Karta atleta

Export do excelu
  • David Kocmánek
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: Jiří Švec
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.3 Jihlava 17.10.2019
60 m 08.71 Olomouc 28.09.2021
150 m 21.65 Olomouc 28.09.2021
800 m 2:48.96 Třebíč 26.09.2021
60 m překážek (0.76) 11.69 Třebíč 26.09.2021
skok vysoký 1.29 Havlíčkův Brod 13.06.2021
skok daleký 3.93 Třebíč 26.09.2021
vrh koulí 3kg 06.64 Pacov 19.06.2021
vrh koulí 4kg 05.68 Jihlava 17.06.2021
hod oštěpem 500g 14.53 Havlíčkův Brod 13.06.2021
hod kriketovým míčkem 25.73 Třebíč 26.09.2021
pětiboj 1211 Třebíč 26.09.2021
čtyřboj 0293 Pacov 15.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.71 Olomouc 28.09.2021
150 m 21.65 Olomouc 28.09.2021
800 m 2:48.96 Třebíč 26.09.2021
60 m překážek (0.76) 11.69 Třebíč 26.09.2021
skok vysoký 1.29 Havlíčkův Brod 13.06.2021
skok daleký 3.93 Třebíč 26.09.2021
vrh koulí 3kg 06.64 Pacov 19.06.2021
vrh koulí 4kg 05.68 Jihlava 17.06.2021
hod oštěpem 500g 14.53 Havlíčkův Brod 13.06.2021
hod kriketovým míčkem 25.73 Třebíč 26.09.2021
pětiboj 1211 Třebíč 26.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.10.2021 Krajský přebor v přespolním běhu (Atletika Jihlava) Přespolní běh/Žcm 6 Jihlava 0:04:14
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva krajů Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského a kraje Vysočina (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/R03 4 Olomouc 08.71
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva krajů Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského a kraje Vysočina (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žcm/B02 6 Olomouc 21.65
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva krajů Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského a kraje Vysočina (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/FB 5 Olomouc 08.81
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žcm 11 Třebíč 1211
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Třebíč 11.69
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm/SA 15 Třebíč 25.73
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B01 5 Třebíč 08.88
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žcm/SA 9 Třebíč 3.93
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žcm/B01 11 Třebíč 2:48.96
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) 60 m/Žcm/B01 2 Humpolec 08.82
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Humpolec 11.93
04.09.2021 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žci/B03 2 Pacov 08.78
04.09.2021 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 4kg/Žci 8 Pacov 05.41
29.08.2021 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76)/Žcm Třebíč 12.23
29.08.2021 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žcm/F 4 Třebíč 08.83
29.08.2021 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žcm/R01 2 Třebíč 08.76
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žci/B02 4 Pacov 08.85
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žci/B03 2 Pacov 21.93
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 3kg/Žcm Pacov 06.64
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Pacov 12.26
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žcm/B02 1 Pacov 08.89
17.06.2021 1. kolo KPD staršího žactva (Atletika Jihlava) vrh koulí 4kg/Žci 7 Jihlava 05.68
17.06.2021 1. kolo KPD staršího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žci/B02 4 Jihlava 08.80
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) čtyřboj/Žcm 5 Havlíčkův Brod 0898
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) skok vysoký/Žcm 4 Havlíčkův Brod 1.29
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) hod oštěpem 500g/Žcm/SA 10 Havlíčkův Brod 14.53
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) vrh koulí 3kg/Žcm/SA 8 Havlíčkův Brod 06.37
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) 150 m/Žcm Havlíčkův Brod 21.65
28.05.2021 Oddílové závody (Atletika Jihlava) 800 m/Mix Jihlava 2:38.68