Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Kvasničková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér: Krejčí Michal
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.32 h Praha - Stromovka 05.02.2022
60 m 08.36 Praha - Juliska 25.08.2022
100 m 13.02 Praha - Strahov 28.06.2022
150 m 20.67 h Praha - Strahov 14.01.2022
150 m 20.38 Praha - Eden 06.05.2022
200 m 28.13 h Praha - Stromovka 06.02.2022
200 m 27.35 Praha - Juliska 21.05.2022
300 m 45.05 Praha - Kotlářka 28.04.2022
400 m 65.50 Praha - Kotlářka 10.06.2022
600 m 2:17.27 Praha- Stromovka 25.04.2018
800 m 2:56.60 Praha - Juliska 09.10.2021
800 m 2:58.33 h Praha - Strahov 16.01.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.00 Praha - Pekařka 17.05.2018
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.07 h Praha - Juliska 24.01.2019
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 10.51 h Praha - Strahov 16.01.2022
200 m překážek [76,2 cm] 36.20 Praha - Vokovice 16.06.2021
300 m překážek [76,2 cm] 48.95 Praha - Děkanka 07.06.2022
skok vysoký 1.41 Praha - Kotlářka 25.08.2021
skok vysoký 1.38 h Praha - Strahov 16.01.2022
skok daleký 4.75 h Praha - Strahov 16.01.2022
skok daleký 4.66 Praha - Eden 10.05.2022
vrh koulí 2kg 06.84 Praha-Pekařka 21.06.2018
vrh koulí 2kg 06.50 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 3kg 07.49 Praha - Juliska 08.10.2021
vrh koulí 3kg 07.77 h Praha - Strahov 16.01.2022
hod diskem 0,75kg 14.52 Praha - Kotlářka 27.08.2021
hod oštěpem 500g 23.16 Praha - Kotlářka 06.09.2021
hod oštěpem 600g 22.93 Praha - Stromovka 13.05.2022
pohár rozhlasu 0517 Praha- Stromovka 25.04.2018
hod kriketovým míčkem 29.59 Praha - Kotlářka 17.06.2019
pětiboj hala [Dky] 2369 h Praha - Strahov 16.01.2022
sedmiboj [Zky] 3212 Praha - Juliska 09.10.2021
vrhačský trojboj 0824 Praha - Kotlářka 27.08.2021
chůze dráha 5000 m 40:57.91 Chrudim 28.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.32 h Praha - Stromovka 05.02.2022
60 m 08.36 Praha - Juliska 25.08.2022
100 m 13.02 Praha - Strahov 28.06.2022
150 m 20.67 h Praha - Strahov 14.01.2022
150 m 20.38 Praha - Eden 06.05.2022
200 m 28.13 h Praha - Stromovka 06.02.2022
200 m 27.35 Praha - Juliska 21.05.2022
300 m 45.05 Praha - Kotlářka 28.04.2022
400 m 65.50 Praha - Kotlářka 10.06.2022
800 m 2:58.33 h Praha - Strahov 16.01.2022
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 10.51 h Praha - Strahov 16.01.2022
300 m překážek [76,2 cm] 48.95 Praha - Děkanka 07.06.2022
skok vysoký 1.38 h Praha - Strahov 16.01.2022
skok daleký 4.75 h Praha - Strahov 16.01.2022
skok daleký 4.66 Praha - Eden 10.05.2022
vrh koulí 3kg 07.77 h Praha - Strahov 16.01.2022
hod oštěpem 500g 21.35 Praha - Kotlářka 28.04.2022
hod oštěpem 600g 22.93 Praha - Stromovka 13.05.2022
pětiboj hala [Dky] 2369 h Praha - Strahov 16.01.2022
chůze dráha 5000 m 40:57.91 Chrudim 28.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2022 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (Atletika Chrudim, z.s.) chůze dráha 5000 m/Ž 7 Chrudim 40:57.91
28.09.2022 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (Atletika Chrudim, z.s.) 200 m/Ž/B02 3 Chrudim 28.24
16.09.2022 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B01 4 Praha - Podvinný mlýn 27.66
16.09.2022 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/FA Praha - Podvinný mlýn 13.15
16.09.2022 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/R04 1 Praha - Podvinný mlýn 13.14
11.09.2022 4.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 200 m/Ž/B01 MS Roztoky 27.65
11.09.2022 4.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/Ž/R01 MS Roztoky 13.45
05.09.2022 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž MS Praha - Kotlářka 13.32
30.08.2022 4. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Jky 13 Praha - Juliska 22.27
30.08.2022 4. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/B02 5 Praha - Juliska 28.02
25.08.2022 Prázdninový mítink (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž 4 Praha - Juliska 08.36
25.08.2022 Prázdninový mítink (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž 4 Praha - Juliska 45.90
