Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Tomšicová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Hodonín,z.s.
  • Trenér: Lípa Zdeněk
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.93 Hodonín 08.09.2018
60 m 09.48 Hodonín 19.09.2022
100 m 16.14 Hodonín 21.05.2020
150 m 24.82 Hodonín 28.05.2020
200 m 35.81 Hodonín 01.06.2020
300 m 52.56 Hodonín 19.09.2022
800 m 3:20.47 Hodonín 18.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 15.05 Hodonín 21.06.2016
skok vysoký 1.11 Hodonín 02.06.2021
skok daleký 4.19 Čejkovice 04.05.2022
vrh koulí 2kg 07.26 Břeclav 14.06.2018
vrh koulí 3kg 09.24 h Olomouc 14.02.2020
vrh koulí 3kg 10.14 Znojmo 21.05.2022
vrh koulí 4kg 08.64 Znojmo 12.06.2022
hod diskem 0,75kg 22.08 Čejkovice 11.08.2020
hod diskem 1kg 25.79 Ostrava - Vítkovice 05.06.2022
hod kladivem 3kg 36.60 Ostrava - Vítkovice 05.06.2022
hod kladivem 4kg 27.45 Hodonín 21.08.2022
hod oštěpem 400g 18.54 Hodonín 17.05.2018
hod oštěpem 500g 29.19 Čejkovice 11.08.2020
hod oštěpem 600g 27.63 Čejkovice 01.06.2021
hod kriketovým míčkem 34.20 Břeclav 27.05.2018
pohár rozhlasu 0447 Hodonín 10.05.2019
pětiboj 0600 Hodonín 21.06.2016
sprintérský trojboj 0679 Hodonín 01.06.2020
vrhačský čtyřboj 1508 Čejkovice 11.08.2020
chůze dráha 3000 m 26:51.72 Břeclav 10.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.48 Hodonín 19.09.2022
300 m 52.56 Hodonín 19.09.2022
skok daleký 4.19 Čejkovice 04.05.2022
vrh koulí 3kg 08.71 h Ostrava 06.02.2022
vrh koulí 3kg 10.14 Znojmo 21.05.2022
vrh koulí 4kg 08.64 Znojmo 12.06.2022
hod diskem 1kg 25.79 Ostrava - Vítkovice 05.06.2022
hod kladivem 3kg 36.60 Ostrava - Vítkovice 05.06.2022
hod kladivem 4kg 27.45 Hodonín 21.08.2022
hod oštěpem 500g 26.35 Hodonín 19.09.2022
hod oštěpem 600g 24.60 Čejkovice 04.05.2022
chůze dráha 3000 m 26:51.72 Břeclav 10.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Hodonín 26.35
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi (Atletický klub Hodonín,z.s.) 300 m/Ž Hodonín 52.56
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Ž Hodonín 09.48
10.09.2022 MMaS družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 3kg/Dky 8 Břeclav 30.55
10.09.2022 MMaS družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) chůze dráha 3000 m/Dky 6 Břeclav 26:51.72
21.08.2022 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 8 Hodonín 27.45
21.08.2022 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod diskem 1kg/Ž 10 Hodonín 21.74
21.08.2022 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 10 Hodonín 08.46
09.08.2022 Mistrovství Jihomoravského kraje dorostu, juniorů a dospělých (AC Čejkovice) hod kladivem 3kg/Dky Čejkovice 34.22
09.08.2022 Mistrovství Jihomoravského kraje dorostu, juniorů a dospělých (AC Čejkovice) hod diskem 1kg/Dky Čejkovice 24.03
09.08.2022 Mistrovství Jihomoravského kraje dorostu, juniorů a dospělých (AC Čejkovice) vrh koulí 3kg/Dky Čejkovice 09.47
12.06.2022 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž Znojmo NM
12.06.2022 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 8 Znojmo 08.64
12.06.2022 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 9 Znojmo 22.49
05.06.2022 M MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií - 2. kolo (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 12 Ostrava - Vítkovice 09.99
05.06.2022 M MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií - 2. kolo (SSK Vítkovice, z.s.) hod diskem 1kg/Dky 10 Ostrava - Vítkovice 25.79
05.06.2022 M MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií - 2. kolo (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky 8 Ostrava - Vítkovice 36.60
29.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Jiskra Otrokovice) hod kladivem 4kg/Ž/F 6 Otrokovice 26.32
29.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1kg/Ž/F 7 Otrokovice 23.76
29.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 4kg/Ž/F 9 Otrokovice 07.69
21.05.2022 Mistrovství Moravy a Slezka dorostenců a dorostenek (TJ Znojmo, z.s) hod kladivem 3kg/Dky Znojmo 35.54
21.05.2022 Mistrovství Moravy a Slezka dorostenců a dorostenek (TJ Znojmo, z.s) vrh koulí 3kg/Dky 8 Znojmo 10.14
15.05.2022 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 4kg/Ž 9 Vyškov 08.06
15.05.2022 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 600g/Ž 8 Vyškov 23.92
15.05.2022 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kladivem 4kg/Ž 8 Vyškov 26.87
07.05.2022 Mistrovství MaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kladivem 3kg/Dky 10 Vyškov 31.47
07.05.2022 Mistrovství MaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod diskem 1kg/Dky 10 Vyškov 22.15
07.05.2022 Mistrovství MaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 3kg/Dky 17 Vyškov 08.58
04.05.2022 Klubové kontrolní závody (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/Dky Čejkovice 4.19
04.05.2022 Klubové kontrolní závody (Atletický klub Hodonín,z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Čejkovice 09.28
04.05.2022 Klubové kontrolní závody (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Čejkovice 25.59
04.05.2022 Klubové kontrolní závody (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Čejkovice 24.60
04.05.2022 Klubové kontrolní závody (Atletický klub Hodonín,z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Čejkovice 08.16
21.04.2022 Kontrolní závody - kladivo, disk (AC Rumburk, z.s.) hod diskem 1kg/Dky Čejkovice 23.00
21.04.2022 Kontrolní závody - kladivo, disk (AC Rumburk, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Čejkovice 32.99
06.02.2022 Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 20 Ostrava 08.71
22.01.2022 Zahajovací závody dorost, junioři, dospělí (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 6 Olomouc 08.62