Karta atleta

Export do excelu
  • Uma Varna
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Krčmář Michal
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.90 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.60 Praha - Vokovice 16.06.2021
100 m 14.07 Praha - Kotlářka 29.06.2020
150 m 22.56 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 20.73 Praha - Kotlářka 10.06.2021
200 m 29.77 Litomyšl 01.08.2020
300 m 48.74 h Praha - Strahov 13.02.2020
300 m 47.14 Praha - Eden 12.09.2020
800 m 2:46.59 h Praha-Stromovka 19.12.2019
800 m 2:45.85 Praha - Jeseniova 08.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.19 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.88 h Praha - Juliska 06.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.27 Praha - Děkanka 28.06.2021
200 m překážek (0.76) 31.85 Praha - Děkanka 29.06.2021
skok daleký 4.06 h Praha-Stromovka 19.12.2019
skok daleký 4.00 Praha - Kotlářka 29.06.2020
vrh koulí 2kg 05.07 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 3kg 06.32 Praha - Stromovka 03.06.2020
čtyřboj 1581 h Praha-Stromovka 19.12.2019
sprintérský trojboj 0498 Litomyšl 01.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.60 Praha - Vokovice 16.06.2021
150 m 20.73 Praha - Kotlářka 10.06.2021
100 m překážek (0.76/8.20) 16.27 Praha - Děkanka 28.06.2021
200 m překážek (0.76) 31.85 Praha - Děkanka 29.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2021 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána - 60. ročník (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/BA Tábor DNS
05.09.2021 Finále A přeboru Prahy družstev žáků a žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 6 Praha - Eden 17.25
03.09.2021 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Ž/B01 2 Praha - Kotlářka 32.58
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 3 Praha - Děkanka 17.04
28.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB Praha - Děkanka 16.27
29.06.2021 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 2 Praha - Děkanka 31.85
16.06.2021 2. kolo MPD staršího žactva, skupina C (SC Radotín Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Praha - Vokovice 32.30
16.06.2021 2. kolo MPD staršího žactva, skupina C (SC Radotín Praha) 60 m/Žky/B02 2 Praha - Vokovice 08.60
10.06.2021 1. kolo MPD staršího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žky/B01 5 Praha - Kotlářka 20.73
10.06.2021 1. kolo MPD staršího žactva, skupina C (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 1 Praha - Kotlářka 17.37
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - OLYPR (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B02 2 Praha 08.67
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Praha - OLYPR (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B02 2 Praha 21.01