Karta atleta

Export do excelu
  • David Pšenka
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: Perun Vítězslav
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.33 Trutnov 29.05.2021
60 m 07.17 h Jablonec nad Nisou 20.02.2022
100 m 11.06 Kolín 11.06.2022
200 m 23.51 h Praha - Strahov 30.01.2022
200 m 22.71 Kolín 11.06.2022
400 m 53.20 Praha - Eden 13.08.2022
600 m 1:35.95 Hradec Králové 09.10.2021
1000 m 3:08.63 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1500 m 5:24.33 Praha - Eden 14.08.2022
60 m překážek (0.91) 09.13 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
60 m překážek (0.99) 08.55 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
60 m překážek (1.06) 08.58 h Jablonec nad Nisou 22.01.2022
110 m překážek (0.91) 15.84 Praha - Eden 14.09.2019
110 m překážek (0.99) 14.79 Kladno 19.06.2021
110 m překážek (1.06) 15.21 Kolín 11.06.2022
300 m překážek (0.91) 45.46 Hradec Králové 01.06.2020
400 m překážek (0.91) 62.23 Kolín 22.08.2020
skok vysoký 1.66 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.70 Praha - Eden 13.08.2022
skok o tyči 2.20 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok o tyči 2.74 Praha - Eden 14.08.2022
skok daleký 5.83 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 6.03 Praha - Eden 13.08.2022
vrh koulí 5kg 06.98 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 6kg 08.27 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 6kg 07.54 Hradec Králové 13.06.2020
vrh koulí 7,26kg 08.32 Praha - Eden 13.08.2022
hod diskem 1,75kg 24.61 Hradec Králové 09.10.2021
hod diskem 2kg 22.34 Praha - Eden 14.08.2022
hod oštěpem 700g 23.34 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
hod oštěpem 800g 23.58 Praha - Eden 14.08.2022
sedmiboj hala [Dci] 3156 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj hala [J] 3469 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
desetiboj [M] 4942 Praha - Eden 13.08.2022
sprintérský trojboj 1926 Hradec Králové 03.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.17 h Jablonec nad Nisou 20.02.2022
100 m 11.06 Kolín 11.06.2022
200 m 23.51 h Praha - Strahov 30.01.2022
200 m 22.71 Kolín 11.06.2022
400 m 53.20 Praha - Eden 13.08.2022
1500 m 5:24.33 Praha - Eden 14.08.2022
60 m překážek (1.06) 08.58 h Jablonec nad Nisou 22.01.2022
110 m překážek (1.06) 15.21 Kolín 11.06.2022
skok vysoký 1.70 Praha - Eden 13.08.2022
skok o tyči 2.74 Praha - Eden 14.08.2022
skok daleký 6.03 Praha - Eden 13.08.2022
vrh koulí 7,26kg 08.32 Praha - Eden 13.08.2022
hod diskem 2kg 22.34 Praha - Eden 14.08.2022
hod oštěpem 800g 23.58 Praha - Eden 14.08.2022
desetiboj [M] 4942 Praha - Eden 13.08.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) desetiboj [M]/M Praha - Eden 4942
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 2 Praha - Eden 11.56
14.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) 1500 m/M 4 Praha - Eden 5:24.33
14.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/M 4 Praha - Eden 22.34
14.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M 8 Praha - Eden 23.58
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M 6 Praha - Eden 08.32
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) skok daleký/M Praha - Eden 6.03
14.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M 4 Praha - Eden 2.74
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M Praha - Eden 1.70
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B02 1 Praha - Eden 53.20
14.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B02 1 Praha - Eden 15.79
24.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/R3 5 Hodonín 15.14
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FB Kolín 11.15
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R03 3 Kolín 11.06
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (1.06)/M/B02 1 Kolín 15.21
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B02 2 Kolín 22.71
29.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B01 5 Liberec 15.27
29.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/FA 6 Liberec 11.38
29.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/R02 2 Liberec 11.18
29.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B02 2 Liberec 22.89
21.05.2022 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M Hradec Králové 22.90
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B01 4 Děčín 15.85
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/M/R03 5 Děčín 11.49
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/M/FB 6 Děčín 11.22
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 200 m/M/B02 1 Děčín 22.53
08.05.2022 Velká cena Olomouc - Malá cena Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/FA 5 Olomouc 11.39
08.05.2022 Velká cena Olomouc - Malá cena Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 110 m překážek (1.06)/M 6 Olomouc 15.75
08.05.2022 Velká cena Olomouc - Malá cena Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/R02 2 Olomouc 11.44
20.02.2022 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/FA Jablonec nad Nisou 07.17
20.02.2022 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (1.06)/M Jablonec nad Nisou 08.82
20.02.2022 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R01 1 Jablonec nad Nisou 07.25
12.02.2022 Otevřený halový přebor Zlínského kraje dorostu, juniorů a dospělých a vložené závody starších přípravek, mladšího a staršího žactva (Zlínský krajský atletický svaz) 60 m překážek (1.06)/M Ostrava 08.90
13.02.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M Praha - Stromovka DNF
30.01.2022 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m překážek (1.06)/M Praha - Strahov 08.82
30.01.2022 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B08 MS Praha - Strahov 23.51
22.01.2022 Jablonecká hala 2022 Mezinárodní atletický mítink - 49. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B1 5 Jablonec nad Nisou 07.42
22.01.2022 Jablonecká hala 2022 Mezinárodní atletický mítink - 49. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R1 Jablonec nad Nisou DNS
22.01.2022 Jablonecká hala 2022 Mezinárodní atletický mítink - 49. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/R1 4 Jablonec nad Nisou 08.90
22.01.2022 Jablonecká hala 2022 Mezinárodní atletický mítink - 49. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/F 7 Jablonec nad Nisou 08.58
19.01.2022 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (1.06)/M Jablonec nad Nisou 08.74