Karta atleta

Export do excelu
  • Zdara Pezinková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: Sedlák Filip
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 Hradec Králové 18.08.2020
60 m 08.28 h Pardubice 13.02.2022
100 m 13.20 Ústí nad Orlicí 12.06.2021
150 m 20.17 Svitavy 24.07.2021
200 m 27.25 Hradec Králové 18.08.2020
400 m 60.93 Nové Město nad Metují 22.08.2021
400 m 59.96 h Jablonec nad Nisou 05.02.2022
800 m 2:25.53 h Praha - Stromovka 12.02.2022
800 m 2:28.93 Svitavy 01.05.2022
60 m překážek [83,8 cm] 09.09 h Pardubice 13.02.2022
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 10.68 h Praha - Stromovka 27.01.2019
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 10.07 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek [83,8cm] 15.22 Svitavy 30.04.2022
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 15.45 Svitavy 24.07.2021
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 15.58 Pardubice 05.06.2021
skok vysoký 1.76 Svitavy 30.04.2022
skok vysoký 1.73 h Praha - Strahov 08.01.2023
skok daleký 5.07 Pardubice 05.06.2021
skok daleký 5.29 h Pardubice 06.02.2022
vrh koulí 3kg 10.78 h Ostrava 06.03.2021
vrh koulí 3kg 12.96 Nové Město nad Metují 22.08.2021
vrh koulí 4kg 11.15 h Jablonec nad Nisou 05.02.2022
vrh koulí 4kg 10.24 Pardubice 04.06.2022
hod diskem 1kg 31.05 Pardubice 04.06.2022
hod oštěpem 500g 33.85 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
hod oštěpem 600g 32.37 Jičín 21.08.2021
hod kriketovým míčkem 54.95 Pardubice 09.09.2020
středoškolský pohár 1403 Chrudim 05.10.2022
pětiboj hala [Dky] 2914 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
pětiboj hala [Z] 3581 h Praha - Stromovka 12.02.2022
sedmiboj [Zky] 2908 Svitavy 28.04.2019
sedmiboj [Dky] 4363 Ústí nad Orlicí 03.10.2021
sedmiboj [Z] 4737 Svitavy 30.04.2022
sprintérský trojboj 2173 Hradec Králové 18.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.34 Ústí nad Orlicí 23.09.2021
100 m 13.20 Ústí nad Orlicí 12.06.2021
150 m 20.17 Svitavy 24.07.2021
200 m 27.70 Ústí nad Orlicí 23.09.2021
400 m 60.93 Nové Město nad Metují 22.08.2021
800 m 2:40.18 Ústí nad Orlicí 03.10.2021
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 15.45 Svitavy 24.07.2021
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 15.58 Pardubice 05.06.2021
skok vysoký 1.60 h Ostrava 06.03.2021
skok vysoký 1.75 Nové Město nad Metují 22.08.2021
skok daleký 5.07 Pardubice 05.06.2021
vrh koulí 3kg 10.78 h Ostrava 06.03.2021
vrh koulí 3kg 12.96 Nové Město nad Metují 22.08.2021
hod oštěpem 500g 28.98 Ústí nad Orlicí 03.10.2021
hod oštěpem 600g 32.37 Jičín 21.08.2021
sedmiboj [Dky] 4363 Ústí nad Orlicí 03.10.2021
sprintérský trojboj 1948 Ústí nad Orlicí 23.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Dky Ústí nad Orlicí 27.95
03.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) sedmiboj [Dky]/Dky Ústí nad Orlicí 4363
03.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Dky Ústí nad Orlicí 2:40.18
02.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky Ústí nad Orlicí 16.06
03.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 500g/Dky Ústí nad Orlicí 28.98
02.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 3kg/Dky Ústí nad Orlicí 12.01
03.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Dky Ústí nad Orlicí 4.96
02.10.2021 77. Ústecký desetiboj - KP mužů, žen, staršího a mladšího žactva (Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/Dky Ústí nad Orlicí 1.64
23.09.2021 Veřejný závod ve sprinterských vícebojích všech kategorií (Jiskra Ústí nad Orlicí) sprintérský trojboj/Ž Ústí nad Orlicí 1948
23.09.2021 Veřejný závod ve sprinterských vícebojích všech kategorií (Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Ž Ústí nad Orlicí 08.34
23.09.2021 Veřejný závod ve sprinterských vícebojích všech kategorií (Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Ž Ústí nad Orlicí 13.57
23.09.2021 Veřejný závod ve sprinterských vícebojích všech kategorií (Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž Ústí nad Orlicí 27.70
