Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Holeček
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.39 h Praha - Stromovka 05.02.2022
60 m 07.31 Nehvizdy 19.09.2022
100 m 11.32 Praha - Eden 01.07.2022
150 m 17.25 h Praha - Strahov 21.01.2022
150 m 16.98 Praha - Eden 06.05.2022
200 m 22.97 h Praha - Stromovka 06.02.2022
200 m 22.45 Praha - Eden 01.07.2022
300 m 36.38 h Praha - Strahov 21.01.2022
300 m 35.76 Praha - Eden 06.05.2022
400 m 50.75 h Ostrava 19.02.2022
400 m 49.69 Ostrava - Vítkovice 18.06.2022
600 m 1:56.97 Praha-Juliska 12.05.2016
800 m 2:58.22 Praha - Eden 26.04.2016
1000 m 3:06.42 h Praha - Stromovka 09.02.2019
1000 m 3:02.08 Praha - Juliska 13.10.2019
1500 m 4:37.15 Praha - Eden 02.10.2022
60 m překážek [83,8 cm] 08.90 h Praha - Stromovka 09.02.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.52 Praha - Eden 21.09.2017
100 m překážek [83,8cm] 14.68 Praha - Juliska 12.10.2019
110 m překážek [99,1 cm] 18.20 Praha - Eden 02.10.2022
110 m překážek [91,4 cm] 16.74 Praha - Eden 03.10.2021
200 m překážek [76,2 cm] 26.47 Praha - Eden 02.05.2022
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.62 Praha - Eden 02.10.2021
skok o tyči 2.70 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok o tyči 2.90 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.55 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 5.97 Praha - Eden 01.10.2022
vrh koulí 3kg 08.51 Praha - Radotín 20.06.2017
vrh koulí 4kg 10.60 h Praha - Stromovka 09.01.2019
vrh koulí 4kg 10.86 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 5kg 10.76 Praha - Eden 07.08.2021
vrh koulí 6kg 10.10 Praha - Eden 01.10.2022
hod diskem 1kg 27.53 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1,5kg 27.63 Praha - Juliska 14.09.2021
hod diskem 1,75kg 24.73 Praha - Juliska 20.09.2022
hod oštěpem 600g 33.33 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 700g 38.52 Praha - Eden 16.06.2020
hod oštěpem 800g 30.73 Praha - Juliska 20.09.2022
hod kriketovým míčkem 40.20 Praha-Juliska 12.05.2016
pohár rozhlasu 1420 Praha - Jitřní 11.05.2018
středoškolský pohár 1935 Praha, Eden 22.09.2022
pětiboj 1015 Praha - Eden 26.04.2016
sedmiboj hala [Zci] 3707 h Praha - Stromovka 08.02.2019
devítiboj 4651 Praha - Juliska 13.10.2019
desetiboj [Dci] 5203 Praha - Eden 03.10.2021
desetiboj [J] 5198 Praha - Eden 02.10.2022
sprintérský trojboj 2315 Kolín 06.09.2022
vrhačský trojboj 1225 Praha - Juliska 14.09.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.39 h Praha - Stromovka 05.02.2022
60 m 07.31 Nehvizdy 19.09.2022
100 m 11.32 Praha - Eden 01.07.2022
150 m 17.25 h Praha - Strahov 21.01.2022
150 m 16.98 Praha - Eden 06.05.2022
200 m 22.97 h Praha - Stromovka 06.02.2022
200 m 22.45 Praha - Eden 01.07.2022
300 m 36.38 h Praha - Strahov 21.01.2022
300 m 35.76 Praha - Eden 06.05.2022
400 m 50.75 h Ostrava 19.02.2022
400 m 49.69 Ostrava - Vítkovice 18.06.2022
1500 m 4:37.15 Praha - Eden 02.10.2022
110 m překážek [99,1 cm] 18.20 Praha - Eden 02.10.2022
200 m překážek [76,2 cm] 26.47 Praha - Eden 02.05.2022
skok vysoký 1.62 Praha - Eden 01.10.2022
skok o tyči 2.90 Praha - Eden 02.10.2022
skok daleký 5.97 Praha - Eden 01.10.2022
vrh koulí 6kg 10.10 Praha - Eden 01.10.2022
hod diskem 1,75kg 24.73 Praha - Juliska 20.09.2022
hod oštěpem 800g 30.73 Praha - Juliska 20.09.2022
středoškolský pohár 1935 Praha, Eden 22.09.2022
desetiboj [J] 5198 Praha - Eden 02.10.2022
sprintérský trojboj 2315 Kolín 06.09.2022
vrhačský trojboj 1138 Praha - Juliska 20.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/J Praha - Eden 11.47
01.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/J Praha - Eden 50.77
02.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek [99,1 cm]/J 4 Praha - Eden 18.20
02.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J 4 Praha - Eden 20.07
02.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J 4 Praha - Eden 29.95
01.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J 5 Praha - Eden 10.10
01.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/J 5 Praha - Eden 5.97
02.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J 4 Praha - Eden 2.90
01.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J 5 Praha - Eden 1.62
02.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [J]/J 4 Praha - Eden 5198
02.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/J Praha - Eden 4:37.15
22.09.2022 Krajské finále SAP - hl. m. Praha (DDM Hl. m. Praha) vrh koulí 5kg/Dci Praha, Eden DNS
22.09.2022 Krajské finále SAP - hl. m. Praha (DDM Hl. m. Praha) 60 m/Dci/B01 1 Praha, Eden 07.36
22.09.2022 Krajské finále SAP - hl. m. Praha (DDM Hl. m. Praha) středoškolský pohár/Dci 9 Praha, Eden 1935
