Karta atleta

Export do excelu
  • Marina Kollár
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér: Ešpandr Martin
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m př. 524 973
    akt. 20.09.2022
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.14 h Praha-Juliska 30.01.2019
60 m 08.43 Praha - Děkanka 18.06.2020
100 m 12.85 Praha - Juliska 20.05.2022
150 m 19.34 Stará Boleslav 28.08.2019
150 m 19.30 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 25.73 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 26.00 Praha - Eden 04.06.2022
300 m 40.31 Jablonec nad Nisou 26.06.2019
300 m 40.58 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 56.46 Ostrava 08.09.2020
400 m 57.19 h Ostrava 19.02.2022
600 m 1:50.4 h Praha - Stromovka 02.12.2017
600 m 1:38.8 Praha - Vokovice 29.05.2021
800 m 2:20.02 h Praha - Stromovka 12.02.2022
800 m 2:18.41 Praha - Eden 05.06.2022
1500 m 5:07.5 Praha - Ďáblice 14.12.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.25 Praha-Mazurská 21.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.45 h Praha - Stromovka 02.12.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.38 h Praha - Strahov 26.01.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 09.45 h Praha - Strahov 25.01.2020
60 m překážek (0.84) 09.34 h Praha - Stromovka 05.02.2022
100 m překážek (0.76/8.20) 15.23 Praha - Juliska 12.10.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.55 Praha - Eden 02.10.2021
100 m překážek (0.84) 15.38 Praha - Eden 10.05.2022
200 m překážek (0.76) 29.58 Kolín 22.09.2019
300 m překážek (0.76) 43.83 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
400 m překážek (0.76) 61.53 Brno 28.08.2022
skok vysoký 1.56 h Praha - Strahov 16.01.2022
skok vysoký 1.59 Praha - Eden 04.06.2022
skok daleký 5.39 Plzeň 12.06.2021
skok daleký 5.54 h Praha - Strahov 02.01.2022
vrh koulí 3kg 09.05 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
vrh koulí 3kg 08.78 Praha - Eden 02.10.2021
vrh koulí 4kg 08.37 h Praha - Strahov 16.01.2022
vrh koulí 4kg 08.10 Praha - Eden 04.06.2022
hod kladivem 3kg 18.40 Praha-Vinohrady 18.04.2018
hod oštěpem 500g 28.68 Praha - Eden 08.06.2021
hod oštěpem 600g 32.48 Praha - Eden 05.06.2022
hod kriketovým míčkem 37.68 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj 2264 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj hala [Zky] 2914 h Praha - Stromovka 08.02.2019
pětiboj hala [Dky] 3091 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
pětiboj hala [Z] 3295 h Praha - Stromovka 12.02.2022
sedmiboj [Zky] 4307 Praha - Juliska 13.10.2019
sedmiboj [Dky] 4498 Praha - Eden 03.10.2021
sedmiboj [Z] 4663 Praha - Eden 05.06.2022
sprintérský trojboj 2053 Praha - Děkanka 18.06.2020
chůze dráha 1000 m 6:06.3 Praha - Stromovka 21.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.85 Praha - Juliska 20.05.2022
150 m 19.71 h Praha - Strahov 21.01.2022
150 m 19.40 Cheb 18.05.2022
200 m 26.26 h Praha - Stromovka 29.01.2022
200 m 26.00 Praha - Eden 04.06.2022
300 m 42.36 h Jablonec nad Nisou 12.01.2022
300 m 41.57 Praha - Juliska 25.08.2022
400 m 57.19 h Ostrava 19.02.2022
400 m 56.72 Vlašim 12.06.2022
800 m 2:20.02 h Praha - Stromovka 12.02.2022
800 m 2:18.41 Praha - Eden 05.06.2022
60 m překážek (0.84) 09.34 h Praha - Stromovka 05.02.2022
100 m překážek (0.84) 15.38 Praha - Eden 10.05.2022
200 m překážek (0.76) 30.82 Praha - Eden 02.05.2022
400 m překážek (0.76) 61.53 Brno 28.08.2022
skok vysoký 1.56 h Praha - Strahov 16.01.2022
skok vysoký 1.59 Praha - Eden 04.06.2022
skok daleký 5.54 h Praha - Strahov 02.01.2022
skok daleký 5.13 Praha - Eden 05.06.2022
vrh koulí 4kg 08.37 h Praha - Strahov 16.01.2022
vrh koulí 4kg 08.10 Praha - Eden 04.06.2022
hod oštěpem 600g 32.48 Praha - Eden 05.06.2022
pětiboj hala [Z] 3295 h Praha - Stromovka 12.02.2022
sedmiboj [Z] 4663 Praha - Eden 05.06.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2022 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/B01 2 Mladá Boleslav 62.64
24.09.2022 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/Jky/B01 4 Mladá Boleslav 57.07
24.09.2022 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AC Mladá Boleslav z.s.) skok vysoký/Jky 17= Mladá Boleslav 1.50
16.09.2022 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m překážek (0.76)/Ž/B01 MS Praha - Podvinný mlýn 31.12
16.09.2022 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/R03 MS Praha - Podvinný mlýn 12.95
10.09.2022 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek - skupina A (TJ Sušice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/B01 1 Sušice 62.90
10.09.2022 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek - skupina A (TJ Sušice, z.s.) 400 m/Jky/B01 1 Sušice 58.30
07.09.2022 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž Stará Boleslav 19.64
30.08.2022 4. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Jky Praha - Juliska 32.04
30.08.2022 4. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) vrh koulí 4kg/Jky 11 Praha - Juliska 08.07
30.08.2022 4. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) skok daleký/Jky 4 Praha - Juliska 5.12
27.08.2022 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (VSK Univerzita Brno) 400 m překážek (0.76)/U23Z/R3 3 Brno 61.89
28.08.2022 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (VSK Univerzita Brno) 400 m překážek (0.76)/U23Z/F 6 Brno 61.53
25.08.2022 Prázdninový mítink (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž Praha - Juliska 41.57
21.08.2022 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Beroun 61.99
21.08.2022 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Beroun 26.44
18.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/R1 2 Ostrava - Vítkovice 61.90
19.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/F 6 Ostrava - Vítkovice 62.30
12.06.2022 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Vlašim, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Vlašim 62.11
12.06.2022 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Vlašim, z.s.) 400 m/Ž/B01 1 Vlašim 56.72
05.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Z]/Jky 7 Praha - Eden 4663
