Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Roubalová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Jan Vosejpka
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.2 Plzeň - Petřín 21.10.2021
60 m 09.25 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 09.38 Stříbro 13.06.2020
100 m 15.01 Nýřany 03.07.2021
150 m 23.08 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 22.95 Klatovy 14.06.2022
300 m 52.76 Stříbro 13.06.2020
400 m 73.42 Kladno 28.09.2021
skok daleký 3.82 Nýřany 03.07.2021
vrh koulí 3kg 07.15 Plzeň 17.06.2021
vrh koulí 3kg 07.49 h Plzeň 03.02.2022
hod diskem 0,75kg 13.11 Stříbro 05.09.2021
hod kladivem 3kg 13.81 Plzeň 17.05.2022
hod oštěpem 500g 13.09 Plzeň - Petřín 10.06.2021
hod plným míčem 2kg 07.15 Plzeň - Petřín 22.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.2 Plzeň - Petřín 21.10.2021
100 m 15.01 Nýřany 03.07.2021
150 m 23.79 Plzeň 17.06.2021
400 m 73.42 Kladno 28.09.2021
skok daleký 3.82 Nýřany 03.07.2021
vrh koulí 3kg 07.15 Plzeň 17.06.2021
hod diskem 0,75kg 13.11 Stříbro 05.09.2021
hod kladivem 3kg 08.96 Stříbro 05.09.2021
hod oštěpem 500g 13.09 Plzeň - Petřín 10.06.2021
hod plným míčem 2kg 07.15 Plzeň - Petřín 22.10.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.10.2021 Starší žactvo testování II. (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod plným míčem 2kg/Žky 8 Plzeň - Petřín 07.15
21.10.2021 Starší žactvo testování I. (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 50 m/Žky 2= Plzeň - Petřín 07.2
21.10.2021 Starší žactvo testování I. (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok z místa/Žky 4 Plzeň - Petřín 1.94
28.09.2021 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B04 6 Kladno 73.42
05.09.2021 3. kolo KMD staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) hod diskem 0,75kg/Žky 14 Stříbro 13.11
05.09.2021 3. kolo KMD staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kladivem 3kg/Žky 13 Stříbro 08.96
22.08.2021 IV.kolo OMD mužů žen (TJ Sušice, z.s.) skok daleký/Ž 7 Sušice 3.70
22.08.2021 IV.kolo OMD mužů žen (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Ž/FB 6 Sušice 15.83
22.08.2021 IV.kolo OMD mužů žen (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Ž/R02 4 Sušice 16.04
03.07.2021 III. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/Ž/R01 4 Nýřany 15.01
03.07.2021 III. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) skok daleký/Ž 5 Nýřany 3.82
03.07.2021 III. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/Ž/FB Nýřany 14.93
26.06.2021 OMJ Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) skok daleký/Žky 14 Stříbro 3.61
26.06.2021 OMJ Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) vrh koulí 3kg/Žky 15 Stříbro 06.86
17.06.2021 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 3kg/Žky 21 Plzeň 07.15
17.06.2021 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žky 18 Plzeň 3.80
17.06.2021 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žky/B04 3 Plzeň 23.79
10.06.2021 Oddílový zavod 2 žactva a dorostu (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod oštěpem 500g/Žky 6 Plzeň - Petřín 13.09
30.05.2021 Mítink PKAS starší žactvo (TJ Baník Stříbro, spolek ) skok daleký/Žky 9 Stříbro 3.80
30.05.2021 Mítink PKAS starší žactvo (TJ Baník Stříbro, spolek ) 150 m/Žky/B06 5 Stříbro 23.81