Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Raška
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Linhart David
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1008 1026
    200 m 767 1014
    akt. 27.09.2022
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - 2 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.2 h Český Brod 17.01.2015
60 m 06.90 h Praha - Stromovka 29.01.2022
60 m 06.90 Cheb 18.05.2022
100 m 10.49 Maribor 16.07.2022
150 m 16.39 h Praha - Strahov 21.01.2022
150 m 15.76 Cheb 18.05.2022
200 m 21.96 h Ostrava 20.02.2022
200 m 21.33 Ostrava - Vítkovice 19.06.2022
300 m 39.58 h Praha - Strahov 10.12.2017
300 m 35.13 Stará Boleslav 14.09.2022
400 m 53.55 Kolín 25.05.2019
1500 m 5:46.97 Stará Boleslav 06.10.2019
skok vysoký 1.70 Kladno 24.08.2021
skok o tyči 2.40 Stará Boleslav 06.10.2019
skok daleký 6.64 h Ostrava 07.03.2021
skok daleký 6.69 Kolín 31.08.2022
trojskok 12.71 Třebíč 18.05.2019
vrh koulí 5kg 08.82 Stará Boleslav 05.10.2019
vrh koulí 6kg 08.52 Kladno 24.08.2021
hod diskem 1,5kg 17.85 Stará Boleslav 06.10.2019
hod oštěpem 700g 26.71 Stará Boleslav 06.10.2019
pohár rozhlasu 1371 Stará Boleslav 15.05.2019
středoškolský pohár 2693 Nymburk 19.09.2022
desetiboj [Dci] 3863 Stará Boleslav 06.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.90 h Praha - Stromovka 29.01.2022
60 m 06.90 Cheb 18.05.2022
100 m 10.49 Maribor 16.07.2022
150 m 16.39 h Praha - Strahov 21.01.2022
150 m 15.76 Cheb 18.05.2022
200 m 21.96 h Ostrava 20.02.2022
200 m 21.33 Ostrava - Vítkovice 19.06.2022
300 m 35.13 Stará Boleslav 14.09.2022
skok daleký 6.69 Kolín 31.08.2022
středoškolský pohár 2693 Nymburk 19.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2022 Okresní kolo SAP - Nymburk (DDM Symfonie, Poděbrady) středoškolský pohár/Dci Nymburk 2693
19.09.2022 Okresní kolo SAP - Nymburk (DDM Symfonie, Poděbrady) skok daleký/Dci Nymburk 6.51
19.09.2022 Okresní kolo SAP - Nymburk (DDM Symfonie, Poděbrady) 60 m/Dci/B03 1 Nymburk 07.08
14.09.2022 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/M Stará Boleslav 35.13
07.09.2022 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/M Stará Boleslav 07.01
31.08.2022 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/J Kolín 6.69
27.08.2022 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (VSK Univerzita Brno) 100 m/U23M/R1 3 Brno 10.91
27.08.2022 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (VSK Univerzita Brno) 100 m/U23M/F 5 Brno 10.94
28.08.2022 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (VSK Univerzita Brno) 200 m/U23M/F 4 Brno 21.59
28.08.2022 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (VSK Univerzita Brno) 200 m/U23M/R3 2 Brno 22.00
20.08.2022 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B01 1 Jablonec nad Nisou 21.91
20.08.2022 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R01 1 Jablonec nad Nisou 10.87
20.08.2022 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FA Jablonec nad Nisou 10.75
16.07.2022 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko - Slovinsko juniorů a juniorek 100 m/J/B2 2 Maribor 10.49
01.07.2022 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 3 Praha - Eden 21.68
24.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/R2 2 Hodonín 10.66
24.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/F 7 Hodonín 10.52
25.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/R2 2 Hodonín 21.46
25.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/F 6 Hodonín 21.35
18.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/R3 1 Ostrava - Vítkovice 10.67
18.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/F Ostrava - Vítkovice 10.66
19.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/R1 1 Ostrava - Vítkovice 21.33
19.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/F 4 Ostrava - Vítkovice 21.54
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B01 2 Kolín 21.60
06.06.2022 Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT) 100 m/M/B2 1 Praha - Juliska 10.80
04.06.2022 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R01 1 Kolín 10.77
04.06.2022 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/FA Kolín 10.63
29.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B01 1 Liberec 21.80
29.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/FA Liberec 10.88
29.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/R02 1 Liberec 10.83
20.05.2022 Internationales Rieder LA-Meeting 100 m/M/R1 3 Ried 10.73
20.05.2022 Internationales Rieder LA-Meeting 100 m/M/FA Ried 10.89
18.05.2022 Velká cena Chebu (SKP Union Cheb z.s.) 150 m/M/B01 2 Cheb 15.76
18.05.2022 Velká cena Chebu (SKP Union Cheb z.s.) 60 m/M Cheb 06.90
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 200 m/M/B01 1 Děčín 21.93
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) skok daleký/M 16 Děčín 4.95
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/M/FA Děčín 10.72
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/M/R02 1 Děčín 10.96
05.03.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R1 5 Ostrava 06.97
06.03.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/R1 2 Ostrava 22.10
19.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R1 1 Ostrava 06.94
19.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F Ostrava 06.99
20.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/R1 1 Ostrava 21.96
20.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/F 4 Ostrava 22.20
03.02.2022 Stříbrný mítink WIT - Czech Indoor Gala 60 m/M/R1 8 Ostrava - Vítkovice 06.96
29.01.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/F Praha - Stromovka 06.90
29.01.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B01 2 Praha - Stromovka 22.02
29.01.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R01 1 Praha - Stromovka 06.97
22.01.2022 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva /uzavřené/, dále dorostu, juniorů a dospělých (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 22.28
21.01.2022 Veřejné závody USK Praha II. (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B02 1 Praha - Strahov 16.39
09.01.2022 Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R01 1 Praha - Stromovka 06.96
09.01.2022 Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/FA Praha - Stromovka 06.93
09.01.2022 Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B01 2 Praha - Stromovka 22.18