Karta atleta

Export do excelu
  • Jáchym Guzdek
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér:
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 h Kladno 14.01.2022
60 m 09.33 Kladno 02.06.2021
300 m 51.4 h Kladno 03.03.2022
800 m 3:02.11 Kladno 02.06.2021
60 m překážek (0.76) 12.27 Kladno 02.06.2021
skok vysoký 1.30 Kladno 29.06.2021
skok daleký 4.63 Roztoky 18.06.2021
skok daleký 4.33 h Kladno 14.01.2022
vrh koulí 4kg 06.58 Kladno 09.09.2022
hod oštěpem 500g 27.27 Kladno 29.06.2021
hod oštěpem 600g 29.90 Beroun 27.05.2022
hod kriketovým míčkem 48.90 Kladno 02.06.2021
pohár rozhlasu 0300 Kolín 25.05.2022
pětiboj 1167 Kladno 02.06.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.33 Kladno 02.06.2021
800 m 3:02.11 Kladno 02.06.2021
60 m překážek (0.76) 12.27 Kladno 02.06.2021
skok vysoký 1.30 Kladno 29.06.2021
skok daleký 4.63 Roztoky 18.06.2021
hod oštěpem 500g 27.27 Kladno 29.06.2021
hod kriketovým míčkem 48.90 Kladno 02.06.2021
pětiboj 1167 Kladno 02.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2021 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 13 Kutná Hora 41.61
25.09.2021 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žcm 8 Kutná Hora 4.40
17.09.2021 3.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žcm 5 Beroun 4.47
17.09.2021 3.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Beroun 42.93
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina A (Sokol Roztoky u Prahy) hod oštěpem 500g/Žcm 8 Roztoky 22.90
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina A (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/Žcm 5 Roztoky 4.32
29.06.2021 Oddílové závody mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žcm Kladno 27.27
29.06.2021 Oddílové závody mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm/B02 3 Kladno 1.30
18.06.2021 1. kolo středočeského KPD mladšího žactva - skupina A (SK Sporting Příbram, Z.S.) skok daleký/Žcm Roztoky 4.63
18.06.2021 1. kolo středočeského KPD mladšího žactva - skupina A (SK Sporting Příbram, Z.S.) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Roztoky 46.97
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Kladno 48.90
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) skok daleký/Žcm Kladno 4.18
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm 5 Kladno 12.27
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) pětiboj/Žcm Kladno 1167
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) 60 m/Žcm/B01 2 Kladno 09.33
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) 800 m/Žcm/BA 4 Kladno 3:02.11