Karta atleta

Export do excelu
  • Jana Stratilová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Novotný Jiří
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.01 Šumperk 18.05.2022
60 m 08.02 h Olomouc 20.01.2023
150 m 20.68 h Ostrava 05.02.2022
150 m 19.63 Ostrava - Vítkovice 04.06.2022
800 m 2:44.90 Olomouc 21.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.40 Prostějov 22.09.2020
skok vysoký 1.49 Olomouc 30.05.2022
skok vysoký 1.44 h Olomouc 20.01.2023
skok daleký 4.06 Olomouc 08.09.2021
hod kriketovým míčkem 37.54 Olomouc 21.06.2021
pohár rozhlasu 1231 Olomouc 25.05.2022
čtyřboj 2160 Olomouc 21.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.17 Olomouc 18.09.2021
60 m 08.28 h Olomouc 17.12.2021
150 m 20.35 Šumperk 15.06.2021
800 m 2:48.43 Olomouc 21.06.2021
skok vysoký 1.35 Olomouc 26.05.2021
skok daleký 4.06 Olomouc 08.09.2021
hod kriketovým míčkem 37.54 Olomouc 21.06.2021
čtyřboj 1763 Olomouc 08.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2021 18. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Olomouc 08.28
03.10.2021 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/FA 4 Šumperk 08.30
03.10.2021 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/R01 4 Šumperk 08.34
03.10.2021 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B01 6 Šumperk 20.44
26.09.2021 Semifinále MMaS družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 150 m/Žkm/B01 2 Brno 21.22
26.09.2021 Semifinále MMaS družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žkm/R01 2 Brno 08.32
26.09.2021 Semifinále MMaS družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žkm/FA Brno 08.31
18.09.2021 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Olomouc 20.54
18.09.2021 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/R01 2 Olomouc 08.34
18.09.2021 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/FA Olomouc 08.17
15.09.2021 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (AK Prostějov) skok vysoký/Žkm 4 Prostějov 1.35
15.09.2021 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (AK Prostějov) 60 m/Žkm/B01 2 Prostějov 08.33
15.09.2021 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (AK Prostějov) 150 m/Žkm/B01 1 Prostějov 20.55
08.09.2021 2. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B01 1 Olomouc 08.39
08.09.2021 2. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Olomouc 34.65
08.09.2021 2. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/S01 2 Olomouc 4.06
08.09.2021 2. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm 7 Olomouc 2:54.44
08.09.2021 2. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) čtyřboj/Žkm Olomouc 1763
29.06.2021 3 kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/Žkm 4 Prostějov 1.31
29.06.2021 3 kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B01 1 Prostějov 08.49
29.06.2021 3 kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B01 1 Prostějov 20.88
21.06.2021 1. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B01 1 Olomouc 08.56
21.06.2021 1. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm Olomouc 37.54
21.06.2021 1. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 4 Olomouc 3.82
21.06.2021 1. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm Olomouc 2:48.43
21.06.2021 1. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) čtyřboj/Žkm Olomouc 1756
15.06.2021 2. kolo družstev mladšího žactva (TJ Šumperk) skok vysoký/Žkm 4 Šumperk 1.34
15.06.2021 2. kolo družstev mladšího žactva (TJ Šumperk) 60 m/Žkm/B01 1 Šumperk 08.22
15.06.2021 2. kolo družstev mladšího žactva (TJ Šumperk) 150 m/Žkm/B06 1 Šumperk 20.35
02.06.2021 1. kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje (AK Olomouc) skok vysoký/Žkm 5 Olomouc 1.30
02.06.2021 1. kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B01 1 Olomouc 08.37
02.06.2021 1. kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje (AK Olomouc) 150 m/Žkm/B01 1 Olomouc 20.43
30.05.2021 Oddílové přebory Atletického klubu Olomouc (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Ž 4 Olomouc 1.30
30.05.2021 Oddílové přebory Atletického klubu Olomouc (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Olomouc 08.50
26.05.2021 Kontrolní závody Atletického klubu Olomouc (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Ž 6 Olomouc 1.35
26.05.2021 Kontrolní závody Atletického klubu Olomouc (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Ž/B02 1 Olomouc 08.61