Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Hořejš
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Šlezová Vlasta
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.98 Kolín 21.05.2022
150 m 22.87 Vlašim 03.09.2021
800 m 2:36.29 Kolín 27.05.2022
1000 m 3:19.51 Kolín 06.06.2022
1500 m 5:34.06 Kolín 20.09.2022
1 anglická míle 6:12.42 Kolín 06.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.95 Kolín 30.08.2021
200 m překážek [76,2 cm] 34.66 Stará Boleslav 17.06.2022
1500 m překážek [76,2 cm] 5:37.44 Třinec 01.10.2022
skok vysoký 1.37 h Kolín 12.12.2022
skok daleký 3.06 Kutná Hora 25.09.2021
skok daleký 3.34 h Kolín 27.01.2022
hod kriketovým míčkem 21.22 Kolín 29.06.2020
pohár rozhlasu 0000 Kolín 23.09.2021
pětiboj 0462 Kolín 30.08.2021
2 okruhy 0:10:06 Kolín 14.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.32 Vlašim 03.09.2021
150 m 22.87 Vlašim 03.09.2021
800 m 2:49.32 Benešov 11.06.2021
1000 m 3:56.16 Kutná Hora 25.09.2021
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.95 Kolín 30.08.2021
skok vysoký 1.05 h Kolín 09.12.2021
skok daleký 3.06 Kutná Hora 25.09.2021
hod kriketovým míčkem 20.45 Kolín 30.08.2021
pohár rozhlasu 0000 Kolín 23.09.2021
pětiboj 0462 Kolín 30.08.2021
2 okruhy 0:10:06 Kolín 14.10.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2021 Vánoční laťka sportovních tříd (T.J Sokol Kolín - atletika ) skok vysoký/Žci 15= Kolín 1.05
14.10.2021 Okresní kolo AŠSK v přespolním běhu (TJ Sokol Kolín-atletika) 2 okruhy/Žcm 39 Kolín 0:10:06
02.10.2021 Krajský přebor jednotlivců Stč kraje - mladší žactvo (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 800 m/Žcm/B02 8 Kutná Hora 2:51.34
25.09.2021 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žcm 25 Kutná Hora 3.06
25.09.2021 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 1000 m/Žcm/B02 8 Kutná Hora 3:56.16
23.09.2021 Atletický pohár AŠSK (TJ Sokol Kolín-atletika) pohár rozhlasu/Žcm 65= Kolín 0000
23.09.2021 Atletický pohár AŠSK (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B01 MS Kolín 09.66
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R03 5 Vlašim 09.32
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žcm/B02 5 Vlašim 22.87
03.09.2021 Atletický 4 boj sportovních tříd (Kolín) 60 m/Žcm/B01 6 Kolín 09.32
30.08.2021 Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 27 Kolín 0462
30.08.2021 Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm/SA 16 Kolín 20.45
30.08.2021 Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm/SA Kolín NM
30.08.2021 Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B02 4 Kolín 3:05.52
30.08.2021 Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B03 7 Kolín 13.95
30.08.2021 Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B03 5 Kolín 09.72
11.07.2021 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R03 8 Kolín 09.66
11.07.2021 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B04 3 Kolín 23.94
11.06.2021 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (Atletika Benešov) 800 m/Žcm 7 Benešov 2:49.32
11.06.2021 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (Atletika Benešov) 150 m/Žcm/B03 3 Benešov 23.52
29.05.2021 Oddílový přespolní běh (TJ Sokol Kolín-atletika) Přespolní běh/Žcm 18 Kolín 0:08:52