Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Zrna
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: ASK Dipoli z.s.
  • Trenér: Vodička Tomáš, Sirotek Jan
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.78 Černošice 22.08.2021
60 m 08.64 h Jablonec nad Nisou 18.12.2021
100 m 14.41 Roztoky 12.09.2021
150 m 20.89 Vlašim 01.09.2021
150 m 20.12 h Praha - Strahov 08.01.2022
200 m 28.42 Český Brod 20.06.2021
300 m 44.59 Brno 06.09.2021
800 m 2:34.58 Kladno 11.06.2021
1000 m 3:51.29 Praha - Vokovice 30.06.2021
100 m překážek (0.84) 21.12 Praha - Vokovice 29.06.2021
skok vysoký 1.43 Čáslav 24.09.2021
skok daleký 4.21 Černošice 22.08.2021
vrh koulí 3kg 06.93 Černošice 01.06.2020
vrh koulí 4kg 08.93 Kolín 05.09.2021
vrh koulí 4kg 09.63 h Praha - Strahov 08.01.2022
hod diskem 1kg 30.56 Čáslav 24.09.2021
hod oštěpem 500g 18.59 Černošice 01.06.2020
hod oštěpem 600g 26.14 Brno 06.09.2021
devítiboj 2007 Praha - Vokovice 30.06.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.78 Černošice 22.08.2021
60 m 08.64 h Jablonec nad Nisou 18.12.2021
100 m 14.41 Roztoky 12.09.2021
150 m 20.89 Vlašim 01.09.2021
200 m 28.42 Český Brod 20.06.2021
300 m 44.59 Brno 06.09.2021
800 m 2:34.58 Kladno 11.06.2021
1000 m 3:51.29 Praha - Vokovice 30.06.2021
100 m překážek (0.84) 21.12 Praha - Vokovice 29.06.2021
skok vysoký 1.43 Čáslav 24.09.2021
skok daleký 4.21 Černošice 22.08.2021
vrh koulí 4kg 08.93 Kolín 05.09.2021
vrh koulí 4kg 08.77 h Jablonec nad Nisou 18.12.2021
hod diskem 1kg 30.56 Čáslav 24.09.2021
hod oštěpem 600g 26.14 Brno 06.09.2021
devítiboj 2007 Praha - Vokovice 30.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2021 Vánoční oddílové závody žactva (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 4kg/Žci 5 Jablonec nad Nisou 08.77
18.12.2021 Vánoční oddílové závody žactva (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žci/B02 6 Jablonec nad Nisou 08.64
24.09.2021 Finále B KPD Středočeského kraje ml.a st.žactva (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Žci MS Čáslav 1.43
24.09.2021 Finále B KPD Středočeského kraje ml.a st.žactva (AC Čáslav z.s.) hod diskem 1kg/Žci MS Čáslav 30.56
24.09.2021 Finále B KPD Středočeského kraje ml.a st.žactva (AC Čáslav z.s.) vrh koulí 4kg/Žci MS Čáslav 08.52
12.09.2021 2. kolo KPD Stč. kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/M 14= Roztoky 1.40
12.09.2021 2. kolo KPD Stč. kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/M/R06 4 Roztoky 14.41
06.09.2021 European Kids Athletics Games 2021 (JAC Brno) 300 m/Žci/B14 1 Brno 44.59
06.09.2021 European Kids Athletics Games 2021 (JAC Brno) hod oštěpem 600g/Žci/FC 7 Brno 26.14
05.09.2021 Finále A KPD staršího žactva Středočeského kraje (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci 11 Kolín 08.93
05.09.2021 Finále A KPD staršího žactva Středočeského kraje (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/B02 3 Kolín 2:34.89
01.09.2021 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1kg/Žci Vlašim NM
01.09.2021 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Žci 9 Vlašim 08.51
01.09.2021 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žci/B04 1 Vlašim 20.89
27.08.2021 3. kolo KPD staršího žactva Středočeského kraje, sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod diskem 1kg/Žci 6 Slaný 24.27
27.08.2021 3. kolo KPD staršího žactva Středočeského kraje, sk. A (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 4kg/Žci 9 Slaný 07.87
