Karta atleta

Export do excelu
  • Beata Vostracká
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Bennett Romana
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.05 Roztoky u Prahy 07.06.2020
50 m 08.4 h Kladno 14.01.2022
60 m 09.56 Slaný 12.06.2022
300 m 59.7 h Kladno 03.03.2022
600 m 2:34.10 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
600 m 2:14.52 Beroun 17.09.2021
800 m 3:15.80 Roztoky 03.09.2021
1500 m 6:55.06 Roztoky 18.06.2021
50 m překážek (0.76/7.70) 11.19 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.02 Beroun 24.06.2022
skok vysoký 1.15 Kladno 29.06.2021
skok daleký 3.48 h Kladno 14.01.2022
skok daleký 3.54 Kladno 16.06.2022
vrh koulí 2kg 07.81 Beroun 24.06.2022
hod oštěpem 400g 14.69 Roztoky 02.09.2022
hod kriketovým míčkem 24.96 Kladno 09.09.2022
hod raketkou 10.57 Roztoky u Prahy 07.06.2020
pětiboj 0900 Kladno 09.09.2022
čtyřboj 0887 Kladno 14.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.19 Beroun 17.09.2021
600 m 2:14.52 Beroun 17.09.2021
800 m 3:15.80 Roztoky 03.09.2021
1500 m 6:55.06 Roztoky 18.06.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 14.13 Roztoky 18.06.2021
skok vysoký 1.15 Kladno 29.06.2021
skok daleký 3.40 Kladno 14.10.2021
hod oštěpem 400g 12.01 Kladno 29.06.2021
hod kriketovým míčkem 23.20 Kladno 14.10.2021
čtyřboj 0887 Kladno 14.10.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.10.2021 Oddílový čtyřboj (A. C. TEPO Kladno) čtyřboj/Žkm 8 Kladno 0887
14.10.2021 Oddílový čtyřboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm 8 Kladno 10.2
14.10.2021 Oddílový čtyřboj (A. C. TEPO Kladno) 600 m/Žkm 6= Kladno 2:16.0
14.10.2021 Oddílový čtyřboj (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Kladno 23.20
14.10.2021 Oddílový čtyřboj (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 8 Kladno 3.40
17.09.2021 3.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R03 5 Beroun 10.19
17.09.2021 3.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 600 m/Žkm/B02 6 Beroun 2:14.52
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina A (Sokol Roztoky u Prahy) hod oštěpem 400g/Žkm 12 Roztoky 11.64
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina A (Sokol Roztoky u Prahy) 800 m/Žkm/B02 6 Roztoky 3:15.80
29.06.2021 Oddílové závody mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 400g/Žkm 12 Kladno 12.01
29.06.2021 Oddílové závody mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm/B02 8 Kladno 1.15
18.06.2021 1. kolo středočeského KPD mladšího žactva - skupina A (SK Sporting Příbram, Z.S.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 3 Roztoky 14.13
18.06.2021 1. kolo středočeského KPD mladšího žactva - skupina A (SK Sporting Příbram, Z.S.) 1500 m/Žkm/B02 9 Roztoky 6:55.06