Karta atleta

Export do excelu
  • Emma Machalek
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Sutnar Aleš, Kupecká Karolína
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.1 Plzeň - Petřín 21.10.2021
60 m 08.63 h Praha - Stromovka 20.02.2022
60 m 08.64 Nýřany 11.05.2022
150 m 23.70 h Praha - Strahov 08.03.2020
150 m 21.44 Plzeň 25.05.2022
300 m 48.66 Plzeň 12.09.2021
600 m 2:03.9 Plzeň 09.09.2020
800 m 2:59.21 Plzeň - Petřín 05.10.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 11.53 h Praha - Stromovka 20.02.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 10.56 Plzeň 25.05.2022
skok daleký 3.86 Plzeň - Petřín 05.10.2021
skok daleký 3.79 h Plzeň 15.02.2022
hod kriketovým míčkem 29.29 Plzeň - Petřín 05.10.2021
hod plným míčem 1kg 10.40 Plzeň - Petřín 22.10.2021
pětiboj 1844 Plzeň - Petřín 05.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.1 Plzeň - Petřín 21.10.2021
60 m 08.75 Plzeň - Petřín 09.09.2021
150 m 22.46 Nýřany 24.08.2021
300 m 48.66 Plzeň 12.09.2021
800 m 2:59.21 Plzeň - Petřín 05.10.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 12.09 Plzeň - Petřín 05.10.2021
skok daleký 3.86 Plzeň - Petřín 05.10.2021
hod kriketovým míčkem 29.29 Plzeň - Petřín 05.10.2021
hod plným míčem 1kg 10.40 Plzeň - Petřín 22.10.2021
pětiboj 1844 Plzeň - Petřín 05.10.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.11.2021 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (AC Domažlice, z. s.) Přespolní běh/Žkm 19 Bělá nad Radbůzou 04:32
22.10.2021 Starší žactvo testování II. (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod plným míčem 1kg/Žkm 4 Plzeň - Petřín 10.40
21.10.2021 Starší žactvo testování I. (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 50 m/Žkm Plzeň - Petřín 07.1
21.10.2021 Starší žactvo testování I. (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok z místa/Žkm Plzeň - Petřín 2.15
05.10.2021 Oddílový víceboj mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žkm Plzeň - Petřín 1844
05.10.2021 Oddílový víceboj mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Plzeň - Petřín 29.29
05.10.2021 Oddílový víceboj mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/Žkm 5 Plzeň - Petřín 3.86
05.10.2021 Oddílový víceboj mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/B02 1 Plzeň - Petřín 08.88
05.10.2021 Oddílový víceboj mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Plzeň - Petřín 12.09
05.10.2021 Oddílový víceboj mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žkm/B02 1 Plzeň - Petřín 2:59.21
12.09.2021 Finále OMD ml. žáků a žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Žkm/B01 6 Plzeň 48.66
12.09.2021 Finále OMD ml. žáků a žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R07 1 Plzeň 08.87
12.09.2021 Finále OMD ml. žáků a žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/FB Plzeň 08.77
09.09.2021 4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/FA Plzeň - Petřín 08.75
09.09.2021 4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R03 1 Plzeň - Petřín 08.85
09.09.2021 4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žkm/B02 2 Plzeň - Petřín 51.45
24.08.2021 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2021 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Ž/B04 1 Nýřany 08.96
24.08.2021 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2021 (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Ž/B04 1 Nýřany 22.46
26.06.2021 OMJ Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 60 m/Žkm/R02 2 Stříbro 08.82
26.06.2021 OMJ Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 300 m/Žkm/B02 3 Stříbro 49.32
26.06.2021 OMJ Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 150 m/Žkm/B04 4 Stříbro 22.54
23.06.2021 3. kolo OMD mladších žáků a žákyň sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek ) 60 m/Žkm/FA 6 Stříbro 09.13
23.06.2021 3. kolo OMD mladších žáků a žákyň sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek ) 60 m/Žkm/R05 1 Stříbro 08.97
23.06.2021 3. kolo OMD mladších žáků a žákyň sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek ) 300 m/Žkm/B02 1 Stříbro 48.95
09.06.2021 2. kolo OMD mladšího žactva, sk.B (AKM Viktoria Plzeň) 800 m/Žkm 10 Nýřany 2:59.93
09.06.2021 2. kolo OMD mladšího žactva, sk.B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/R01 2 Nýřany 09.00
09.06.2021 2. kolo OMD mladšího žactva, sk.B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/FA 6 Nýřany 09.22
09.06.2021 2. kolo OMD mladšího žactva, sk.B (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žkm/B02 4 Nýřany 22.85