Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Javorská
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Sušice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.01 Plzeň 08.09.2021
60 m 09.10 h Praha - Stromovka 20.02.2022
150 m 22.20 Sušice 18.09.2021
300 m 56.00 Sušice 22.05.2019
500 m 1:47.53 Plzeň 01.05.2019
800 m 2:59.66 Sušice 01.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.86 Klatovy 15.06.2021
60 m překážek (0.76/8.20) 11.45 h Praha - Stromovka 20.02.2022
skok vysoký 1.15 h Sušice 12.02.2022
skok daleký 4.37 Plzeň 08.09.2021
skok daleký 3.97 h Praha - Stromovka 20.02.2022
vrh koulí 2kg 07.90 Sušice 09.08.2021
vrh koulí 3kg 07.31 h Sušice 12.02.2022
vrh koulí 3kg 06.48 Sušice 15.04.2022
hod oštěpem 400g 18.88 Sušice 09.08.2021
hod oštěpem 500g 22.69 Stříbro 25.06.2022
hod kriketovým míčkem 33.58 Sušice 01.06.2020
pohár rozhlasu 0317 Sušice 10.05.2022
pětiboj 1507 Sušice 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.01 Plzeň 08.09.2021
150 m 22.20 Sušice 18.09.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 11.86 Klatovy 15.06.2021
skok daleký 4.37 Plzeň 08.09.2021
vrh koulí 2kg 07.90 Sušice 09.08.2021
hod oštěpem 400g 18.88 Sušice 09.08.2021
hod kriketovým míčkem 33.45 Sušice 09.08.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2021 Oddílové náborové závody (TJ Sušice) skok daleký/Žkm Sušice 3.95
18.09.2021 Oddílové náborové závody (TJ Sušice) 150 m/Žkm/B01 1 Sušice 22.20
18.09.2021 Oddílové náborové závody (TJ Sušice) 60 m/Žkm Sušice 09.27
08.09.2021 4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. A (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm Plzeň 4.37
08.09.2021 4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. A (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/FA 4 Plzeň 09.10
08.09.2021 4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. A (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R01 3 Plzeň 09.01
08.09.2021 4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. A (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žkm/B04 3 Plzeň 22.49
09.08.2021 Sušické házení (AKM Viktoria Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Sušice 33.45
09.08.2021 Sušické házení (AKM Viktoria Plzeň) hod oštěpem 400g/Žkm 4 Sušice 18.88
09.08.2021 Sušické házení (AKM Viktoria Plzeň) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Sušice 07.90
15.06.2021 OMD mladšího žactva skupina A (Atletika Klatovy) skok daleký/Žkm 4 Klatovy 4.19
15.06.2021 OMD mladšího žactva skupina A (Atletika Klatovy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Klatovy 11.86
15.06.2021 OMD mladšího žactva skupina A (Atletika Klatovy) 60 m/Žkm/R04 3 Klatovy 09.14
15.06.2021 OMD mladšího žactva skupina A (Atletika Klatovy) 60 m/Žkm/FB 4 Klatovy 09.06
12.06.2021 II.kolo OMD mužů žen (TJ Sušice) skok daleký/Ž MS Sušice 4.00
22.05.2021 Spring open series 2 - Dipoli, Sušice, Plzeň (ASK Dipoli z.s., AKM Viktoria Plzeň, TJ Sušice) skok daleký/Žkm 7 Sušice 4.03
22.05.2021 Spring open series 2 - Dipoli, Sušice, Plzeň (ASK Dipoli z.s., AKM Viktoria Plzeň, TJ Sušice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Sušice 11.93
22.05.2021 Spring open series 2 - Dipoli, Sušice, Plzeň (ASK Dipoli z.s., AKM Viktoria Plzeň, TJ Sušice) 60 m/Žkm/B02 5 Sušice 09.26