Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Vostal
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér: Heres Jan
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.32 Třebíč 07.09.2021
60 m 10.12 Pacov 26.06.2021
100 m 17.12 Třebíč 07.09.2021
150 m 24.53 Humpolec 12.09.2021
800 m 3:29.01 Třebíč 26.09.2021
60 m překážek (0.76) 13.74 Třebíč 26.09.2021
skok vysoký 1.05 Havlíčkův Brod 13.06.2021
skok daleký 3.21 Třebíč 15.07.2020
vrh koulí 3kg 09.18 Olomouc 28.09.2021
vrh koulí 4kg 06.98 Pacov 04.09.2021
hod diskem 1kg 18.23 Třebíč 14.10.2021
hod kladivem 4kg 19.45 Třebíč 30.09.2021
hod oštěpem 500g 22.75 Třebíč 23.09.2021
hod oštěpem 600g 21.31 Pacov 04.09.2021
hod kriketovým míčkem 47.77 Humpolec 12.09.2021
pětiboj 0521 Třebíč 26.09.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.32 Třebíč 07.09.2021
60 m 10.12 Pacov 26.06.2021
100 m 17.12 Třebíč 07.09.2021
150 m 24.53 Humpolec 12.09.2021
800 m 3:29.01 Třebíč 26.09.2021
60 m překážek (0.76) 13.74 Třebíč 26.09.2021
skok vysoký 1.05 Havlíčkův Brod 13.06.2021
skok daleký 3.19 Třebíč 29.05.2021
vrh koulí 3kg 09.18 Olomouc 28.09.2021
vrh koulí 4kg 06.98 Pacov 04.09.2021
hod diskem 1kg 18.23 Třebíč 14.10.2021
hod kladivem 4kg 19.45 Třebíč 30.09.2021
hod oštěpem 500g 22.75 Třebíč 23.09.2021
hod oštěpem 600g 21.31 Pacov 04.09.2021
hod kriketovým míčkem 47.77 Humpolec 12.09.2021
pětiboj 0521 Třebíč 26.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.10.2021 Běh Libušiným údolím (TJ Spartak Třebíč) Přespolní běh/Žcm 5 Třebíč 0:05:48
14.10.2021 Vrhačský čtvrtek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1kg/Žci Třebíč 18.23
14.10.2021 Vrhačský čtvrtek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kladivem 4kg/Žci Třebíč 17.73
30.09.2021 Kladivářský čtvrtek (TJ Spartak Třebíč) hod kladivem 4kg/Žci Třebíč 19.45
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva krajů Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského a kraje Vysočina (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 11 Olomouc 09.18
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žcm 30 Třebíč 0521
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm/SA 4 Třebíč 41.08
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žcm/SA 17 Třebíč 3.14
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B04 5 Třebíč 10.22
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žcm/B02 12 Třebíč 3:29.01
26.09.2021 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 7 Třebíč 13.74
23.09.2021 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrhačský trojboj/Žcm Třebíč 0872
23.09.2021 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm Třebíč 43.94
23.09.2021 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Žcm Třebíč 22.75
23.09.2021 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Žcm Třebíč 08.84
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Humpolec 47.77
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 3kg/Žcm Humpolec 08.41
12.09.2021 4. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žcm/B03 2 Humpolec 24.53
07.09.2021 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žcm/B02 1 Třebíč 08.32
07.09.2021 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B02 2 Třebíč 10.38
07.09.2021 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žcm/B02 2 Třebíč 17.12
06.09.2021 Olympijský den s Jiřím Sýkorou (TJ Spartak Třebíč) trojboj/Žcm 8 Třebíč 0453
06.09.2021 Olympijský den s Jiřím Sýkorou (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žcm Třebíč NM
06.09.2021 Olympijský den s Jiřím Sýkorou (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žcm/B01 3 Třebíč 10.13
06.09.2021 Olympijský den s Jiřím Sýkorou (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Žcm Třebíč 07.74
04.09.2021 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 4kg/Žci 6 Pacov 17.20
04.09.2021 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 4kg/Žci 6 Pacov 06.98
04.09.2021 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 600g/Žci 11 Pacov 21.31
29.08.2021 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Žcm Třebíč 07.97
29.08.2021 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 500g/Žcm 5 Třebíč 22.09
29.08.2021 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Třebíč 44.09
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žci/B03 5 Pacov 10.12
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 600g/Žci 10 Pacov 18.55
26.06.2021 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, a 2.kolo KPD žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1kg/Žci 11 Pacov 14.56
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 3kg/Žcm Pacov 08.35
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žcm Pacov 22.58
19.06.2021 2.kolo KPD ml.žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žcm/B02 5 Pacov 10.35
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) čtyřboj/Žcm 13 Havlíčkův Brod 0569
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) skok vysoký/Žcm 17= Havlíčkův Brod 1.05
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) hod oštěpem 500g/Žcm/SA 3 Havlíčkův Brod 19.24
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) vrh koulí 3kg/Žcm/SA 2 Havlíčkův Brod 07.10
13.06.2021 3. kolo KPD mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) 150 m/Žcm 4 Havlíčkův Brod 27.92
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) pětiboj/Žcm 11 Třebíč 0339
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Třebíč 14.57
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Třebíč 35.86
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žcm 10 Třebíč 3.19
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žcm 11 Třebíč 3:50.24
29.05.2021 Mistrovství kraje Vysočina ve vícebojích starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žcm/B02 5 Třebíč 10.67