Karta atleta

Export do excelu
  • Albert Pernica
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletika Zábřeh, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.17 Třinec 11.07.2021
60 m 08.06 h Olomouc 18.02.2022
100 m 13.79 Zábřeh 29.08.2020
150 m 19.18 Olomouc 30.05.2022
200 m 28.33 Zábřeh 29.08.2020
800 m 2:38.36 Plzeň 15.08.2021
60 m překážek (0.76) 09.64 Olomouc 28.09.2021
skok vysoký 1.46 h Olomouc 18.02.2022
skok vysoký 1.47 Šumperk 05.05.2022
skok daleký 6.02 h Ostrava 05.02.2022
skok daleký 6.11 Olomouc 30.06.2022
vrh koulí 3kg 07.44 Prostějov 18.06.2020
hod oštěpem 500g 39.62 Prostějov 29.06.2021
hod oštěpem 600g 36.99 Hranice 16.06.2022
hod kriketovým míčkem 58.92 Šumperk 15.06.2021
pohár rozhlasu 1305 Šumperk 05.05.2022
pětiboj 2246 Plzeň 15.08.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.17 Třinec 11.07.2021
800 m 2:38.36 Plzeň 15.08.2021
60 m překážek (0.76) 09.64 Olomouc 28.09.2021
skok daleký 5.98 Olomouc 28.09.2021
hod oštěpem 500g 39.62 Prostějov 29.06.2021
hod oštěpem 600g 35.00 Ostrava - Vítkovice 01.07.2021
hod kriketovým míčkem 58.92 Šumperk 15.06.2021
pětiboj 2246 Plzeň 15.08.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva krajů Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského a kraje Vysočina (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žcm Olomouc 5.98
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva krajů Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského a kraje Vysočina (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Olomouc 09.64
18.09.2021 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm Olomouc 37.39
18.09.2021 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žcm Olomouc 5.90
15.09.2021 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (AK Prostějov) hod oštěpem 500g/Žcm Prostějov 38.59
15.09.2021 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (AK Prostějov) hod kriketovým míčkem/Žcm Prostějov 57.41
15.09.2021 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (AK Prostějov) skok daleký/Žcm Prostějov 5.71
15.08.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žcm Plzeň 2246
15.08.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Plzeň 52.94
15.08.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/B01 4 Plzeň 08.24
15.08.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm Plzeň 5.53
15.08.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm/B01 8 Plzeň 2:38.36
15.08.2021 Mistrovství ČR ve vícebojích starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 1 Plzeň 10.07
11.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm Třinec 2155
11.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm 4 Třinec 10.74
11.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm Třinec 58.71
11.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm Třinec 08.17
11.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm Třinec 5.48
11.07.2021 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm 5 Třinec 2:41.65
01.07.2021 Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 7 Ostrava - Vítkovice 5.33
01.07.2021 Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 15 Ostrava - Vítkovice 35.00
29.06.2021 3 kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 500g/Žcm Prostějov 39.62
29.06.2021 3 kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Prostějov 58.33
29.06.2021 3 kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žcm Prostějov 4.90
15.06.2021 2. kolo družstev mladšího žactva (TJ Šumperk) hod oštěpem 500g/Žcm Šumperk 36.13
15.06.2021 2. kolo družstev mladšího žactva (TJ Šumperk) hod kriketovým míčkem/Žcm Šumperk 58.92
15.06.2021 2. kolo družstev mladšího žactva (TJ Šumperk) skok daleký/Žcm Šumperk 5.12
02.06.2021 1. kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje (AK Olomouc) skok daleký/Žcm Olomouc 4.90
02.06.2021 1. kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm Olomouc 54.96
02.06.2021 1. kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Žcm Olomouc 34.80