Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Ernstová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Lubojacki Kamil
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.68 Frýdek-Místek 01.05.2019
150 m 20.88 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
200 m 27.88 Třinec 02.06.2021
300 m 43.89 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
400 m 61.22 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
500 m 1:20.60 Frýdek-Místek 17.06.2020
600 m 1:42.5 Frýdek-Místek 27.05.2020
800 m 2:23.93 h Praha - Stromovka 29.02.2020
800 m 2:22.05 Břeclav 22.08.2020
pohár rozhlasu 1169 Třinec 09.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.74 Frýdek-Místek 30.05.2021
200 m 27.88 Třinec 02.06.2021
400 m 61.22 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
800 m 2:24.47 Uherské Hradiště 03.07.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.11.2021 Loučení s oválem (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Dky Frýdek-Místek 2:29.16
06.11.2021 Běh okolo Olešné (jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Dky 13 Olešná 14:00
06.11.2021 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu - Běh okolo Olešné (jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Dky 13 Frýdek-Místek 0:14:00
22.09.2021 Slezanská hodinovka (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hodinovka běh/Jky/B 10 Frýdek-Místek 02923
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B01 10 Ostrava - Vítkovice 2:24.99
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B03 3 Ostrava - Vítkovice 61.22
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Ž/B02 7 Břeclav 2:26.48
03.07.2021 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 800 m/Ž/B02 2 Uherské Hradiště 2:24.47
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) 800 m/Dky/B01 MS Zlín 2:27.23
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Třinec - TZTRI (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž 4 Třinec 27.88
30.05.2021 Májové závody - 4.část (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Dky/B01 3 Frýdek-Místek 08.74
30.05.2021 Májové závody - 4.část (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Dky Frýdek-Místek 2:28.58