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Dky 17 Praha - Eden 11.19
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (SK Jeseniova) skok vysoký/Dky Praha - Eden 1.67
10.09.2021 Pardubický skok 2 (AC Pardubice) skok vysoký/Ž Pardubice 1.66
29.08.2021 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/U23Z 14= Plzeň 1.62
22.08.2021 III.kolo KPD dorostu a juniorů Královéhradeckého a Pardubického krajů (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/Dky Nové Město nad Metují 1.75
22.08.2021 III.kolo KPD dorostu a juniorů Královéhradeckého a Pardubického krajů (SK Nové Město nad Metují) vrh koulí 3kg/Dky Nové Město nad Metují 12.96
22.08.2021 III.kolo KPD dorostu a juniorů Královéhradeckého a Pardubického krajů (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Dky/B01 1 Nové Město nad Metují 60.93
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) hod oštěpem 600g/Ž 7 Jičín 32.37
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok vysoký/Ž Jičín 1.72
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok daleký/Ž 7 Jičín 5.04
14.08.2021 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko dorostenců a dorostenek (VSK Univerzita Brno) skok vysoký/Dky 4 Brno 1.68
25.07.2021 Svitavské víceboje (TJ Svitavy, z. s.) sedmiboj [Zky]/Žky Svitavy DNS
25.07.2021 Svitavské víceboje (TJ Svitavy, z. s.) 800 m/Žky Svitavy DNS
24.07.2021 Svitavské víceboje (TJ Svitavy, z. s.) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 MS Svitavy 15.45
25.07.2021 Svitavské víceboje (TJ Svitavy, z. s.) hod oštěpem 500g/Žky Svitavy DNS
24.07.2021 Svitavské víceboje (TJ Svitavy, z. s.) vrh koulí 3kg/Žky MS Svitavy 11.10
25.07.2021 Svitavské víceboje (TJ Svitavy, z. s.) skok daleký/Žky Svitavy DNS
24.07.2021 Svitavské víceboje (TJ Svitavy, z. s.) skok vysoký/Žky MS Svitavy 1.67
24.07.2021 Svitavské víceboje (TJ Svitavy, z. s.) 150 m/Žky/B02 MS Svitavy 20.17
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Ž 6 Čáslav 4.92
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Ž Čáslav 1.67
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m/Ž/B03 1 Čáslav 61.20
25.06.2021 Skok vysoký a daleký Pardubice (AC Pardubice) skok vysoký/Dky Pardubice 1.69
25.06.2021 Skok vysoký a daleký Pardubice (AC Pardubice) skok daleký/Dky Pardubice 5.01
22.06.2021 Oddílový vrh koulí a závody minipřípravek (AC Pardubice) vrh koulí 3kg/Dky Pardubice 10.53
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Dky Kladno 1.71
13.06.2021 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Dky Pardubice 5.05
13.06.2021 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B01 4 Pardubice 15.46
13.06.2021 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Pardubice 11.38
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 6 Ústí nad Orlicí 30.13
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok vysoký/Ž Ústí nad Orlicí 1.62
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/R03 4 Ústí nad Orlicí 13.30
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/FB Ústí nad Orlicí 13.20
05.06.2021 1. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Dky Pardubice 5.07
05.06.2021 1. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/Dky Pardubice 1.66
05.06.2021 1. kolo KP družstev dorostu a juniorů (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky 4 Pardubice 15.58
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kolín - KOLIN - 67. ročník Polabských závodů (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž Kolín 1.64
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kolín - KOLIN - 67. ročník Polabských závodů (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky 5 Kolín 08.83
26.05.2021 Oddílové závody I (AC Pardubice) skok vysoký/Dky Pardubice 1.40
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dky 6 Ostrava 1.60
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 12 Ostrava 10.78
26.02.2021 4. kolo Halové atletické ligy mužů a žen (ČAS) skok vysoký/Ž 4= Praha - Stromovka 1.58