Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Skácelová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Vrzala Pavel
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.31 Olomouc 21.06.2021
600 m 1:50.41 Olomouc 28.09.2021
800 m 2:32.21 h Ostrava 25.01.2022
800 m 2:29.55 Olomouc 30.05.2022
1000 m 3:31.01 Olomouc 04.12.2021
1500 m 5:05.05 h Ostrava 29.01.2022
1500 m 5:09.76 Uherské Hradiště 11.06.2022
3000 m 11:20.99 h Ostrava 05.02.2022
3000 m 11:10.79 Břeclav 20.08.2022
skok daleký 3.11 Olomouc 21.06.2021
hod kriketovým míčkem 37.20 Brno 26.09.2021
čtyřboj 1502 Olomouc 08.09.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.31 Olomouc 21.06.2021
600 m 1:50.41 Olomouc 28.09.2021
800 m 2:39.31 Šumperk 24.06.2021
800 m 2:50.69 h Olomouc 17.12.2021
1000 m 3:31.01 Olomouc 04.12.2021
1500 m 5:18.75 Ostrava - Vítkovice 01.07.2021
skok daleký 3.11 Olomouc 21.06.2021
hod kriketovým míčkem 37.20 Brno 26.09.2021
čtyřboj 1502 Olomouc 08.09.2021

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2021 18. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky Olomouc 2:50.69
04.12.2021 39. ročník Mikulášského běhu (Atletický klub Olomouc z.s.) 1000 m/Žkm Olomouc 3:31.01
03.10.2021 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žkm Šumperk 5:26.19
28.09.2021 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva krajů Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského a kraje Vysočina (Atletický klub Olomouc z.s.) 600 m/Žkm/B01 6 Olomouc 1:50.41
26.09.2021 Semifinále MMaS družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Brno 37.20
26.09.2021 Semifinále MMaS družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 1500 m/Žkm Brno 5:42.83
18.09.2021 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Žkm Olomouc 5:25.26
15.09.2021 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (AK Prostějov) 600 m/Žkm/B01 1 Prostějov 1:51.25
08.09.2021 2. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Olomouc 30.64
08.09.2021 2. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B04 1 Olomouc 09.43
08.09.2021 2. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/S02 5 Olomouc 3.64
08.09.2021 2. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm Olomouc 2:40.37
08.09.2021 2. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) čtyřboj/Žkm 7 Olomouc 1502
02.09.2021 Semifinále MMaS družstev staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Žky MS Olomouc 5:28.47
01.07.2021 Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky 7 Ostrava - Vítkovice 5:18.75
24.06.2021 3. kolo družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky MS Šumperk 2:39.31
21.06.2021 1. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Olomouc 30.80
21.06.2021 1. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 18 Olomouc 3.11
21.06.2021 1. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B02 1 Olomouc 09.31
21.06.2021 1. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm Olomouc 2:47.83
21.06.2021 1. kolo Dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) čtyřboj/Žkm 5 Olomouc 1345