Karta atleta

Export do excelu
  • Anežka Křížková
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Všetičková Kamila
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.62 Nýřany 24.08.2021
100 m 15.29 Sušice 28.05.2022
200 m 31.46 Stříbro 05.05.2022
300 m 52.70 Nýřany 24.08.2021
600 m 1:56.99 Stříbro 23.06.2021
800 m 2:47.30 Plzeň 17.05.2022
1500 m 6:21.08 h Praha - Stromovka 20.02.2022
1500 m 6:16.22 Klatovy 14.06.2022
hodinovka běh 02260 Tachov 25.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.97 Plzeň - Petřín 09.09.2021
60 m překážek (0.76/8.20) 12.31 h Praha - Stromovka 20.02.2022
100 m překážek (0.76/8.20) 20.63 Plzeň 17.05.2022
200 m překážek (0.76) 41.22 Stříbro 25.06.2022
1500 m překážek 6:55.70 Plzeň 01.06.2022
skok vysoký 1.07 Stříbro 23.06.2021
skok daleký 4.01 Tachov 27.09.2021
skok daleký 3.73 h Plzeň 19.12.2021
hod oštěpem 500g 11.50 Tachov 04.05.2022
hod kriketovým míčkem 12.13 Tachov 27.09.2021
pohár rozhlasu 0428 Stříbro 05.05.2022
pětiboj 1472 Tachov 27.09.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.62 Nýřany 24.08.2021
300 m 52.70 Nýřany 24.08.2021
600 m 1:56.99 Stříbro 23.06.2021
800 m 2:47.40 Stříbro 26.06.2021
1500 m 6:19.25 České Budějovice 11.09.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 12.97 Plzeň - Petřín 09.09.2021
skok vysoký 1.07 Stříbro 23.06.2021
skok daleký 4.01 Tachov 27.09.2021
skok daleký 3.73 h Plzeň 19.12.2021
hod kriketovým míčkem 12.13 Tachov 27.09.2021
pětiboj 1472 Tachov 27.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2021 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 18 Plzeň 3.73
27.09.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) pětiboj/Žkm Tachov 1472
27.09.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 60 m/Žkm/B01 2 Tachov 09.5
27.09.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 800 m/Žkm Tachov 3:01.0
27.09.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Tachov 11.8
27.09.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Tachov 12.13
27.09.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) skok daleký/Žkm Tachov 4.01
11.09.2021 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Žky 11 České Budějovice 6:19.25
09.09.2021 4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Plzeň - Petřín 12.97
24.08.2021 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2021 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Ž/B07 2 Nýřany 09.62
24.08.2021 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2021 (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/Ž/B03 3 Nýřany 52.70
29.06.2021 Oddílový pětiboj mladšího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 800 m/Ž 4 Stříbro 2:54.2
26.06.2021 OMJ Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek ) 800 m/Žkm/B02 3 Stříbro 2:47.40
24.06.2021 Oddílové skokanské závody (TJ Baník Stříbro, spolek ) skok daleký/Žkm Stříbro 3.79
23.06.2021 3. kolo OMD mladších žáků a žákyň sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek ) 600 m/Žkm Stříbro 1:56.99
23.06.2021 3. kolo OMD mladších žáků a žákyň sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek ) skok vysoký/Žkm 10 Stříbro 1.07