20.08.2022 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R03 MS Kladno 13.62
20.08.2022 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B04 MS Kladno 29.10
28.06.2022 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Jky/B01 5 Praha - Strahov 13.02
28.06.2022 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Jky/B02 2 Praha - Strahov 27.61
10.06.2022 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/R01 4 Praha - Kotlářka 13.29
10.06.2022 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Praha - Kotlářka 13.25
10.06.2022 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 400 m/Ž/B02 1 Praha - Kotlářka 65.50
05.06.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/R01 2 Praha - Děkanka 13.07
05.06.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/FB Praha - Děkanka 13.07
07.06.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/B04 3 Praha - Děkanka 48.95
02.06.2022 2. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/Ž/R01 5 Praha - Hostivař 13.37
02.06.2022 2. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 200 m/Ž/B01 4 Praha - Hostivař 27.83
02.06.2022 2. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Praha - Hostivař 13.48
31.05.2022 2. kolo MPD juniorů a dorostu (A. C. Sparta Praha) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/B05 MS Praha - Podvinný mlýn 50.4
20.05.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/R01 4 Praha - Juliska 13.40
21.05.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/B03 4 Praha - Juliska 27.35
13.05.2022 1. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 15 Praha - Stromovka 22.93
13.05.2022 1. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B03 3 Praha - Stromovka 66.45
10.05.2022 1. kolo MPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) skok daleký/Jky 11 Praha - Eden 4.66
10.05.2022 1. kolo MPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B03 4 Praha - Eden 27.69
06.05.2022 Veřejné závody PAS (pouze běhy) (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B05 3 Praha - Eden 20.38
28.04.2022 Kotlářské veřejné závody (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Kotlářka 21.35
28.04.2022 Kotlářské veřejné závody (SK Kotlářka Praha, z.s.) 300 m/Ž Praha - Kotlářka 45.05
22.02.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R03 7 Praha - Stromovka 08.48
22.02.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B04 4 Praha - Stromovka 28.34
13.02.2022 Přebor Ústeckého kraje dorostu a staršího žactva (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Dky/R05 MS Praha - Strahov 08.51
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/FA 4 Praha - Stromovka 08.32
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dky 12 Praha - Stromovka 4.39
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R02 3 Praha - Stromovka 08.41
06.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B03 3 Praha - Stromovka 28.13
21.01.2022 Veřejné závody USK Praha II. (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Ž/B06 2 Praha - Strahov 28.82
16.01.2022 Přebor Prahy v halových vícebojích (Univerzitní sportovní klub Praha) pětiboj hala [Dky]/Dky 11 Praha - Strahov 2369
16.01.2022 Přebor Prahy v halových vícebojích (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 3kg/Dky 8 Praha - Strahov 07.77
16.01.2022 Přebor Prahy v halových vícebojích (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Dky 5 Praha - Strahov 4.75
16.01.2022 Přebor Prahy v halových vícebojích (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Dky 7 Praha - Strahov 1.38
16.01.2022 Přebor Prahy v halových vícebojích (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B03 4 Praha - Strahov 10.51
16.01.2022 Přebor Prahy v halových vícebojích (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Dky/B02 5 Praha - Strahov 2:58.33
14.01.2022 Veřejné závody USK Praha I. (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B09 4 Praha - Strahov 20.67
09.01.2022 Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dky/R04 MS Praha - Stromovka 08.62
09.01.2022 Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B02 MS Praha - Stromovka 28.62