Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Teplá
  • Narozen: 2012
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.46 Chrudim 02.06.2021
600 m 2:15.25 Vysoké Mýto 16.06.2021
skok daleký 2.97 Litomyšl 22.09.2021
hod kriketovým míčkem 17.32 Litomyšl 22.09.2021
čtyřboj 0675 Chrudim 15.09.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.46 Chrudim 02.06.2021
600 m 2:15.25 Vysoké Mýto 16.06.2021
skok daleký 2.97 Litomyšl 22.09.2021
hod kriketovým míčkem 17.32 Litomyšl 22.09.2021
čtyřboj 0675 Chrudim 15.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.11.2021 Vysokomýtské okruhy – přespolní běh (AC Vysoké Mýto z.s.) Přespolní běh/Žky Vysoké Mýto 0:01:35
29.10.2021 Oddílové přebory AC Vysoké Mýto v přespolním běhu (AC Vysoké Mýto z.s.) Přespolní běh/EleZ/F Daňkovice 0:05:44
22.09.2021 4.kolo KPD přípravek (TJ Jiskra Litomyšl) čtyřboj/EleZ 16 Litomyšl 0585
22.09.2021 4.kolo KPD přípravek (TJ Jiskra Litomyšl) 600 m/EleZ/B01 1 Litomyšl 2:24.30
22.09.2021 4.kolo KPD přípravek (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/EleZ 13 Litomyšl 2.97
22.09.2021 4.kolo KPD přípravek (TJ Jiskra Litomyšl) hod kriketovým míčkem/EleZ 19 Litomyšl 17.32
22.09.2021 4.kolo KPD přípravek (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/EleZ/B05 4 Litomyšl 10.87
15.09.2021 3.kolo KPD přípravek (Atletika Chrudim) čtyřboj/EleZ 17 Chrudim 0675
15.09.2021 3.kolo KPD přípravek (Atletika Chrudim) 600 m/EleZ/B01 9 Chrudim 2:16.06
15.09.2021 3.kolo KPD přípravek (Atletika Chrudim) skok daleký/EleZ 25 Chrudim 2.79
15.09.2021 3.kolo KPD přípravek (Atletika Chrudim) hod kriketovým míčkem/EleZ 22 Chrudim 16.83
15.09.2021 3.kolo KPD přípravek (Atletika Chrudim) 60 m/EleZ/B03 6 Chrudim 10.64
16.06.2021 2. kolo KPD přípravek skupina B (AC Vysoké Mýto z.s.) čtyřboj/EleZ 24 Vysoké Mýto 0555
16.06.2021 2. kolo KPD přípravek skupina B (AC Vysoké Mýto z.s.) 600 m/EleZ/B 8 Vysoké Mýto 2:15.25
16.06.2021 2. kolo KPD přípravek skupina B (AC Vysoké Mýto z.s.) skok daleký/EleZ 14= Vysoké Mýto 3.17
16.06.2021 2. kolo KPD přípravek skupina B (AC Vysoké Mýto z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ 36 Vysoké Mýto 13.06
16.06.2021 2. kolo KPD přípravek skupina B (AC Vysoké Mýto z.s.) 60 m/EleZ/B02 3 Vysoké Mýto 11.80
02.06.2021 1.kolo KPD přípravek skupina B + Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s.) čtyřboj/EleZ 13 Chrudim 0674
02.06.2021 1.kolo KPD přípravek skupina B + Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s.) skok daleký/EleZ 10 Chrudim 3.21
02.06.2021 1.kolo KPD přípravek skupina B + Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ 29 Chrudim 12.03
02.06.2021 1.kolo KPD přípravek skupina B + Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/EleZ/B04 5 Chrudim 10.46
02.06.2021 1.kolo KPD přípravek skupina B + Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s.) 600 m/EleZ/B02 3 Chrudim 2:20.93