Karta atleta

Export do excelu
  • Lenka Veselá
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér: Pischnothová Andrea, Pšenička Tomáš
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.87 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
50 m 07.4 Čelákovice 03.05.2019
60 m 08.13 h Praha - Strahov 19.12.2021
60 m 08.01 Beroun 27.05.2022
150 m 19.66 h Praha - Stromovka 27.02.2022
150 m 19.09 Kolín 21.05.2022
200 m 29.5 Líbeznice 04.10.2020
300 m 43.51 Stará Boleslav 05.04.2022
800 m 3:06.53 Kladno 29.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.09 Prachatice 24.05.2020
skok daleký 5.10 h Český Brod 20.02.2022
skok daleký 5.22 Olomouc 30.06.2022
vrh koulí 2kg 07.52 Líbeznice 10.04.2022
hod kriketovým míčkem 26.05 Nymburk 29.09.2019
hod plným míčem 1kg 06.10 h Jablonec nad Nisou 01.02.2019
hod plným míčem 1kg 06.45 Čelákovice 03.05.2019
hod raketkou 28.34 Líbeznice 04.10.2020
pětiboj 1590 Kladno 29.05.2020
trojboj 1415 h Jablonec nad Nisou 01.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.24 Kutná Hora 25.09.2021
60 m 08.13 h Praha - Strahov 19.12.2021
150 m 20.01 Kutná Hora 02.10.2021
300 m 46.97 Sušice 22.05.2021
skok daleký 4.59 Písek 28.09.2021
skok daleký 4.95 h Praha - Strahov 19.12.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2021 Vánoční hala mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/R01 2 Praha - Strahov 08.17
19.12.2021 Vánoční hala mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žkm 5 Praha - Strahov 4.95
19.12.2021 Vánoční hala mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/FA Praha - Strahov 08.13
02.10.2021 Krajský přebor jednotlivců Stč kraje - mladší žactvo (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R02 1 Kutná Hora 08.30
02.10.2021 Krajský přebor jednotlivců Stč kraje - mladší žactvo (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/FA 4 Kutná Hora 08.36
02.10.2021 Krajský přebor jednotlivců Stč kraje - mladší žactvo (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Kutná Hora 20.01
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva Plzeňského, Karlovarského, Středočeského a Jihočeského kraje a Prahy (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Žkm Písek 4.59
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva Plzeňského, Karlovarského, Středočeského a Jihočeského kraje a Prahy (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žkm/B03 1 Písek 20.05
25.09.2021 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 150 m/Žkm/B01 1 Kutná Hora 20.03
25.09.2021 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/FA Kutná Hora 08.24
25.09.2021 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R02 1 Kutná Hora 08.24
11.09.2021 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žkm/R01 MS Liberec 08.37
11.09.2021 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Žkm MS Liberec 4.59
11.09.2021 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/Žkm/B01 MS Liberec 20.57
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/FA Stará Boleslav 08.35
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B01 2 Stará Boleslav 20.40
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/R02 1 Stará Boleslav 08.31
27.08.2021 3. kolo KPD staršího žactva Středočeského kraje, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žky/R02 MS Slaný 08.38
27.08.2021 3. kolo KPD staršího žactva Středočeského kraje, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žky/B02 MS Slaný 20.37
18.08.2021 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm Stará Boleslav 20.69
18.08.2021 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm Stará Boleslav 08.53
27.06.2021 2.kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B01 MS Beroun 19.88
27.06.2021 2.kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R06 MS Beroun 08.40
26.06.2021 Okresní přebory Kutnohorska ml.žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm MS Kutná Hora 4.88
26.06.2021 Okresní přebory Kutnohorska ml.žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 150 m/Žkm/B01 MS Kutná Hora 20.16
26.06.2021 Okresní přebory Kutnohorska ml.žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R01 MS Kutná Hora 08.27
26.06.2021 Okresní přebory Kutnohorska ml.žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/FB MS Kutná Hora 08.32
23.06.2021 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Aktis Praha z.s.) 60 m/Žkm/B01 MS Praha - Vokovice 08.36
23.06.2021 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Aktis Praha z.s.) 150 m/Žkm/B01 MS Praha - Vokovice 20.77
11.06.2021 3.kolo KPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/B01 3 Stará Boleslav 08.41
11.06.2021 3.kolo KPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B02 2 Stará Boleslav 20.33
05.06.2021 2. Den sprintu a překážek (Atletik Rudná) 150 m/Žkm/B01 3 Rudná 20.78
05.06.2021 2. Den sprintu a překážek (Atletik Rudná) 60 m/Žkm/B01 2 Rudná 08.51
30.05.2021 Kontrolní oddílové závody - sprinty, běhy, dálka, technika (Atletika Líbeznice, z.s.) skok daleký/Žkm Líbeznice 4.57
30.05.2021 Kontrolní oddílové závody - sprinty, běhy, dálka, technika (Atletika Líbeznice, z.s.) 60 m/Žky/R03 1 Líbeznice 08.60
30.05.2021 Kontrolní oddílové závody - sprinty, běhy, dálka, technika (Atletika Líbeznice, z.s.) 300 m/Žky/B01 3 Líbeznice 47.25
30.05.2021 Kontrolní oddílové závody - sprinty, běhy, dálka, technika (Atletika Líbeznice, z.s.) 150 m/Žky/B02 2 Líbeznice 20.74
30.05.2021 Kontrolní oddílové závody - sprinty, běhy, dálka, technika (Atletika Líbeznice, z.s.) 60 m/Žky/F Líbeznice 08.77
22.05.2021 Spring open series 2 - Dipoli, Sušice, Plzeň (ASK Dipoli z.s., AKM Viktoria Plzeň, TJ Sušice) 60 m/Žkm/B01 2 Sušice 08.49
22.05.2021 Spring open series 2 - Dipoli, Sušice, Plzeň (ASK Dipoli z.s., AKM Viktoria Plzeň, TJ Sušice) skok daleký/Žkm Sušice 4.40
22.05.2021 Spring open series 2 - Dipoli, Sušice, Plzeň (ASK Dipoli z.s., AKM Viktoria Plzeň, TJ Sušice) 300 m/Žkm/B05 1 Sušice 46.97
21.05.2021 Kontrolní oddílové závody - hody, vrhy, výška (Atletika Líbeznice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Líbeznice 07.10
21.05.2021 Kontrolní oddílové závody - hody, vrhy, výška (Atletika Líbeznice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Líbeznice 30.00
21.05.2021 Kontrolní oddílové závody - hody, vrhy, výška (Atletika Líbeznice, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Líbeznice 14.90