Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Nováková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Kroměříž
  • Trenér: Březka Vojtěch
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrh koulí 3kg 10.59 Zlín 06.06.2021
vrh koulí 4kg 09.24 h Ostrava 12.02.2022
vrh koulí 4kg 09.76 Ostrava - Vítkovice 05.06.2022
hod diskem 1kg 36.12 Ostrava - Vítkovice 05.06.2022
hod oštěpem 500g 41.08 Uherské Hradiště 30.05.2021
hod oštěpem 600g 37.04 Zlín 15.08.2020
vrhačský trojboj 1442 Přerov 09.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 10.59 Zlín 06.06.2021
vrh koulí 4kg 08.88 Břeclav 21.08.2021
hod diskem 1kg 31.00 Zlín 19.05.2021
hod oštěpem 500g 41.08 Uherské Hradiště 30.05.2021
hod oštěpem 600g 32.30 Olomouc 12.06.2021
vrhačský trojboj 1356 Přerov 14.07.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Dky 11 Břeclav 10.02
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1kg/Dky Břeclav 29.42
11.09.2021 MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Dky 9 Břeclav 31.17
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 600g/Ž 14 Břeclav 27.80
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 4kg/Ž 17 Břeclav 08.88
21.08.2021 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1kg/Ž 14 Břeclav 26.36
14.08.2021 ZLÍN 2021 (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Zlín 28.06
14.07.2021 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) hod diskem 1kg/Dky/F Přerov 27.74
14.07.2021 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) hod diskem 1kg/Dky Přerov 27.74
14.07.2021 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) vrh koulí 3kg/Dky/F Přerov 09.68
14.07.2021 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) vrh koulí 3kg/Dky Přerov 10.13
14.07.2021 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) hod oštěpem 500g/Dky/F Přerov 27.40
14.07.2021 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) hod oštěpem 500g/Dky Přerov 30.22
14.07.2021 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) vrhačský trojboj/Dky Přerov 1356
20.06.2021 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Dky 16 Kladno 31.18
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 10 Olomouc 32.30
12.06.2021 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1kg/Ž 22 Olomouc 22.20
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) hod diskem 1kg/Dky 5 Zlín 27.69
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) vrh koulí 3kg/Dky 12 Zlín 10.59
06.06.2021 I. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev i jednotlivců dorostu (AK Zlín) hod oštěpem 500g/Dky 5 Zlín 35.11
30.05.2021 KP dorostu, juniorů a dospělých ve vrzích a skocích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod diskem 1kg/Dky Uherské Hradiště 28.53
30.05.2021 KP dorostu, juniorů a dospělých ve vrzích a skocích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod oštěpem 500g/Dky Uherské Hradiště 41.08
19.05.2021 Kontrolní závody Zlínského kraje II (Atletický klub Zlín) hod oštěpem 500g/Dky Zlín 38.94
19.05.2021 Kontrolní závody Zlínského kraje II (Atletický klub Zlín) hod diskem 1kg/Dky Zlín 31.00