Karta atleta

Export do excelu
  • Stela Kořínková
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Všetičková Kamila
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 h Praha - Stromovka 20.02.2022
60 m 08.90 Plzeň 22.05.2022
150 m 22.32 Stříbro 30.05.2021
300 m 45.26 Stříbro 25.06.2022
600 m 2:02.33 h Praha - Strahov 08.03.2020
600 m 1:47.57 Plzeň 26.05.2022
800 m 2:37.86 h Praha - Stromovka 20.02.2022
800 m 2:28.75 Olomouc 28.06.2022
1000 m 3:23.36 Stříbro 21.06.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 13.23 Plzeň 22.05.2022
skok vysoký 1.34 h Praha - Stromovka 20.02.2022
skok vysoký 1.42 Planá 10.05.2022
skok daleký 3.85 h Plzeň 19.12.2021
skok daleký 4.59 Stříbro 21.06.2022
vrh koulí 2kg 07.70 Stříbro 25.06.2022
hod oštěpem 400g 14.28 Tachov 04.05.2022
pohár rozhlasu 1167 Planá 10.05.2022
hod kriketovým míčkem 26.42 Plzeň 22.05.2022
pětiboj 2007 Plzeň 22.05.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.07 Stříbro 30.05.2021
150 m 22.32 Stříbro 30.05.2021
600 m 2:01.18 Bělá nad Radbuzou 16.09.2021
800 m 2:45.35 Stříbro 26.06.2021
1000 m 3:36.26 Plzeň - Petřín 09.09.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 12.5 Tachov 27.09.2021
skok vysoký 1.27 Plzeň - Petřín 09.09.2021
skok vysoký 1.28 h Plzeň 19.12.2021
skok daleký 3.85 Nýřany 09.06.2021
skok daleký 3.85 h Plzeň 19.12.2021
hod kriketovým míčkem 17.22 Tachov 27.09.2021
pětiboj 1520 Tachov 27.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2021 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žkm 8 Plzeň 1.28
19.12.2021 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 16 Plzeň 3.85
20.11.2021 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (AC Domažlice, z. s.) Přespolní běh/Žkm Bělá nad Radbůzou 04:05
27.09.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) pětiboj/Žkm Tachov 1520
27.09.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 60 m/Žkm/B01 1 Tachov 09.2
27.09.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 800 m/Žkm Tachov 2:59.1
27.09.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Tachov 12.5
27.09.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Tachov 17.22
27.09.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) skok daleký/Žkm Tachov 4.02
16.09.2021 Bělská míle a rámcové atletické závody - 16. ročník (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 600 m/Žky Bělá nad Radbuzou 2:01.18
09.09.2021 4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 1000 m/Žkm Plzeň - Petřín 3:36.26
09.09.2021 4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok vysoký/Žkm Plzeň - Petřín 1.27
24.08.2021 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2021 (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/Žkm 7 Nýřany 3.43
24.08.2021 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2021 (AKM Viktoria Plzeň) 1000 m/Ž 6 Nýřany 3:49.81
11.08.2021 Oddílové závody (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Ž Stříbro 4.10
11.08.2021 Oddílové závody (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Žkm Stříbro 1.21
29.06.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 800 m/Ž Stříbro 2:53.2
26.06.2021 OMJ Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 800 m/Žkm/B02 2 Stříbro 2:45.35
26.06.2021 OMJ Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 150 m/Žkm/B03 5 Stříbro 22.33
24.06.2021 Oddílové skokanské závody (TJ Baník Stříbro, spolek ) skok daleký/Žkm Stříbro 3.55
23.06.2021 3. kolo OMD mladších žáků a žákyň sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek ) 600 m/Žkm 5 Stříbro 2:02.92
23.06.2021 3. kolo OMD mladších žáků a žákyň sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek ) 60 m/Žkm/R08 2 Stříbro 09.48
09.06.2021 2. kolo OMD mladšího žactva, sk.B (AKM Viktoria Plzeň) 800 m/Žkm 5 Nýřany 2:49.56
09.06.2021 2. kolo OMD mladšího žactva, sk.B (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/Žkm 10 Nýřany 3.85
30.05.2021 Mítink PKAS mladší žactvo (TJ Baník Stříbro, spolek ) 150 m/Žkm/B01 3 Stříbro 22.32
30.05.2021 Mítink PKAS mladší žactvo (TJ Baník Stříbro, spolek ) 60 m/Žkm/B01 3 Stříbro 09.07