Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Dušková
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Šlezová Vlasta
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.11 h Praha - Strahov 12.02.2022
60 m 08.53 Čáslav 20.05.2022
100 m 14.61 Kolín 18.08.2021
150 m 20.97 Kutná Hora 01.05.2022
150 m 20.61 h Praha - Strahov 22.01.2023
200 m 30.54 Kolín 18.08.2021
200 m 29.86 h Praha - Strahov 12.02.2022
300 m 47.22 Nové Město nad Metují 10.09.2022
600 m 2:07.0 Kolín 05.04.2022
800 m 2:49.29 Kolín 28.05.2021
1500 m 6:11.04 Třinec 01.10.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.12 Čáslav 20.05.2022
skok vysoký 1.20 Čáslav 17.09.2021
skok vysoký 1.23 h Kolín 24.01.2022
skok daleký 4.96 Kutná Hora 24.06.2022
skok daleký 5.07 h Praha - Strahov 22.01.2023
hod kriketovým míčkem 31.55 Čáslav 20.05.2022
pohár rozhlasu 1114 Kolín 25.05.2022
pětiboj 2215 Čáslav 20.05.2022
čtyřboj 1498 Kolín 05.04.2022
sprintérský trojboj 1488 Kolín 18.08.2021
2 okruhy 0:09:58 Kolín 14.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.00 Kolín 23.09.2021
100 m 14.61 Kolín 18.08.2021
150 m 21.63 Benešov 11.06.2021
200 m 30.54 Kolín 18.08.2021
300 m 47.54 Kutná Hora 02.10.2021
800 m 2:49.29 Kolín 28.05.2021
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.38 Kolín 30.08.2021
skok vysoký 1.20 Čáslav 17.09.2021
skok daleký 4.66 Kutná Hora 25.09.2021
hod kriketovým míčkem 28.52 Kolín 30.08.2021
pohár rozhlasu 0911 Kolín 23.09.2021
pětiboj 1703 Kolín 30.08.2021
sprintérský trojboj 1488 Kolín 18.08.2021
2 okruhy 0:09:58 Kolín 14.10.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.11.2021 Běh sady Vodranty a KP STČ v přespolním běhu (AC Čáslav z.s.) Přespolní běh/Žkm 8 Čáslav 5:00:00
14.10.2021 Okresní kolo AŠSK v přespolním běhu (TJ Sokol Kolín-atletika) 2 okruhy/Žkm/B 5 Kolín 0:09:58
02.10.2021 Krajský přebor jednotlivců Stč kraje - mladší žactvo (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm 15 Kutná Hora 4.26
02.10.2021 Krajský přebor jednotlivců Stč kraje - mladší žactvo (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 300 m/Žkm/B02 1 Kutná Hora 47.54
25.09.2021 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm 7 Kutná Hora 4.66
25.09.2021 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 150 m/Žkm/B03 5 Kutná Hora 21.94
23.09.2021 Atletický pohár AŠSK (TJ Sokol Kolín-atletika) pohár rozhlasu/Žkm 10 Kolín 0911
23.09.2021 Atletický pohár AŠSK (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B01 1 Kolín 09.00
23.09.2021 Atletický pohár AŠSK (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín 4.16
17.09.2021 3.kolo KPD Středočeského kraje ml.žactva (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Žkm Čáslav 4.34
17.09.2021 3.kolo KPD Středočeského kraje ml.žactva (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Žkm 9= Čáslav 1.20
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm Vlašim 4.29
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B02 3 Vlašim 21.99
03.09.2021 Atletický 4 boj sportovních tříd (Kolín) 60 m/Žkm/B01 1 Kolín 09.09
30.08.2021 Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 10 Kolín 1703
30.08.2021 Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B01 4 Kolín 09.14
30.08.2021 Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm/SA 8 Kolín 28.52
30.08.2021 Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm/SA 3 Kolín 4.19
30.08.2021 Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B04 2 Kolín 13.38
30.08.2021 Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B02 3 Kolín 2:57.42
18.08.2021 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž 20 Kolín 1488
18.08.2021 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B04 5 Kolín 09.14
18.08.2021 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B04 3 Kolín 14.61
18.08.2021 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B04 3 Kolín 30.54
11.07.2021 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 15 Kolín 3.71
11.07.2021 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R03 6 Kolín 09.10
11.07.2021 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B03 3 Kolín 48.63
11.06.2021 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (Atletika Benešov) skok daleký/Žkm 11 Benešov 3.98
11.06.2021 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (Atletika Benešov) 150 m/Žkm/B03 2 Benešov 21.63
29.05.2021 Oddílový přespolní běh (TJ Sokol Kolín-atletika) Přespolní běh/Žkm Kolín 0:05:08
28.05.2021 Uzavřený oddílový mítink - Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Ž 7 Kolín 2:49.29