Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Sellner
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Chyba Martin, Kovář Milan
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - 1 2 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.33 Praha - Eden 13.10.2021
60 m 07.19 h Praha - Stromovka 05.02.2022
100 m 11.11 Praha - Strahov 28.06.2022
150 m 17.57 h Ostrava 03.03.2019
150 m 17.04 Praha - Děkanka 14.06.2019
200 m 23.33 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 22.91 Praha - Juliska 30.08.2022
300 m 46.53 Praha - Kotlářka 15.06.2016
300 m 39.85 h Ostrava 03.03.2018
600 m 1:53.10 Praha-Jeseniova 12.05.2016
800 m 2:28.2 Slaný 14.05.2017
60 m překážek [83,8 cm] 09.68 h Praha - Strahov 15.12.2018
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.90 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
skok vysoký 1.64 Praha, Eden 22.09.2022
skok daleký 6.87 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
skok daleký 6.94 Kladno 20.06.2021
trojskok 14.86 Kladno 19.06.2021
trojskok 14.49 h Ostrava 19.02.2022
vrh koulí 3kg 09.98 Praha - Stromovka 01.06.2017
vrh koulí 4kg 10.11 h Praha-Strahov 22.02.2018
hod oštěpem 600g 37.36 Praha - Eden 19.05.2018
hod kriketovým míčkem 66.13 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
středoškolský pohár 2425 Praha - Eden 02.10.2019
středoškolský pohár 1389 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 2348 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.19 h Praha - Stromovka 05.02.2022
100 m 11.11 Praha - Strahov 28.06.2022
200 m 22.91 Praha - Juliska 30.08.2022
skok vysoký 1.64 Praha, Eden 22.09.2022
skok daleký 6.28 h Praha - Stromovka 06.02.2022
skok daleký 6.91 Kolín 11.06.2022
trojskok 14.49 h Ostrava 19.02.2022
trojskok 14.49 Ostrava - Vítkovice 19.06.2022
středoškolský pohár 2364 Praha, Eden 22.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2022 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AC Mladá Boleslav z.s.) skok daleký/J 7 Mladá Boleslav 6.41
24.09.2022 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AC Mladá Boleslav z.s.) trojskok/J Mladá Boleslav 13.69
24.09.2022 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/J/R01 4 Mladá Boleslav 11.27
24.09.2022 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/J/FB 6 Mladá Boleslav 11.20
22.09.2022 Krajské finále SAP - hl. m. Praha (DDM Hl. m. Praha) skok daleký/Dci/S02 1 Praha, Eden 6.40
22.09.2022 Krajské finále SAP - hl. m. Praha (DDM Hl. m. Praha) skok vysoký/Dci/S02 2= Praha, Eden 1.64
22.09.2022 Krajské finále SAP - hl. m. Praha (DDM Hl. m. Praha) středoškolský pohár/Dci Praha, Eden 2364
10.09.2022 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek - skupina A (TJ Sušice, z.s.) skok daleký/J 4 Sušice 6.37
10.09.2022 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek - skupina A (TJ Sušice, z.s.) trojskok/J Sušice 13.95
30.08.2022 4. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) skok daleký/J Praha - Juliska 6.78
30.08.2022 4. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B01 4 Praha - Juliska 22.91
20.08.2022 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R01 5 Jablonec nad Nisou 11.35
20.08.2022 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M Jablonec nad Nisou 6.75
20.08.2022 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/M 5 Jablonec nad Nisou 13.64
16.07.2022 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko - Slovinsko juniorů a juniorek trojskok/J 7 Maribor 14.18
28.06.2022 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Univerzitní sportovní klub Praha) trojskok/J Praha - Strahov 13.66
28.06.2022 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/J/B02 1 Praha - Strahov 11.11
24.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/M 9 Hodonín 14.12
18.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/J 9 Ostrava - Vítkovice 6.64
19.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J Ostrava - Vítkovice 14.49
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/M Kolín 14.45
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M 4 Kolín 6.91
06.06.2022 Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT) trojskok/M Praha - Juliska DNS
29.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/M 5 Liberec 6.87
29.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) trojskok/M Liberec 13.78
20.05.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Dukla Praha) skok daleký/J Praha - Juliska 6.69
21.05.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Dukla Praha) trojskok/J Praha - Juliska 14.13
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) trojskok/M Děčín 14.22
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/M/R02 2 Děčín 11.38
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/M/FB Děčín 11.17
10.05.2022 1. kolo MPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) skok daleký/J Praha - Eden 6.89
19.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J 4 Ostrava 14.49
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/FA 4 Praha - Stromovka 07.19
06.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/J Praha - Stromovka 6.28
06.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/J Praha - Stromovka DNS
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R01 3 Praha - Stromovka 07.25
29.01.2022 Přebor Jihočeského kraje dospělých a dorostu v hale (SK Čtyři Dvory České Budějovice) trojskok/M MS Praha - Strahov 13.51
29.01.2022 Přebor Jihočeského kraje dospělých a dorostu v hale (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/M/R02 MS Praha - Strahov 07.32