Karta atleta

Export do excelu
  • Matouš Pospíšil
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Malysa Jiří, Kummer Luboš
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.56 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
60 m 07.29 h Ostrava - Vítkovice 03.02.2022
100 m 12.19 Brno 05.08.2019
150 m 18.00 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
1000 m 3:47.18 Opava 19.09.2017
skok vysoký 1.78 Ostrava 18.09.2019
skok vysoký 1.70 h Hustopeče 08.02.2020
skok daleký 6.73 h Ostrava 16.01.2022
skok daleký 6.97 Plzeň 12.06.2022
trojskok 14.35 h Ostrava 20.02.2021
trojskok 15.04 Györ 05.08.2022
vrh koulí 4kg 07.98 Opava 19.09.2017
vrh koulí 6kg 07.54 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
pohár rozhlasu 1897 Opava 29.05.2018
středoškolský pohár 1160 Ostrava 18.09.2019
čtyřboj 1715 Opava 19.09.2017
desetiboj [Dci] 0994 Opava 21.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.29 h Ostrava - Vítkovice 03.02.2022
skok daleký 6.73 h Ostrava 16.01.2022
skok daleký 6.97 Plzeň 12.06.2022
trojskok 14.28 h Ostrava - Vítkovice 03.02.2022
trojskok 15.04 Györ 05.08.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.08.2022 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovinsko mužů a žen do 22 let trojskok/M 4 Györ 15.04
30.07.2022 Horst Mandl Memorial Graz 2022 trojskok/M Graz 14.61
25.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/M 10 Hodonín 6.93
24.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/M 5 Hodonín 14.92
12.06.2022 2. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/M 10 Plzeň 6.97
12.06.2022 2. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/M 5 Plzeň 14.47
07.06.2022 3. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/M Opava 6.88
01.06.2022 Velká cena Čelákovic v trojskoku (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) trojskok/M 4 Čelákovice 14.23
15.05.2022 1. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M 8 Ostrava - Vítkovice 14.05
07.05.2022 Mistrovství MaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/J MS Vyškov 6.68
07.05.2022 Mistrovství MaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/J MS Vyškov 13.63
06.03.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M Ostrava DNS
05.03.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M 10 Ostrava 13.74
24.02.2022 Ostrava Indoor II (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M Ostrava 6.64
06.02.2022 Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M MS Ostrava DNS
06.02.2022 Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M MS Ostrava DNS
03.02.2022 Stříbrný mítink WIT - Czech Indoor Gala 60 m/M/B3 3 Ostrava - Vítkovice 07.29
03.02.2022 Stříbrný mítink WIT - Czech Indoor Gala trojskok/M 5 Ostrava - Vítkovice 14.28
21.01.2022 Silesian athletics meeting - utkání družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/U23M MS Ostrava 14.02
16.01.2022 Přebor Moravskoslezského kraje dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M MS Ostrava 14.25
16.01.2022 Přebor Moravskoslezského kraje dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M MS Ostrava 6.73
16.01.2022 Přebor Moravskoslezského kraje dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R03 MS Ostrava 07.34
08.01.2022 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M Ostrava 13.96
08.01.2022 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M Ostrava 6.65