Karta atleta

Export do excelu
  • David Norbert Kocman
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Havlíčkův Brod
  • Trenér: Koreček Slavomír, Doucha Jiří
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.57 Havlíčkův Brod 15.05.2022
150 m 24.11 Humpolec 12.09.2021
800 m 2:42.07 Pacov 26.06.2022
60 m překážek (0.76) 13.11 Havlíčkův Brod 15.05.2022
skok vysoký 1.15 Havlíčkův Brod 29.06.2021
skok daleký 3.45 Havlíčkův Brod 15.05.2022
vrh koulí 3kg 04.05 Havlíčkův Brod 13.06.2021
hod oštěpem 500g 17.40 Humpolec 12.09.2021
hod oštěpem 600g 18.79 Pacov 26.06.2022
hod kriketovým míčkem 32.24 Havlíčkův Brod 15.05.2022
pětiboj 0818 Havlíčkův Brod 15.05.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 24.11 Humpolec 12.09.2021
800 m 3:02.8 Havlíčkův Brod 29.06.2021
60 m překážek (0.76) 13.49 Pacov 19.06.2021
skok vysoký 1.15 Havlíčkův Brod 29.06.2021
skok daleký 3.48 Havlíčkův Brod 29.06.2021
vrh koulí 3kg 04.05 Havlíčkův Brod 13.06.2021
hod oštěpem 500g 17.40 Humpolec 12.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.10.2021 Krajský přebor v přespolním běhu (Atletika Jihlava) Přespolní běh/Žcm 9 Jihlava 0:04:22
09.10.2021 Posázavský běh (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) Přespolní běh/Žcm 8 Havlíčkův Brod 0:05:04
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) hod oštěpem 500g/Žcm 4 Humpolec 17.40
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žcm/B02 4 Humpolec 24.11
29.06.2021 Oddílové závody (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) skok daleký/M 5 Havlíčkův Brod 3.48
29.06.2021 Oddílové závody (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) skok vysoký/M 2= Havlíčkův Brod 1.15
29.06.2021 Oddílové závody (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) 800 m/M 4 Havlíčkův Brod 3:02.8
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žcm 6 Pacov 14.45
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Pacov 13.49
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žcm/B03 3 Pacov 24.23
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) čtyřboj/Žcm 18 Havlíčkův Brod 0483
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) skok vysoký/Žcm 15 Havlíčkův Brod 1.10
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) vrh koulí 3kg/Žcm/SB 9 Havlíčkův Brod 04.05
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) hod oštěpem 500g/Žcm/SB 4 Havlíčkův Brod 13.82
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) 150 m/Žcm Havlíčkův Brod 23.88