Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Urbánková
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Kolegarová Gabriela
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.72 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
150 m 22.66 h Praha - Strahov 02.01.2022
800 m 2:45.18 Břeclav 16.09.2021
800 m 2:45.11 h Ostrava 15.02.2022
1500 m 5:47.70 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
1500 m 5:48.14 Šumperk 03.10.2021
skok daleký 3.12 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
vrh koulí 2kg 08.10 Břeclav 17.09.2020
vrh koulí 3kg 06.98 h Olomouc 21.01.2022
hod kriketovým míčkem 34.02 Vyškov 22.09.2020
pohár rozhlasu 0382 Břeclav 17.05.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:45.18 Břeclav 16.09.2021
1500 m 5:48.14 Šumperk 03.10.2021
vrh koulí 2kg 07.88 Olomouc 18.09.2021
hod kriketovým míčkem 32.22 Brno 08.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2021 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žkm 8 Šumperk 5:48.14
26.09.2021 Semifinále MMaS družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm 15 Brno 32.19
26.09.2021 Semifinále MMaS družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 1500 m/Žkm 5 Brno 5:54.61
18.09.2021 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm 12 Olomouc 2:47.50
18.09.2021 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 21 Olomouc 07.88
16.09.2021 Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žkm 8 Břeclav 2:45.18
16.09.2021 Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kriketovým míčkem/Žkm 16 Břeclav 30.59
06.09.2021 European Kids Athletics Games 2021 (JAC Brno) 800 m/Žkm/B3 6 Brno 2:46.14
24.06.2021 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 1500 m/Žkm 11 Blansko 6:03.66
24.06.2021 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Blansko 07.85
08.06.2021 1. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Brno 07.44
08.06.2021 1. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Brno 32.22
08.06.2021 1. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) 800 m/Žkm/B02 5 Brno 2:52.24