04.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 5 Praha - Eden 15.54
04.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Jky 6 Praha - Eden 1.59
04.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B1 4 Praha - Eden 26.00
05.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky/B1 1 Praha - Eden 2:18.41
05.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Jky 10 Praha - Eden 5.13
04.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Jky 13 Praha - Eden 08.10
05.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Jky 7 Praha - Eden 32.48
31.05.2022 2. kolo MPD juniorů a dorostu (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 4kg/Jky 11 Praha - Podvinný mlýn 08.09
29.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 4 Pacov 15.44
29.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Pacov 64.01
29.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B02 1 Pacov 26.67
20.05.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/FA 5 Praha - Juliska 15.59
20.05.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/R01 3 Praha - Juliska 15.49
20.05.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/R04 3 Praha - Juliska 12.96
21.05.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/B02 4 Praha - Juliska 26.36
20.05.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/FB Praha - Juliska 12.85
18.05.2022 Velká cena Chebu (SKP Union Cheb z.s.) 150 m/Ž/B01 4 Cheb 19.40
18.05.2022 Velká cena Chebu (SKP Union Cheb z.s.) 300 m překážek/Ž Cheb 44.57
15.05.2022 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) skok vysoký/Ž 9= Praha - Děkanka 1.56
15.05.2022 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Praha - Děkanka 15.52
15.05.2022 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m překážek (0.76)/Ž Praha - Děkanka 66.86
10.05.2022 1. kolo MPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Jky 5 Praha - Eden 29.56
10.05.2022 1. kolo MPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Jky MS Praha - Eden 1.51
10.05.2022 1. kolo MPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 1 Praha - Eden 15.38
07.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) sedmiboj [Z]/Jky Praha - Děkanka 4394
07.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 200 m/Jky Praha - Děkanka 26.47
08.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 800 m/Jky Praha - Děkanka 2:19.95
08.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Jky 5 Praha - Děkanka 28.40
07.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Jky 9 Praha - Děkanka 07.49
08.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok daleký/Jky Praha - Děkanka 4.98
07.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok vysoký/Jky Praha - Děkanka 1.58
07.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Jky Praha - Děkanka 15.83
02.05.2022 Veřejné závody PAS (pouze běhy) (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B09 6 Praha - Eden 20.03
02.05.2022 Veřejné závody PAS (pouze běhy) (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Ž/B03 6 Praha - Eden 30.82
05.03.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/R3 3 Ostrava 57.45
22.02.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B02 2 Praha - Stromovka 09.73
22.02.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B02 5 Praha - Stromovka 26.86
19.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/R2 2 Ostrava 57.19
20.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/F 6 Ostrava 57.67
12.02.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Z]/Jky/F 9 Praha - Stromovka 3295
12.02.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Jky/B1 1 Praha - Stromovka 2:20.02
12.02.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/B1 8 Praha - Stromovka 09.58
12.02.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Jky 10 Praha - Stromovka 1.53
12.02.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Jky 8 Praha - Stromovka 5.22
12.02.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 14 Praha - Stromovka 08.08
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Praha - Stromovka 09.34
06.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B01 3 Praha - Stromovka 26.61
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Jky 3= Praha - Stromovka 1.47
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Jky Praha - Stromovka 5.23
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/R01 2 Praha - Stromovka 09.40
29.01.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B01 3 Praha - Stromovka 26.26
29.01.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Jky/B01 1 Praha - Stromovka 58.14
23.01.2022 Zimní halové závody SC Radotín (SC Radotín Praha) 300 m/Ž/B01 1 Praha - Strahov 42.51
21.01.2022 Veřejné závody USK Praha II. (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B03 2 Praha - Strahov 19.71
21.01.2022 Veřejné závody USK Praha II. (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Ž/B07 1 Praha - Strahov 26.89
16.01.2022 Přebor Prahy v halových vícebojích (Univerzitní sportovní klub Praha) pětiboj hala [Z]/Jky Praha - Strahov 3289
16.01.2022 Přebor Prahy v halových vícebojích (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 4kg/Jky 9 Praha - Strahov 08.37
16.01.2022 Přebor Prahy v halových vícebojích (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Jky 4 Praha - Strahov 5.14
16.01.2022 Přebor Prahy v halových vícebojích (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Jky 7 Praha - Strahov 1.56
16.01.2022 Přebor Prahy v halových vícebojích (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Jky/B01 1 Praha - Strahov 2:22.18
16.01.2022 Přebor Prahy v halových vícebojích (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek (0.84)/Jky/B03 2 Praha - Strahov 09.62
12.01.2022 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 42.36
12.01.2022 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B02 1 Jablonec nad Nisou 09.64
02.01.2022 Novoroční závody I (dorost, junioři, juniorky, dospělí) - OPEN (ASK Dipoli z.s. ) skok daleký/Ž Praha - Strahov 5.54
02.01.2022 Novoroční závody I (dorost, junioři, juniorky, dospělí) - OPEN (ASK Dipoli z.s. ) 60 m překážek (0.84)/Jky Praha - Strahov 09.63