Karta atleta

Export do excelu
  • Radim Prokeš
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Bennett Romana
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.48 h Kladno 23.01.2020
60 m 09.89 Kladno 02.06.2021
300 m 52.0 h Kladno 03.03.2022
600 m 2:09.96 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
600 m 2:02.01 Beroun 17.09.2021
800 m 2:34.9 Slaný 17.06.2022
1000 m 3:21.36 Kolín 25.05.2022
1500 m 5:53.13 Roztoky 18.06.2021
50 m překážek (0.76) 10.69 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
50 m překážek (0.84) 09.2 h Kladno 20.01.2022
60 m překážek (0.76) 11.44 Beroun 17.09.2021
100 m překážek (0.84) 18.56 Kladno 29.04.2022
200 m překážek (0.76) 35.94 Slaný 17.06.2022
skok vysoký 1.20 Kladno 29.06.2021
skok vysoký 1.30 h Kladno 20.01.2022
skok daleký 3.15 Kladno 29.05.2020
skok daleký 3.83 h Kladno 14.01.2022
vrh koulí 3kg 03.75 h Kladno 23.01.2020
vrh koulí 4kg 04.51 Kladno 09.09.2022
hod oštěpem 500g 13.74 Kladno 29.06.2021
hod kriketovým míčkem 34.10 Kladno 02.06.2021
pohár rozhlasu 0000 Kladno 03.05.2022
pětiboj 0848 Kladno 02.06.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.89 Kladno 02.06.2021
600 m 2:02.01 Beroun 17.09.2021
800 m 2:45.72 Roztoky 03.09.2021
1500 m 5:53.13 Roztoky 18.06.2021
60 m překážek (0.76) 11.44 Beroun 17.09.2021
skok vysoký 1.20 Kladno 29.06.2021
skok daleký 3.03 Kladno 02.06.2021
hod oštěpem 500g 13.74 Kladno 29.06.2021
hod kriketovým míčkem 34.10 Kladno 02.06.2021
pětiboj 0848 Kladno 02.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.10.2021 Přespolní běh (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žcm/F Kladno 0:04:11
02.10.2021 Krajský přebor jednotlivců Stč kraje - mladší žactvo (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 5 Kutná Hora 11.67
02.10.2021 Krajský přebor jednotlivců Stč kraje - mladší žactvo (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 800 m/Žcm/B02 7 Kutná Hora 2:51.25
17.09.2021 3.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 MS Beroun 11.44
17.09.2021 3.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 600 m/Žcm/B01 MS Beroun 2:02.01
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina A (Sokol Roztoky u Prahy) 800 m/Žcm/B01 6 Roztoky 2:45.72
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Roztoky 11.58
29.06.2021 Oddílové závody mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žcm 13 Kladno 13.74
29.06.2021 Oddílové závody mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm/B02 6 Kladno 1.20
18.06.2021 1. kolo středočeského KPD mladšího žactva - skupina A (SK Sporting Příbram, Z.S.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Roztoky 11.94
18.06.2021 1. kolo středočeského KPD mladšího žactva - skupina A (SK Sporting Příbram, Z.S.) 1500 m/Žcm/B02 6 Roztoky 5:53.13
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 10 Kladno 34.10
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) skok daleký/Žcm 9 Kladno 3.03
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm 4 Kladno 12.03
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) pětiboj/Žcm 7 Kladno 0848
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) 60 m/Žcm/B03 3 Kladno 09.89
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) 800 m/Žcm/BB 1 Kladno 2:56.96