Karta atleta

Export do excelu
  • Vít Jiříček
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér: Havlíček Jakub
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.38 Třebíč 21.05.2022
150 m 21.94 Pacov 28.05.2022
800 m 2:34.93 Pacov 26.06.2022
1000 m 3:33.32 Pacov 28.05.2022
1500 m 6:24.36 Humpolec 12.09.2021
60 m překážek (0.76) 12.81 Třebíč 21.05.2022
skok vysoký 1.25 Humpolec 11.06.2022
skok daleký 3.67 Havlíčkův Brod 15.05.2022
vrh koulí 3kg 04.92 Humpolec 11.06.2022
hod oštěpem 500g 11.31 Humpolec 11.06.2022
hod kriketovým míčkem 23.39 Třebíč 21.05.2022
pětiboj 0852 Třebíč 21.05.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.08 Třebíč 26.09.2021
800 m 3:06.56 Třebíč 26.09.2021
1500 m 6:24.36 Humpolec 12.09.2021
60 m překážek (0.76) 13.45 Třebíč 26.09.2021
skok daleký 3.60 Velké Meziříčí 02.10.2021
vrh koulí 3kg 04.74 Velké Meziříčí 30.09.2021
hod kriketovým míčkem 21.68 Třebíč 26.09.2021
pětiboj 0518 Třebíč 26.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.10.2021 Krajský přebor v přespolním běhu (Atletika Jihlava) Přespolní běh/EleH Jihlava NM
16.10.2021 O pohár Barchanu (Atletika Jemnice, zapsaný spolek) Přespolní běh/EleH Jemnice 0:02:05
14.10.2021 Kontrolní závody II (TJ Sokol Velké Meziříčí) hod plným míčem 1kg/Žcm 4 Velké Meziříčí 05.85
07.10.2021 Kontrolní závody I (TJ Sokol Velké Meziříčí) skok z místa/EleH 5 Velké Meziříčí 1.74
02.10.2021 Kontrolní oddílové závody (TJ Sokol Velké Meziříčí) skok daleký/Žcm Velké Meziříčí 3.60
30.09.2021 Kontrolní závody - hody, vrhy (TJ Sokol Velké Meziříčí) vrh koulí 3kg/Žcm 7 Velké Meziříčí 04.74
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žcm 31 Třebíč 0518
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B03 3 Třebíč 10.08
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žcm/B03 4 Třebíč 3:06.56
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 5 Třebíč 13.45
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žcm/SB 16 Třebíč 3.08
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm/SB 17 Třebíč 21.68
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) 1500 m/Žcm 6 Humpolec 6:24.36
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) skok daleký/Žcm 10 Humpolec 3.15
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) 60 m/Žcm/B05 4 Humpolec 10.10
06.06.2021 Liga Vysočiny přípravek – východ (TJ Sokol Velké Meziříčí) čtyřboj/EleH 5 Velké Meziříčí 0034
06.06.2021 Liga Vysočiny přípravek – východ (TJ Sokol Velké Meziříčí) běh přes žebřík/EleH/B 6 Velké Meziříčí 0:07.6
06.06.2021 Liga Vysočiny přípravek – východ (TJ Sokol Velké Meziříčí) skok z místa/EleH/B 6 Velké Meziříčí 1.88
06.06.2021 Liga Vysočiny přípravek – východ (TJ Sokol Velké Meziříčí) hod plným míčem 1kg/EleH/B 10 Velké Meziříčí 05.60
06.06.2021 Liga Vysočiny přípravek – východ (TJ Sokol Velké Meziříčí) 50 m překážek/EleH/B 4 Velké Meziříčí 10.7