kladno 23.01.2020
60 m 07.45 h Praha - Strahov 15.01.2022
60 m 07.47 Kadaň 18.05.2022
150 m 17.92 h Praha - Stromovka 27.02.2022
150 m 17.89 Kolín 04.09.2022
300 m 38.93 Kadaň 18.05.2022
600 m 2:02.61 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
600 m 1:50.61 Slaný 04.09.2020
800 m 2:16.08 Beroun 27.05.2022
1000 m 3:10.46 h Praha - Strahov 16.01.2022
1000 m 3:13.12 Benešov 22.05.2022
1500 m 5:27.58 Třinec 01.10.2022
50 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.13 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
60 m překážek [83,8 cm] 08.77 h Praha - Strahov 16.01.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.32 Beroun 13.09.2020
100 m překážek [83,8cm] 13.56 Nové Město nad Metují 10.09.2022
200 m překážek [76,2 cm] 32.84 Kladno 11.06.2021
skok vysoký 1.59 h Praha - Strahov 15.01.2022
skok vysoký 1.60 Kladno 05.05.2022
skok o tyči 2.70 h Praha - Strahov 16.01.2022
skok o tyči 3.00 Kladno 29.04.2022
skok daleký 5.40 h Praha - Stromovka 11.02.2022
skok daleký 5.55 Kolín 04.09.2022
vrh koulí 3kg 06.91 h Kladno 23.01.2020
vrh koulí 4kg 10.26 h Praha - Stromovka 11.02.2022
vrh koulí 4kg 10.34 Kladno 28.06.2022
hod diskem 1kg 37.52 Třinec 01.10.2022
hod oštěpem 500g 19.17 Roztoky 06.09.2019
hod oštěpem 600g 34.94 Benešov 21.05.2022
hod kriketovým míčkem 42.92 Kladno 29.05.2020
pohár rozhlasu 0873 Kladno 05.05.2022
pětiboj 1560 Kladno 29.05.2020
sedmiboj hala [Zci] 3767 h Praha - Strahov 15.01.2022
devítiboj 4550 Benešov 22.05.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.78 Kladno 22.05.2021
150 m 18.02 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
300 m 43.23 Kladno 11.06.2021
200 m překážek [76,2 cm] 32.84 Kladno 11.06.2021
skok vysoký 1.40 Kladno 02.06.2021
skok daleký 5.21 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
hod diskem 1kg 32.52 Kolín 05.09.2021
hod oštěpem 600g 32.08 Beroun 27.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2021 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 12 Ostrava - Vítkovice 5.21
02.10.2021 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B2 2 Ostrava - Vítkovice 18.02
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1kg/Žci Jablonec nad Nisou NM
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 15 Jablonec nad Nisou 27.74
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/B02 2 Jablonec nad Nisou 18.69
05.09.2021 Finále A KPD staršího žactva Středočeského kraje (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci 6 Kolín 32.52
05.09.2021 Finále A KPD staršího žactva Středočeského kraje (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B02 1 Kolín 18.71
27.08.2021 3. kolo KPD staršího žactva Středočeského kraje, sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod oštěpem 600g/Žci/F 9 Slaný 27.80
27.08.2021 3. kolo KPD staršího žactva Středočeského kraje, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žci/B02 1 Slaný 18.98
27.06.2021 2.kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 7 Beroun 32.08
27.06.2021 2.kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B03 1 Beroun 18.98
11.06.2021 1.kolo KP družstev staršího žactva, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B02 2 Kladno 43.23
11.06.2021 1.kolo KP družstev staršího žactva, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci Kladno 32.84
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) skok vysoký/Žci Kladno 1.40
22.05.2021 Kladenské veřejné závody (A. C. TEPO Kladno) 60 m/M/B04 6 Kladno 08.78
22.05.2021 Kladenské veřejné závody (A. C. TEPO Kladno) 150 m/M/B03 1 Kladno 19.81