Karta atleta

Export do excelu
  • Anežka Míková
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Sutnar Aleš, Kupecká Karolína
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.5 Plzeň - Petřín 21.10.2021
60 m 09.74 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 09.07 Plzeň 12.05.2022
150 m 24.27 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 23.70 Nýřany 09.06.2021
300 m 50.59 h Praha - Stromovka 20.02.2022
300 m 49.57 Plzeň 17.05.2022
600 m 2:21.46 Domažlice 17.08.2019
800 m 3:15.50 Plzeň - Petřín 17.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.90 Plzeň - Petřín 05.10.2021
skok daleký 3.70 h Plzeň 31.01.2022
skok daleký 3.58 Plzeň 17.05.2022
hod kriketovým míčkem 22.39 Plzeň - Petřín 05.10.2021
pohár rozhlasu 0762 Plzeň 12.05.2022
hod plným míčem 1kg 08.00 Plzeň - Petřín 22.10.2021
pětiboj 1164 Plzeň - Petřín 05.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.5 Plzeň - Petřín 21.10.2021
60 m 09.60 Plzeň - Petřín 05.10.2021
150 m 23.70 Nýřany 09.06.2021
800 m 3:19.86 Plzeň - Petřín 05.10.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 13.90 Plzeň - Petřín 05.10.2021
skok daleký 3.66 Plzeň - Petřín 05.10.2021
hod kriketovým míčkem 22.39 Plzeň - Petřín 05.10.2021
hod plným míčem 1kg 08.00 Plzeň - Petřín 22.10.2021
pětiboj 1164 Plzeň - Petřín 05.10.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.10.2021 Starší žactvo testování II. (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod plným míčem 1kg/Žkm 11 Plzeň - Petřín 08.00
21.10.2021 Starší žactvo testování I. (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 50 m/Žkm 9 Plzeň - Petřín 07.5
21.10.2021 Starší žactvo testování I. (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok z místa/Žkm 9 Plzeň - Petřín 1.91
05.10.2021 Oddílový víceboj mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žkm 10 Plzeň - Petřín 1164
05.10.2021 Oddílový víceboj mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/B01 3 Plzeň - Petřín 09.60
05.10.2021 Oddílový víceboj mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Plzeň - Petřín 13.90
05.10.2021 Oddílový víceboj mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Plzeň - Petřín 22.39
05.10.2021 Oddílový víceboj mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/Žkm 9 Plzeň - Petřín 3.66
05.10.2021 Oddílový víceboj mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žkm/B02 5 Plzeň - Petřín 3:19.86
02.10.2021 Běh babylonskými lesy - Pohár mládeže Plzeňského kraje (AC Domažlice z. s. ) Přespolní běh/Žkm 9 Domažlice-Babylon 05:32
19.09.2021 Plzeňský kardioběh Přespolní běh/Žkm 6 Plzeň 7:33
28.08.2021 Běh PT kolem Boleveckých rybníků Přespolní běh/Žkm 7 Plzeň 09:58,00
20.06.2021 Běh historickým Stříbrem - běžecký pohár mládeže Přespolní běh/Žkm Stříbro 3:40.0
09.06.2021 2. kolo OMD mladšího žactva, sk.B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/R04 3 Nýřany 09.70
09.06.2021 2. kolo OMD mladšího žactva, sk.B (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žkm/B03 4 Nýřany 23.70