20.09.2022 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod diskem 1,75kg/J Praha - Juliska 24.73
20.09.2022 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod oštěpem 800g/J Praha - Juliska 30.73
20.09.2022 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J Praha - Juliska 09.69
20.09.2022 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrhačský trojboj/J Praha - Juliska 1138
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi - mezinárodní oštěp a další disciplíny (AK Sokol Nehvizdy) 60 m/M/B01 4 Nehvizdy 07.31
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi - mezinárodní oštěp a další disciplíny (AK Sokol Nehvizdy) 100 m/M/B01 3 Nehvizdy 11.45
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi - mezinárodní oštěp a další disciplíny (AK Sokol Nehvizdy) 200 m/M/B01 2 Nehvizdy 23.33
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi - mezinárodní oštěp a další disciplíny (AK Sokol Nehvizdy) sprintérský trojboj/M 4 Nehvizdy 2292
06.09.2022 86. ročník Velké ceny Kolína + Oblastní Přebor ČOS v pětiboji mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B1 6 Kolín 11.53
06.09.2022 86. ročník Velké ceny Kolína + Oblastní Přebor ČOS v pětiboji mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B1 6 Kolín 22.80
06.09.2022 86. ročník Velké ceny Kolína + Oblastní Přebor ČOS v pětiboji mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B1 5 Kolín 07.34
06.09.2022 86. ročník Velké ceny Kolína + Oblastní Přebor ČOS v pětiboji mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M 6 Kolín 2315
03.09.2022 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/M/R04 4 Praha - Děkanka 11.65
03.09.2022 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/M/B03 3 Praha - Děkanka 23.11
27.08.2022 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (VSK Univerzita Brno) 400 m/U23M/R1 6 Brno 50.31
28.08.2022 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (VSK Univerzita Brno) 200 m/U23M/R2 7 Brno 23.25
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) desetiboj [M]/M Praha - Eden DNS
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 MS Praha - Eden 11.47
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B02 MS Praha - Eden 50.23
01.07.2022 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B03 3 Praha - Eden 11.32
01.07.2022 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 1 Praha - Eden 22.45
18.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/R1 2 Ostrava - Vítkovice 49.69
19.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/F 8 Ostrava - Vítkovice 50.55
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice, z. s.) 200 m/M/B02 2 Domažlice 22.68
03.06.2022 Veřejné závody PAS (pouze běhy) (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 3 Praha - Eden 22.60
31.05.2022 2. kolo MPD juniorů a dorostu (A. C. Sparta Praha) 100 m/J/B03 1 Praha - Podvinný mlýn 11.4
28.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B01 4 Praha - Eden 50.45
28.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 1 Praha - Eden 22.90
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/M/B02 3 Třebíč 50.63
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/M/B02 7 Třebíč 23.32
10.05.2022 1. kolo MPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B01 6 Praha - Eden 23.10
06.05.2022 Veřejné závody PAS (pouze běhy) (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B03 1 Praha - Eden 35.76
06.05.2022 Veřejné závody PAS (pouze běhy) (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B03 1 Praha - Eden 16.98
02.05.2022 Veřejné závody PAS (pouze běhy) (ASK Slavia Praha) 200 m překážek [76,2 cm]/M/B02 2 Praha - Eden 26.47
02.05.2022 Veřejné závody PAS (pouze běhy) (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B06 4 Praha - Eden 17.51
19.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/R4 3 Ostrava 50.75
20.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/R1 4 Ostrava 23.14
06.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B01 3 Praha - Stromovka 22.97
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R02 6 Praha - Stromovka 07.47
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/B02 1 Praha - Stromovka 51.44
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/FB Praha - Stromovka 07.39
21.01.2022 Veřejné závody USK Praha II. (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B07 1 Praha - Strahov 17.25
21.01.2022 Veřejné závody USK Praha II. (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B03 3 Praha - Strahov 36.38
14.01.2022 Veřejné závody USK Praha I. (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B01 3 Praha - Strahov 36.47
14.01.2022 Veřejné závody USK Praha I. (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B08 1 Praha - Strahov 17.29