Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Chaloupková
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér: Tomek Ondřej
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.09 Třebíč 17.09.2020
60 m 09.03 Třebíč 29.08.2021
100 m 15.72 Třebíč 17.09.2020
150 m 22.32 Pacov 26.06.2021
600 m 2:01.45 Pacov 19.06.2021
800 m 3:01.16 Třebíč 29.05.2021
skok vysoký 1.15 Havlíčkův Brod 13.06.2021
skok daleký 3.70 Třebíč 08.08.2021
vrh koulí 2kg 06.94 Třebíč 23.09.2021
hod oštěpem 400g 18.87 Třebíč 29.08.2021
hod oštěpem 500g 19.89 Třebíč 08.08.2021
hod kriketovým míčkem 33.93 Třebíč 23.09.2021
pohár rozhlasu 0257 Třebíč 16.05.2022
pětiboj 1642 Třebíč 29.05.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 Třebíč 29.08.2021
150 m 22.32 Pacov 26.06.2021
600 m 2:01.45 Pacov 19.06.2021
800 m 3:01.16 Třebíč 29.05.2021
skok vysoký 1.15 Havlíčkův Brod 13.06.2021
skok daleký 3.70 Třebíč 08.08.2021
vrh koulí 2kg 06.94 Třebíč 23.09.2021
hod oštěpem 400g 18.87 Třebíč 29.08.2021
hod oštěpem 500g 19.89 Třebíč 08.08.2021
hod kriketovým míčkem 33.93 Třebíč 23.09.2021
pětiboj 1642 Třebíč 29.05.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm Třebíč DNF
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/SA 12 Třebíč 32.38
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/SA Třebíč DNS
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B02 Třebíč DNS
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B04 Třebíč DNS
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 Třebíč DNF
23.09.2021 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrhačský trojboj/Žkm Třebíč 0876
23.09.2021 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Třebíč 33.93
23.09.2021 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 400g/Žkm Třebíč 18.60
23.09.2021 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Třebíč 06.94
29.08.2021 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žkm/B01 6 Třebíč 22.25
29.08.2021 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žkm Třebíč 09.03
29.08.2021 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 400g/Žkm 9 Třebíč 18.87
08.08.2021 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Žky 10 Třebíč 19.89
08.08.2021 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky 8 Třebíč 3.70
08.08.2021 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B03 2 Třebíč 09.16
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žky 19 Pacov 14.57
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B04 4 Pacov 09.34
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky/B03 3 Pacov 22.32
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 600 m/Žkm 5 Pacov 2:01.45
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Pacov 29.36
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žkm/B04 1 Pacov 22.50
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) čtyřboj/Žkm 18 Havlíčkův Brod 1201
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) skok vysoký/Žkm 20= Havlíčkův Brod 1.15
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) 150 m/Žkm Havlíčkův Brod 22.12
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) vrh koulí 2kg/Žkm/SB 8 Havlíčkův Brod 05.52
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) hod oštěpem 400g/Žkm/SB 8 Havlíčkův Brod 12.34
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Ž 17 Třebíč 3.66
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Třebíč 05.58
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Ž/B04 2 Třebíč 09.30
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) pětiboj/Žkm 11 Třebíč 1642
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Třebíč 31.59
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žkm 12 Třebíč 3.82
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 5 Třebíč 13.21
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žkm/B02 2 Třebíč 09.12
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žkm/B02 3 Třebíč 3:01.16