Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Kupka
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.68 h Praha - Strahov 06.02.2022
60 m 07.62 Stará Boleslav 24.08.2022
100 m 11.79 Kolín 26.06.2022
150 m 18.99 Beroun 12.09.2020
200 m 24.14 Kladno 30.04.2022
200 m 24.72 h Praha - Stromovka 08.01.2023
300 m 42.59 Stará Boleslav 02.09.2020
1000 m 3:35.2 Neratovice 10.05.2018
skok vysoký 1.30 Neratovice 10.05.2018
skok daleký 6.42 Líbeznice 08.04.2022
skok daleký 6.07 h Praha - Stromovka 08.01.2023
vrh koulí 4kg 09.23 Líbeznice 04.10.2020
hod oštěpem 700g 32.66 Líbeznice 08.04.2022
pohár rozhlasu 0855 Neratovice 10.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.68 h Praha - Strahov 06.02.2022
60 m 07.62 Stará Boleslav 24.08.2022
100 m 11.79 Kolín 26.06.2022
200 m 25.48 h Praha - Stromovka 09.01.2022
200 m 24.14 Kladno 30.04.2022
skok daleký 5.80 h Praha - Strahov 06.02.2022
skok daleký 6.42 Líbeznice 08.04.2022
hod oštěpem 700g 32.66 Líbeznice 08.04.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2022 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dci Stará Boleslav 24.30
24.08.2022 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Dci Stará Boleslav 6.05
24.08.2022 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Dci/B02 2 Stará Boleslav 07.62
26.06.2022 3.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M 6 Kolín 6.04
26.06.2022 3.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R01 2 Kolín 11.79
26.06.2022 3.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FA 5 Kolín 11.88
18.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dci 15 Ostrava - Vítkovice 5.76
04.06.2022 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dci 12 Kolín 5.30
04.06.2022 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/FA 6 Kolín 12.26
04.06.2022 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R04 1 Kolín 11.98
04.06.2022 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B02 2 Kolín 24.34
30.04.2022 1.kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Dci Kladno NM
30.04.2022 1.kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R02 2 Kladno 11.91
30.04.2022 1.kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FB 4 Kladno 12.12
30.04.2022 1.kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B02 3 Kladno 24.14
24.04.2022 1. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 200 m/M/B01 1 Roztoky 24.38
24.04.2022 1. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/M/SA 6 Roztoky 5.43
24.04.2022 1. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/M/B03 2 Roztoky 12.12
16.04.2022 Velikonoční mítink 2022 (ASK Lovosice) 100 m/Dci Lovosice 12.03
16.04.2022 Velikonoční mítink 2022 (ASK Lovosice) skok daleký/Dci 4 Lovosice 5.83
10.04.2022 Duhové atletické závody IV - běhy pro dorost a juniory - uzavřené závody (Atletika Líbeznice, z.s.) 60 m/Dci Líbeznice 07.89
10.04.2022 Duhové atletické závody IV - běhy pro dorost a juniory - uzavřené závody (Atletika Líbeznice, z.s.) 200 m/Dci Líbeznice 24.87
08.04.2022 Kontrolní oddílové závody - technické disciplíny (Atletika Líběznice, z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Líbeznice 32.66
08.04.2022 Kontrolní oddílové závody - technické disciplíny (Atletika Líběznice, z.s.) skok daleký/J Líbeznice 6.42
20.02.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Dci Český Brod 5.74
20.02.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci/B01 1 Český Brod 07.73
06.02.2022 Klubový závod ASK Dipoli a Atletika Líbeznice (ASK Dipoli z.s.) skok daleký/Dci Praha - Strahov 5.80
06.02.2022 Klubový závod ASK Dipoli a Atletika Líbeznice (ASK Dipoli z.s.) 60 m/M/R05 1 Praha - Strahov 07.68
06.02.2022 Klubový závod ASK Dipoli a Atletika Líbeznice (ASK Dipoli z.s.) 60 m/M/FB 5 Praha - Strahov 07.83
09.01.2022 Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dci 15 Praha - Stromovka 4.96
09.01.2022 Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dci/R01 3 Praha - Stromovka 07.80
09.01.2022 Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B03 2 Praha - Stromovka 25.48
02.01.2022 Novoroční závody I (dorost, junioři, juniorky, dospělí) - OPEN (ASK Dipoli z.s. ) skok daleký/M 15 Praha - Strahov 5.45
02.01.2022 Novoroční závody I (dorost, junioři, juniorky, dospělí) - OPEN (ASK Dipoli z.s. ) 60 m/Dci/B05 1 Praha - Strahov 07.80