Karta atleta

Export do excelu
  • Hana Koděrová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Janoušek Václav
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 30.78 Praha - Děkanka 03.10.2020
300 m 49.75 Praha - Eden 30.05.2019
400 m 66.68 Praha - Přátelství 27.08.2020
600 m 1:45.36 Praha - Děkanka 03.10.2020
800 m 2:31.69 h Praha - Stromovka 02.02.2020
800 m 2:24.05 Domažlice 18.07.2020
1000 m 3:13.64 Praha - Eden 07.05.2019
1000 m 3:18.48 h Praha - Strahov 17.01.2020
1500 m 5:11.51 h Praha - Strahov 09.02.2020
1500 m 4:49.13 České Budějovice 04.07.2020
2000 m 7:31.48 h Praha - Strahov 10.01.2020
3000 m 10:33.35 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
3000 m 11:26.52 h Ostrava 06.03.2021
10 km silnice 40:14 Praha - Běchovice 27.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 32.33 Praha - Kotlářka 08.10.2021
600 m 1:50.32 Praha - Děkanka 25.05.2021
800 m 2:29.17 Plzeň 12.06.2021
1500 m 5:15.75 h Ostrava 07.03.2021
1500 m 5:11.89 Praha - Děkanka 02.09.2021
3000 m 11:26.52 h Ostrava 06.03.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2021 Atletický středoškolský přebor (SK Kotlářka Praha) 800 m/Ž/B01 3 Praha - Kotlářka 2:37.59
08.10.2021 Atletický středoškolský přebor (SK Kotlářka Praha) 200 m/Ž/B04 6 Praha - Kotlářka 32.33
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Jky 5 Pardubice 5:12.93
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Ž/B02 8 České Budějovice 2:33.71
04.09.2021 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Ž 8 České Budějovice 5:16.76
02.09.2021 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Spartak Praha 4) 1500 m/Jky 4 Praha - Děkanka 5:11.89
24.08.2021 2. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 800 m/Jky 5 Praha - Juliska 2:31.48
21.08.2021 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/Ž MS Praha - Děkanka 2:31.53
17.08.2021 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž Praha - Eden DNS
11.07.2021 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dky MS Kolín 2:35.92
08.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 1500 m/Ž Praha - Eden 5:16.33
09.07.2021 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž 4 Praha - Eden 2:33.38
04.07.2021 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Ž 5 Vlašim 2:31.25
18.06.2021 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 1500 m/Ž/B01 8 Praha - Eden 5:12.69
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Ž/B01 7 Plzeň 2:29.17
12.06.2021 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/Ž Plzeň 5:19.06
08.06.2021 1. kolo PPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky/B01 8 Praha - Eden 2:37.35
02.06.2021 Mítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/Ž 11 Plzeň 5:19.37
25.05.2021 Klubové závody (Spartak Praha 4) 600 m/Ž Praha - Děkanka 1:50.32
25.05.2021 Klubové závody (Spartak Praha 4) 300 m/Ž/B02 Praha - Děkanka DNS
06.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Jky 10 Ostrava 11:26.52
07.03.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Jky 10 Ostrava 5:15.75