22.08.2021 Letní veřejné závody - IV. Summer open series (ASK Dipoli z.s.) skok daleký/M 4 Černošice 4.21
22.08.2021 Letní veřejné závody - IV. Summer open series (ASK Dipoli z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Černošice 08.49
22.08.2021 Letní veřejné závody - IV. Summer open series (ASK Dipoli z.s.) 60 m/Žci/B02 1 Černošice 08.78
09.08.2021 Sušické házení (AKM Viktoria Plzeň) vrh koulí 4kg/Žci Sušice 08.24
09.08.2021 Sušické házení (AKM Viktoria Plzeň) hod diskem 1kg/Žci Sušice 22.04
30.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) devítiboj/Žci 11 Praha - Vokovice 2007
30.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) 1000 m/Žci 11 Praha - Vokovice 3:51.29
29.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 5 Praha - Vokovice 21.12
29.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) hod diskem 1kg/Žci 4 Praha - Vokovice 25.91
29.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 13 Praha - Vokovice 19.20
30.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 5 Praha - Vokovice 08.17
30.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) skok daleký/Žci 10 Praha - Vokovice 4.13
29.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) skok o tyči/Žci Praha - Vokovice NM
30.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) skok vysoký/Žci 9 Praha - Vokovice 1.24
30.06.2021 OPEN víceboje mladšího a staršího žactva (ASK Dipoli z.s.) 60 m/Žci/B03 4 Praha - Vokovice 09.28
27.06.2021 2.kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žci 5 Beroun 2:44.74
27.06.2021 2.kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 1kg/Žci 5 Beroun 28.82
20.06.2021 1. kolo KPD mužů a žen (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/M 22 Český Brod 3.10
20.06.2021 1. kolo KPD mužů a žen (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 200 m/M/B01 4 Český Brod 28.42
11.06.2021 1.kolo KP družstev staršího žactva, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci 6 Kladno 20.27
11.06.2021 1.kolo KP družstev staršího žactva, skupina A (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci 9 Kladno 08.67
11.06.2021 1.kolo KP družstev staršího žactva, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žci 7 Kladno 2:34.58
06.06.2021 Běžecký mítink na zlaté dráze (SKP Union Cheb) 60 m/Žci/B02 2 Cheb 09.15
06.06.2021 Běžecký mítink na zlaté dráze (SKP Union Cheb) 150 m/Žci/B02 2 Cheb 21.59
03.06.2021 ATLETI SPOLU - Černošice: závody pro mládež a dospělé (ASK Dipoli z.s.) skok daleký/M 10 Černošice 4.09
03.06.2021 ATLETI SPOLU - Černošice: závody pro mládež a dospělé (ASK Dipoli z.s.) 60 m/Žci/B02 2 Černošice 08.83
03.06.2021 ATLETI SPOLU - Černošice: závody pro mládež a dospělé (ASK Dipoli z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Černošice 08.48
03.06.2021 ATLETI SPOLU - Černošice: závody pro mládež a dospělé (ASK Dipoli z.s.) 800 m/Žci 7 Černošice 2:39.49
22.05.2021 Spring open series 2 - Dipoli, Sušice, Plzeň (ASK Dipoli z.s., AKM Viktoria Plzeň, TJ Sušice) vrh koulí 4kg/Žci 4 Sušice 07.54
22.05.2021 Spring open series 2 - Dipoli, Sušice, Plzeň (ASK Dipoli z.s., AKM Viktoria Plzeň, TJ Sušice) 800 m/Žci 4 Sušice 2:39.79
22.05.2021 Spring open series 2 - Dipoli, Sušice, Plzeň (ASK Dipoli z.s., AKM Viktoria Plzeň, TJ Sušice) skok daleký/Žci 8 Sušice 3.97
22.05.2021 Spring open series 2 - Dipoli, Sušice, Plzeň (ASK Dipoli z.s., AKM Viktoria Plzeň, TJ Sušice) hod diskem 1kg/Žci Sušice 24.39