Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Hladůvka
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Praha 1890
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.16 Praha - Kotlářka 06.09.2021
100 m 12.84 Praha - Kotlářka 03.09.2021
150 m 22.17 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 20.10 Praha - Kotlářka 06.09.2021
200 m 26.53 Praha - Kotlářka 03.09.2021
300 m 42.95 Praha - Děkanka 27.06.2021
800 m 3:07.04 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
skok daleký 4.30 Praha - Podvinný mlýn 22.06.2021
vrh koulí 3kg 05.45 Praha - Vokovice 13.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.13 Praha - Přátelství 10.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.16 Praha - Kotlářka 06.09.2021
100 m 12.84 Praha - Kotlářka 03.09.2021
150 m 20.10 Praha - Kotlářka 06.09.2021
200 m 26.53 Praha - Kotlářka 03.09.2021
300 m 42.95 Praha - Děkanka 27.06.2021
skok daleký 4.30 Praha - Podvinný mlýn 22.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2021 Finále C Přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 2 Praha - Kotlářka 08.16
06.09.2021 Finále C Přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žci/B2 1 Praha - Kotlářka 20.10
03.09.2021 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/R03 2 Praha - Kotlářka 12.84
03.09.2021 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B03 5 Praha - Kotlářka 26.53
27.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B04 5 Praha - Děkanka 42.95
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R03 4 Praha - Děkanka 08.17
22.06.2021 2. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok daleký/M MS Praha - Podvinný mlýn 4.30
22.06.2021 2. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R04 5 Praha - Podvinný mlýn 13.32
22.06.2021 2. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B02 3 Praha - Podvinný mlýn 28.34
17.06.2021 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B01 2 Praha - Podvinný mlýn 08.26
17.06.2021 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žci/B01 6 Praha - Podvinný mlýn 43.98
11.06.2021 1. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/M/R01 7 Praha - Hostivař 13.36
11.06.2021 1. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok daleký/M 20 Praha - Hostivař 3.71
11.06.2021 1. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/M/FB Praha - Hostivař 13.24
09.06.2021 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žci/B01 6 Praha - Přátelství 08.18
09.06.2021 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B02 3 Praha - Přátelství 43.39
25.05.2021 Kontrolní oddílové závody (AC Praha 1890) 60 m/Žci/B1 2 Praha - Pekařka 08.9
25.05.2021 Kontrolní oddílové závody (AC Praha 1890) 300 m/Žci Praha - Pekařka 44.3
25.05.2021 Kontrolní oddílové závody (AC Praha 1890) skok daleký/Dci Praha - Pekařka 3.81