Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Adamová
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér:
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.4 h Kladno 03.02.2022
60 m 09.85 Slaný 22.05.2022
150 m 25.18 Beroun 17.09.2021
300 m 56.78 Roztoky 03.09.2021
300 m 57.0 h Kladno 03.03.2022
800 m 3:02.68 Slaný 22.05.2022
50 m překážek (0.76/7.70) 12.2 h Kladno 20.01.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 12.11 Slaný 22.05.2022
skok vysoký 1.10 Kladno 29.06.2021
skok daleký 3.28 h Kladno 14.01.2022
skok daleký 3.66 Slaný 22.05.2022
vrh koulí 2kg 08.48 Slaný 12.06.2022
hod oštěpem 400g 14.44 Kladno 29.06.2021
hod kriketovým míčkem 27.50 Kladno 02.06.2021
pětiboj 1492 Slaný 22.05.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.33 Kladno 02.06.2021
150 m 25.18 Beroun 17.09.2021
300 m 56.78 Roztoky 03.09.2021
800 m 3:15.86 Kladno 02.06.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 14.63 Kladno 02.06.2021
skok vysoký 1.10 Kladno 29.06.2021
skok daleký 2.61 Kladno 02.06.2021
hod oštěpem 400g 14.44 Kladno 29.06.2021
hod kriketovým míčkem 27.50 Kladno 02.06.2021
pětiboj 0855 Kladno 02.06.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2021 3.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 16 Beroun 26.22
17.09.2021 3.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žkm/B09 3 Beroun 25.18
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R10 5 Roztoky 10.64
03.09.2021 2.kolo KPD mladšího žactva, skupina A (Sokol Roztoky u Prahy) 300 m/Žkm/B05 2 Roztoky 56.78
29.06.2021 Oddílové závody mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Kladno 14.44
29.06.2021 Oddílové závody mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm/B02 12 Kladno 1.10
18.06.2021 1. kolo středočeského KPD mladšího žactva - skupina A (SK Sporting Příbram, Z.S.) hod kriketovým míčkem/Žkm 21 Roztoky 26.64
18.06.2021 1. kolo středočeského KPD mladšího žactva - skupina A (SK Sporting Příbram, Z.S.) 60 m/Žkm/R10 4 Roztoky 10.37
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Kladno 27.50
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) skok daleký/Žkm 8 Kladno 2.61
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 4 Kladno 14.63
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) pětiboj/Žkm/B 15 Kladno 0855
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) 60 m/Žkm/B01 6 Kladno 10.33
02.06.2021 ATLETI SPOLU - Kladno - TEKLA (A.C. TEPO Kladno, z.s.) 800 m/Žkm/BB 3 Kladno 3:15.86